elerowa

wypełnienie poduszki

2 posty w tym temacie

Co powinno się znaleźć w poduszce pod głowę, jeżeli coraz częściej zaczyna mnie boleć szyja i źle się czuję po przebudzeniu?

Jakiś specyficzny rodzaj pierza, elastyczna pianka, coś w rodzaju dostosowującego się do anatomicznych kształtów żelu, a może łuski gryki albo orkiszu... wybór jest bardzo duży i trudno stwierdzić, co faktycznie mi pomoże. A Wy, jak kupowaliście podobne poduszki, to na jakie wypełnienie się zdecydowaliście?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 2.09.2020 o 08:37, elerowa napisał:

Co powinno się znaleźć w poduszce pod głowę, jeżeli coraz częściej zaczyna mnie boleć szyja i źle się czuję po przebudzeniu?

Jakiś specyficzny rodzaj pierza, elastyczna pianka, coś w rodzaju dostosowującego się do anatomicznych kształtów żelu, a może łuski gryki albo orkiszu... wybór jest bardzo duży i trudno stwierdzić, co faktycznie mi pomoże. A Wy, jak kupowaliście podobne poduszki, to na jakie wypełnienie się zdecydowaliście?

No, przecież spanie bez poduszki to jeszcze gorszy pomysł. Ale skoro tutaj nikt nie potrafi albo nie chce wskazać, który wariant będzie najlepszy dla komfortowego snu, zapytam konsultanta w sklepie https://megamedic.pl/ - myślę, że tam powinni mi fachowo powiedzieć, na co najlepiej pomagają poszczególne wypełnienia poduszek.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.