Złośniczka

Karty na miesiac wyciagne:)

116 postów w tym temacie

zadaj jeszcze jedno konkretne pytanie to sprawdzimy:)

:)

Dzięki,to zadaje:

Czy warto czekać, trwać w uczuciu,być lojalna (chociaż ta osoba mojej lojalności nie oczekuje) czy sobie odpuścić tą miłość? Ale wg. tego co napisałaś w innym temacie domyślam się jaka może być odpowiedź..

Czy warto iść dalej na studia? czy jednak lepiej skupić się na jakiś kursach,szukać własnego ja? czegoś co by mnie fascynowało czym na pewno nie były studia które teraz kończę.

Powinnam właśnie odpowiedzieć sobie na te pytania w tym miesiącu aby było mi lżej przejść przez to wszystko.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tez poprosze tak z duzym wyprzedzeniem :)I sily wyzsze beda sie mogly dostosowac do mnie i ja do Nich xD

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochana moja , ja z wielka przyjemnoscia skorzystam

Witaj:) luty to dla Ciebie bedzie miesiacem , podejmowania jakis decyzji,dosc waznych rozmow,ale ktos wobec Ciebie bedzie nie uczciwie chciał zadziałac i to najprawdopodobniej mezczyzna.Duzo wahan niestety przyniesie ten miesiac,tutaj ewidentnie karty mi pokazały ze chodzi tu o mezczyzne,przez ktorego czujesz sie samotna i niedoceniona aby poprawic sytuacje czeka Cie dosc powazna rozmowa.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z, przyjemnością ja też skorzystam z pani wskazówek. Pozdrawiam. Karmen

Poprosiła bym tylko date i imie:) moze byc na pw:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprosiła bym tylko date i imie:) moze byc na pw:)

Wysłałam Pani swoje dane, jeśli to powtórzę Karina ur. 20.03.1979

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezła kolejka się ustawiła to ja też tradycyjnie ustawiam się,bo przyznam szczerze Twoje wróżby zawsze mi się sprawdzają.

Sylwia 13 11 1974.

Pozdrawiam serdecznie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z, przyjemnością ja też skorzystam z pani wskazówek. Pozdrawiam. Karmen

Witaj:) Powiem szczerze wyszły mi karty typowo zwiazkowe u Ciebie.Bardzo duza potrzeba miłosci jak i poczucia własnej wartosci,swojego ciała..powinnas wiecej mowic o swoich potrzebach,karty sugeruja aby zawalczyc o swoje.Jak masz mezczyzne i jestes zakochana..to dobry czas na uczucia,tylko prosze nie we wszystkie słowa wierzyc.Zawodowo jakby bez zmian moze tylko ciezej troche popracujesz.

Pozdrawiam Alicja:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja rowniez poprosze:) pozdrawiam

Witaj:)Poczatek miesiaca dosc intensywny,duzy przypływ wiadomosci. Mozliwy wyjazd , ogolnie miesiac udany,spotkan sporo.Dopiero pod koniec miesiaca troszke przystopujesz i spoczniesz na laurach.W twoim rozkładzie pojawiła sie karta Swiat..czyli otwiera ci droge na rozne mozliwosci,tylko od Ciebie zalezy jak nia pokierujesz.

pozdrawiam alicja

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tez poprosze tak z duzym wyprzedzeniem :)I sily wyzsze beda sie mogly dostosowac do mnie i ja do Nich xD

Witam :)

Dosc intensywny miesiac,nie łatwy bym powiedziała,czeka Cie jakas rozmowa ktora nie bedzie łatwa,mozesz za czyms za tesknic,,moze byc Ci czegos zal.powinienes bardziej realnie stanac na nogach.Ale tak mi karty tylko sugeruja:)

Pozdrawiam Alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

18.08.1971 Artur

Jaki to będzie miesiąc - ogólnie

Witaj:) masz teraz bardzo duzo siły i energii by zawalczyc o cos,ale nic nie przychodzi Ci łatwo,takze mimo tej Twojej gotowosci cos moze isc nie tak,jakbys chciał mysle ze tu chodzi o pieniadze,musisz zacisnac pasa.i aby poprawic swoja sytuacje trzeba bedzie sobie sporo wygadac.Nie obawiaj sie bo teraz na to dobry czas:)

Pozdrawiam Alicja

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezła kolejka się ustawiła to ja też tradycyjnie ustawiam się,bo przyznam szczerze Twoje wróżby zawsze mi się sprawdzają.

Sylwia 13 11 1974.

