lauraolivar

jak się czyści elewacje?

2 posty w tym temacie

Tak od strony technicznej, jak by to miało wyglądać?

Interesuje mnie taka usługa, ale tylko pod pewnymi warunkami. Żeby nie było tak, że po prostu potraktują fasadę myjką ciśnieniową albo jakimiś szczotkami - i na tym koniec. Bo wydaje mi się, że takie metody mogą osłabiać elewację, nie mówiąc o tym że cały wzbijany kurz i pył mocno pobrudzą okna... Interesują mnie bardziej zaawansowane metody czyszczenia, więc czego oczekiwać???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.07.2020 o 08:40, lauraolivar napisał:

Tak od strony technicznej, jak by to miało wyglądać?

Interesuje mnie taka usługa, ale tylko pod pewnymi warunkami. Żeby nie było tak, że po prostu potraktują fasadę myjką ciśnieniową albo jakimiś szczotkami - i na tym koniec. Bo wydaje mi się, że takie metody mogą osłabiać elewację, nie mówiąc o tym że cały wzbijany kurz i pył mocno pobrudzą okna... Interesują mnie bardziej zaawansowane metody czyszczenia, więc czego oczekiwać???

PS

Moje pytanie bierze się stąd, że firma zajmująca się takim czyszczeniem elewacji nigdzie na https://www.hojoclean.pl/warszawa/ nie wspomina, jak dokładnie wygląda cały proces. Oczywiście mogę skontaktować sie z nimi bezpośrednio, ale chcę się dobrze przygotować do takiej rozmowy o odświeżeniu fasady domu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.