Szept

Własny Futhark

82 postów w tym temacie

przyjemnej pracy, Szepcie.... każdy futhark ma nam coś ciekawego do powiedzenia, także w trakcie tworzenia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokłądnie tak, a ja dzis mam silna potzrebę wykonania futharku

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raduniu mają w sobie coś magicznego te twoje runki.... az chce sie je poznać głebiej :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I zrobuiłam na kamycha :_slonko:

2011-02-11%20002.jpg

2011-02-11%20004.jpg

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miło mi to słyszeć, Zosiu... zwłaszcza, ze to moje pierwsze :_slonko:

Szepcie, dobra robota thumbsup.gif tak je sobie wyobrażałam... bardzo mi się podobają :D

i mam wrażenie, że mogą dużo powiedzieć na temat zdrowia, na pytania o zdrowie... takie mam odczucia jak na nie patrzę...subiektywne rzecz jasna ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znalazlam gdzies w swoich notatkach przyporzadkowanie runowm kolorow oraz elementow (ziemia, powietrze, itd.)

moze warto to wykorzystac do tworzenia wlasnego futharku?

....

Jeśli ma mieć powiązania z tradycyjnym, to nie warto.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miło mi to słyszeć, Zosiu... zwłaszcza, ze to moje pierwsze :_slonko:

Szepcie, dobra robota thumbsup.gif tak je sobie wyobrażałam... bardzo mi się podobają :D

i mam wrażenie, że mogą dużo powiedzieć na temat zdrowia, na pytania o zdrowie... takie mam odczucia jak na nie patrzę...subiektywne rzecz jasna ;)

Dzięki. Przyznam też, ze swietnie leżą w dłoni i fajnie się chyba z nimi będzie pracowało ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kuanan, pochwal się, nie daj się prosić ;)

galeria ładnie się rozrasta, a każde runy są wyjątkowe i mogą być dla kogoś inspiracją ostr.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, a fakt, że na takich samych kamykach to jeszcze o niczym nie swiadczy :)

Mamy różny charakter pisma :)

Pochwal się, nie daj się prosić ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie, postęp jest, zdjęcia zrobione, jak moja druga połówka znajdzie chwile to zrzuci na kompa, a ja wstawię :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja juz swoje zrobiłam,narazie nie pokaże bo nie mam juz wolnego transfera :)

Co dalej? Narazie caly czas na nie patrze, ogrzewam je w rekach, wącham usmiecham sie do nich, przytulam i bardzo sie ciesze ze je mam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasica to teraz prosze sie dołaczyć do warsztatów. Juz nie masz wymówki hihihihih

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawie gotowe, jeszcze tylko kosmetyka. :)

Jak będą gotowe trzeba będzie Energetyzować.:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piękne są. Tak wiec pustelniku też dołączysz do warsztatów.

A ja upzrejmie donoszę, ze nasz admin Tomek też ma juz własny futhark i pora nam się głosno dopominać o zdjęcie i zamieszczenie tu na forum :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy moich jeszcze sporo pracy, potem trzeba się z nimi zaprzyjaźnić :)

żeby chciały mówić. To może zająć trochę czasu. Przy pisaniu rozbolała mnie głowa i nie wiem jak to rozumieć :)

Edytowane przez pertapa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BRZOZA

Uważana jest za drzewo uniwersalne. Leczy smutki, koi nerwy, uspokaja, łagodzi bóle i likwiduje wszelkie napięcia, ogólnie wzmacnia nas, przyspiesza gojenie się ran, leczy wszelkie dolegliwości kobiece, dodaje pewności siebie. Obdarzy cię przede wszystkim dobrym samopoczuciem, uspokoi i pocieszy. Kiedy stoisz przed trudnym i pozornie nierozwiązywalnym problemem, zwróć się po pomoc właśnie do brzozy. Medytując w jej cieniu, odkryjesz nowe możliwości działania, znajdziesz niezauważony dotąd sposób na wybrnięcie z sytuacji. Poczujesz przypływ dobrych pomysłów i wyraźne rozbudzenie intuicji. Neutralizuje szkodliwe promieniowanie. Wskazane jest trzymanie żywych gałązek brzozy w pokoju, gdzie znajduje się telewizor.----cytat Zoska1977

I teraz tak sie zastanawiam.Nosze caly dzien ansuz,oswajam sie po kolei z kazda runa, jest zrobiona z BRZOZY.

Mam bardzo dobre samopoczucie, nic mnie nie denerwuje, przez chwile mialam problem i w momencie go rozwiazałam, wszystko idzie mi jak z płatka.Wszyscy jakby milsi sa i dla mnie i dla siebie. Czyja to zasługa?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze, (choc nie potrafie tego do konca okreslic), jakos tak jasniej zaczełam widziec,INACZEJ.

Bardzo dziwne uczucie.Jutro nastepna runa, ciekawe co przyniesie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze to głupie, ale jakby cos ucieklo mi z glowy uniosło sie nad nią.jak kartki z szuflady i zaczynaja na nowo opadac , ale w innej kolejnosci.Zaraz sobie to wszysko zapisze,To nie jest chyba odpowiedni temat do zapisywania moich wrazen.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasi, Pertapa - podziwiam Wasze Runy, piękna robota oklasky.gif

dzisiaj pełnia na niebie, to chyba szczególny czas dla nowych Run ostr.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.