Pozdrawiam serdecznie

Witaj:)teraz powinnas skupic sie na sobie,na swoim uduchowieniu i myslach.swiat sie na Ciebie teraz otwiera ale musisz zawsze wszystko przemyslec ze spokojem i rozwaga,Twoje decyzje nie moga byc pochopne,wszystko robic sukcesywnie bez emocji,moze jakis kurs chcesz rozpoczac lub szkołe? jesli tak to teraz mozesz to smiało robic:)

Pozdrawiam Alicja

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za poświęcony czas.

W marcu idę załatwiać kurs,wtedy robią zapisy.

Ja nie wiem jak to robisz,ale zawsze masz rację.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) Powiem szczerze wyszły mi karty typowo zwiazkowe u Ciebie.Bardzo duza potrzeba miłosci jak i poczucia własnej wartosci,swojego ciała..powinnas wiecej mowic o swoich potrzebach,karty sugeruja aby zawalczyc o swoje.Jak masz mezczyzne i jestes zakochana..to dobry czas na uczucia,tylko prosze nie we wszystkie słowa wierzyc.Zawodowo jakby bez zmian moze tylko ciezej troche popracujesz.

Pozdrawiam Alicja:)

Dziękuje za poświęcony czas i wskazówki. Serdecznie pozdrawiam Karmen

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Alicjo hmm u Ciebie to wyciagnełam same karty uczuciowe w sumie.. Jakby cos z przeszłosci sie za Toba w dalszym ciagu ciagneło,mozliwosc spotkan,zabawy jakiejs imprezy.dosc intensywne zycie towarzyskie.wiec miesiac pełen wrazen:) pozdrawiam

Witaj Złośniczko spieszę donieść

miesiąc się jeszcze nie skończył a ja ze zmęczenia wyspać się nie mogę, jedni goście właśnie odjechali, następni w tym tygodniu przyjeżdżają, rzeczywiście życie towarzyskie mam bardzo intensywne, miesiąc pełen wrażeń, dużej imprezy JESZCZE nie było ale do końca miesiąca jeszcze troszkę ..... no i masz rację wspomnienia się za mną nadal ciągną.... :(

pozdrawiam bardzo serdecznie, no i zgłoszę się po karty na następny miesiąc :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Złośniczko spieszę donieść

miesiąc się jeszcze nie skończył a ja ze zmęczenia wyspać się nie mogę, jedni goście właśnie odjechali, następni w tym tygodniu przyjeżdżają, rzeczywiście życie towarzyskie mam bardzo intensywne, miesiąc pełen wrażeń, dużej imprezy JESZCZE nie było ale do końca miesiąca jeszcze troszkę ..... no i masz rację wspomnienia się za mną nadal ciągną.... :(

pozdrawiam bardzo serdecznie, no i zgłoszę się po karty na następny miesiąc :)

Witaj:)

Marzec w dalszym ciagu intensywny..aczkolwiek juz bardziej poukładany.Ciagle mi w kartach wychodza Twoje nadzieje..i jakby tesknoty,mysle ze Mieczowy dał Ci popalic troche,nie wiem czy jest taki Pan w Twoim zyciu,poniewaz nie znasm sytuyacji aczkolwiek zmierzam do tego,ze jesli go nie ma to sie pojawi i bedzie czarował,nie zawsze bedzie uczciwie to robił.Nie otwieraj sie do konca przed mezczyznami,powinnas byc teraz bardziej tajemnicza:)

Pozdrawiam Alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zlosniczko, a czy ja moge sie usmiechac o karty na miesiac??

Witaj:) W tym miesiacu powinnas bardziej skupic sie na pieniadzach,wyglada na to jakbys miała 2 mozliwosci , 2 wybory..lub jakis dodatkowy grosz Ci wpadnie do kieszeni,generalnie troche spoczniesz na laurach..mozesz byc nawet chłodna dla otoczenia,lub nie tak otwarta jak byłas.Pod koniec miesiaca ocieplenie uczuc:)Karty sugeruja bys zaczeła prace nad soba i swoimi emocjami.

Pozdrawiam Alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Złośniczko:)to i ja poproszę o wyciągnięcie kart na marzec,na uczucia,pracę i finanse.Z góry dziękuję i pozdrawiam:)Dorota 13.05.1977

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) no uczuciowo cos ciezkawo,widac jakby twoje zadowolenie ale poczatkowo dosc ciezko,moze byc wspomnieniowo ..w sumie wzlotow uczuciowo nie bedzie.Finansowo to tak jakbys miała 2 mozliwosci,2 oferty..aczkolwiek chyba jakies dodatkowe przyuczenie by sie przydało.Generalnie wiekszych zmian w marcu nie widze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.