konradsiecz

in- oraz outdoor

2 posty w tym temacie

Jak to jest możliwe, że rzeczy zrobione z tych samych materiałów (być może w różnych proporcjach, ale szczegółowych informacji nie podano) raz nadają się tylko do użytku w zamkniętych pomieszczeniach, a raz producent "zezwala" na ich wykorzystanie pod chmurką?

Chodzi mi w szczególności o kombinację metalu malowanego proszkowo oraz tubondu. Stojaki są tylko indoorowe, ale już tablice mają zastosowanie zarówno indoor, jak i outdoor. Z czego może wynikać ta różnica???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 6.08.2020 o 11:36, konradsiecz napisał:

Jak to jest możliwe, że rzeczy zrobione z tych samych materiałów (być może w różnych proporcjach, ale szczegółowych informacji nie podano) raz nadają się tylko do użytku w zamkniętych pomieszczeniach, a raz producent "zezwala" na ich wykorzystanie pod chmurką?

Chodzi mi w szczególności o kombinację metalu malowanego proszkowo oraz tubondu. Stojaki są tylko indoorowe, ale już tablice mają zastosowanie zarówno indoor, jak i outdoor. Z czego może wynikać ta różnica???

PS

Może to wynika z zastosowania jakichś dodatkowych materiałów - tylko jakich? W specyfilacji metalowo-tubondowych tablic na https://veraco.pl/category/tablice-reklamowe nie ma żadnej wzmianki, która mogłaby mnie naprowadzić. A czy ktoś z Was ma jakiś pomysł, o co tutaj chodzi???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.