Złośniczka

Karty na miesiac wyciagne:)

116 postów w tym temacie

Ja proszę na pierwszy "rzut" na grudzień :)[/quote

Witam:)

Poczatek miesuiaca moze byc dosc intensywny, moga wydarzyc sie rzeczy na ktore nie masz wpływu,po tych wydarzeniach bedziesz potrzebowała wyciszenia i spokoju.Moga sie reaktywowac rzeczy z przeszłosci.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) jak masz sprawy urzedowe do pozałatwiania to je załatwisz::) tylko nie zwlekaj z tym, jakies spotkanko i upominek ci sie szykuje hmm jakas randka?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam czy ja również moge prosić o karty na grudzień.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) jakies małe oszusywo koło ciebie moze byc ale nie martw sie bo wyjdziesz z tego bez szwanku:) generalnie miesiac skupiony na marzeniach i rozmyslaniu..trzeba bedzie w grudniu jakas decyzje poedjac no ale jak juz predzej pisałam spadniesz na 4 łapy:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje serdecznie właśnie to czuje,że ktoś chce mnie oszukać,ale nie wiem dlaczego wydaje mi się,że jest to duże oszustwo.

Nie moge przyznać pochwały ale naprawde szczerze dziękuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Kasiu:) ja bym na Twoim miejscu zwrociła w tym miesiacu uwage na pieniadze i w jaki sposob je zarobic. Mozesz rowniez czuc sie troche odizolowana , radze uwazac na zdrowko:) Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D Witam, miesiac dosc intensywny duzo spotkan , przekazywania wiadomosci maile,smsy,jezelin cos chcesz w grudniu osiagnac to to zrobisz ale nie bez walki:) Powodzenia Alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziękuję serdecznie.....jeżeli mogę o coś jeszcze prosić bo mam kłopot z interpretacją kart które sobie w Andrzejki wyciągnęłam i z mojej książki do interpretacji bardzo źle to wychodzi, naprawdę się obawiam. Jest to wróżba na cały rok rozkład astrologiczny domów:

1. 7 PUCHARÓW

2. DIABEŁ

3. AS PUCHARÓW

4. RYCERZ KIJÓW

5. 2 MONETY

6. SPRAWIEDLIWOŚĆ- odwrócona

7. 3 PUCHARY

8. WALET KIJÓW- odwrócona

9. 2 KIJE

10. 9 MONET

11. 7 MONET

12 3 KIJE

bardzo chciałabym się dowiedzieć czy rzeczywiście tyle złego mnie czeka bo może zdołałabym tego jakoś uniknąć, przeraża mnie to co przeczytałam odnośnie poronień, chorób i śmierci.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze moge tylko powiedziec ze ten rozkład nie jest dla poczatkujacych,poronien ani smierci nie widze. radzee na poczatek 3 karty wyciagac

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) jakies małe oszusywo koło ciebie moze byc ale nie martw sie bo wyjdziesz z tego bez szwanku:) generalnie miesiac skupiony na marzeniach i rozmyslaniu..trzeba bedzie w grudniu jakas decyzje poedjac no ale jak juz predzej pisałam spadniesz na 4 łapy:)

W 100% się sprawdziło.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:)Oj w tym miesiacu bedziesz musiała sobie duzo wygadac, moze przed szefem jezeli masz meza to moze przed nim, dosłownie stawac na głowie by zawalczyc o swoje:) ale warto,bo zazwyczaj wiesz co komu i jak powiedziec,koniec miesiaca spokojniejszy,ciepłe relacje a przedewszystkim zaczniesz patrzec na siebie:)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ja również poproszę Sylwia 13 11 1974

Witaj:)

Poczatek miesiaca dosc miły , moze to byc za sprawa mezczyzny..wrazliwego lub aury ktora cie teraz otacza.Matomiast srodek miesiaca zapowiada sie dosc pracowity..bedziesz musiała sie nad paroma sprawami zastanowic,i zacisnac pasa jesli chodzi o finanse. Natomiast jezeli chodzi o uczucia , jesli w twoim zyciu jest mezczyzna to wyciagnełam na uczucia karte 3 kielichowto karta radosci spedzenia miłych chwil ale ma tez drugie dno.. moze pojawic sie osoba trzecia. a jak jestes wolna to kogos mozesz poznac:)

Pozdrawiam:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kssi cos ty? Szewc bez butów chodzi? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To i ja poproszę na styczeń. Miłość, zdrowie i finanse :) Dane na pv prześlę :)

Witqaj,miesiac dosc intensywny..uwazaj na faceta moze nie byc do konca szczery.. jakies kłotnie po drodze,oszustwo,alt ty jak zwykle sobie z wszystkim poradzisz:)czyli dziac sie wokoł Ciebie bedzie.. w pracy o swoje zawalczysz.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złosniczko co prawda, to prawda ;/ Sprawdziło się.

Szepcie, no jasne hihihi ;p

W pracy .. hmm :)

Pozdrawiam dziewczyny:)

Edytowane przez Kasandra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.