Złośniczka

Karty na miesiac wyciagne:)

116 postów w tym temacie

Złośniczko, mogęprosić?

barbara 21.11.1985

na to samo co dorotik :D

Witaj jezli chodzi o uczucia to wyglada raczej tak jakbys w prace uciekała,i tutaj jakby Twoja samotnosc widac,ale to sie niebawem zmieni,nie wiem czy samotna w swoim zwiazku sie czujesz,czy ogolnie jestes singielka,ale sytuacja sie poprawi.Jesli chodzi o sprawy finansow to bez zmian,mozesz troszke wiecej kasy wydac niz sie spodziewałas:)

Pozdrawiam Alicja:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja tez prosiłabym na miesiąc.Ela 12 10 64

Witaj :D Widac małe problemy,cos musi sie zburzyc by mogło cos nowego powstac,sprawy finansowe w dalszym ciagu bez wzlotow..raczej bym powiedziała ciezka praca.Pod koniec miesiaca potrzebna Ci bedzie izolacja i chec odpoczynku.

Pozdrawiam Alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki słońce a z pracą jak? :)

Nie wiem czy obecnie pracujesz,jesli tak to masz koło siebie osobe nie szczera,wrecz zadziorna.Jezeli nie to w marcu bym sie nie spodziewała pracy..aczkolwiek pojawi sie jakas mozliwosc..ale wyjasni sie to chyba dopiero w kwietniu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :) Widac małe problemy,cos musi sie zburzyc by mogło cos nowego powstac,sprawy finansowe w dalszym ciagu bez wzlotow..raczej bym powiedziała ciezka praca.Pod koniec miesiaca potrzebna Ci bedzie izolacja i chec odpoczynku.

Pozdrawiam Alicja

Dziekuje bardzo ,mogłabys okreslic w jakiej dziedzinie "cos musi sie zubrzyc"?-uczuc ,zdrowia,rodziny? Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje bardzo ,mogłabys okreslic w jakiej dziedzinie "cos musi sie zubrzyc"?-uczuc ,zdrowia,rodziny? Pozdrawiam

Pierwsza moja mysl to były uczucia.wiec stawiam na to.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alu to ja z miłą chęcią proszę o Twoje karty.

Sylwia 13 11 1974

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alu to ja z miłą chęcią proszę o Twoje karty.

Sylwia 13 11 1974

Witaj:) W kwietniu widac jeszcze jakby Twoje zablokowania,z podejeciem decyzji jakbys miała problem..nie martw sie to co złe mija,teraz czeka cie jakby nauka umiejetnosci dokonywania wyborow w swoim zyciu:) jak czekasz na jakies informacje,to nadejda..Cos nowego przed toba aczkolwiek swoje wypskowac bedziesz musiaa.Jesli chodzi o uczucia to twardo na nogach musisz stanac a nie bujac w oblokach.czasami to co wydaje nam sie bardzo realne bywa iluzja.

Pozdrawiam:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja bym poprosiła od pani wskazówki na miesiąc kwiecień Karina ur. 20.03.1979.

Karino u Ciebie widac dosc sporo miłych spotkan:)ale takze wglad bardziej we własna osobe,to dobry czas dla Ciebie na nauke,w pełnym słowa znaczeniu..Ogolnie powinnas byc zadowolona z tego miesiaca.Zadbaj o siebie w kwietniu i duchowo i fizycznie,badz troszke egoistka dla siebie :)to nic złego,to Twoj czas.

Pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja również poproszę coś czuję, że ten nowy miesiąc będzie hmm szczególny(20.01.1982 monika )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja bym poprosiła o karty na kwiecień:) Nie powiem -bardzo się przydadzą...bo jestem ciekawa czy coś drgnie w kwestii uczuciowej oraz czy na uczelni wszystko co zamierzyłam powiedzie się..to będzie bardzo ważny miesiąc:) Sandra 25.06.88

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zawsze poproszę o karty na kolejny miesiąc kwiecień.

dziękuję z górki

Alu nie bedzie to za bardzo intensywny miesiac..najlepiej to bys nic nie robiła i troche spoczeła na laurach..mozesz cos jeszcze wspominac,z czym nie jest Ci najlepiej.Warto bedzie wgłebic sie w siebie,odkryc to o czym nie wiedziałas,dobry miesiac na nauke.

Pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja również poproszę coś czuję, że ten nowy miesiąc będzie hmm szczególny(20.01.1982 monika )

Zmiany widac i to od razu ,odcinasz sie od czegos ma rzecz nowego.Ale sama jeszcze nie bedziesz wiedziała co z tym zrobic,w dalszym ciagu nauka cie czeka..bardzo uduchowiona bedziesz,ciagłe szukanie czegos i dokształcanie sie.Ale tez Twoje zadowolenie widac:) Miesiac dosc sympatyczny:)

pozdrawiam:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję serdecznie za poświęcony czas.

U mnie w uczuciach bardzo mroźno,bardziej myślę,żeby zostawić wszystko,mam dość walki z wiatrakami.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja bym poprosiła o karty na kwiecień:) Nie powiem -bardzo się przydadzą...bo jestem ciekawa czy coś drgnie w kwestii uczuciowej oraz czy na uczelni wszystko co zamierzyłam powiedzie się..to będzie bardzo ważny miesiąc:) Sandra 25.06.88

Witaj jesli chodzi o uczelnie to chyba nauka Ci nie sprawia trudnosci,wprawdzie bedziesz musiała jej troche czasu poswiecic ale uzyskasz tym spokoj i zadowolenie:) Jezeli zas chodzi o uczucia..to teraz wazne bys zadbała o siebie chodzi o swoja fizycznosc,wyglad..w uczuciach wyglada tak jakbys sie wahała przed czyms..ale spotkania sie szykuja.

Pozdrawiam Alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj jesli chodzi o uczelnie to chyba nauka Ci nie sprawia trudnosci,wprawdzie bedziesz musiała jej troche czasu poswiecic ale uzyskasz tym spokoj i zadowolenie:) Jezeli zas chodzi o uczucia..to teraz wazne bys zadbała o siebie chodzi o swoja fizycznosc,wyglad..w uczuciach wyglada tak jakbys sie wahała przed czyms..ale spotkania sie szykuja.

Pozdrawiam Alicja

Jeśli chodzi o uczelnie to kończę pisać pracę i w kwietniu zamierzam się bronić więc na pewno będę musiała dużo czasu nauce poświęcić-ale ważne ,że po tych wysiłkach będę zadowolona. A jeśli chodzi o mój wygląd...fakt...trochę się zaniedbałam ostatnio:)Ale fajnie ,że coś ruszy się do przodu. Dziękuje bardzo Złośniczko! :oczko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośniczko, poproszę o karty na kwiecień na uczucia-relacja z mężem i na pracę. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam:)Dorota 13.05.1977

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośniczko, poproszę o karty na kwiecień na uczucia-relacja z mężem i na pracę. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam:)Dorota 13.05.1977

Witaj:) jesli chodzi o relacje małzenskie,to mozesz poczus sie troche samotna,moga byc jakies spiecia..szamotanina sie miedzsy soba..ale dojdziecie do porozumienia,przeanalizuj dokładnie wasz zwiazek.

Jesli chodzi o prace to dosc intensywny miesiac bedzie,nawet całkiem mozliwy jakis wyjazd:)

Pozdrawiam alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) jesli chodzi o relacje małzenskie,to mozesz poczus sie troche samotna,moga byc jakies spiecia..szamotanina sie miedzsy soba..ale dojdziecie do porozumienia,przeanalizuj dokładnie wasz zwiazek.

Jesli chodzi o prace to dosc intensywny miesiac bedzie,nawet całkiem mozliwy jakis wyjazd:)

Pozdrawiam alicja

Dziękuję ślicznie Złośniczko i cieplutko pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprosze karty na maj Agnieszka 20.04.1981

Dziekuje bardzo

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli, można czy ja też, mogłabym poprosić o wskazówkę na miesiąc maj. Karina ur. 20.03.1979.Serdecznie Dziękuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.