_Domi_

Po avatarze powiem kilka słów o Tobie.

85 postów w tym temacie

nie dać się poznać do końca .

Dzięki ale zwróć uwagę że od ostatniego wpisu przybyło mi trochę awatara :D Zostajesz przy tym co napisałaś czy to co pisałaś było pisane właśnie na podstawie tego co wkleiłem?Zemsta...jaka zemsta :roll: sprawiedliwość tak ale mściwość nie :twisted: no chyba że zasłużą :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Było napisane na podstawię Twojego avatara tego co masz teraz

Zemsta...jaka zemsta :roll: sprawiedliwość tak ale mściwość nie :twisted: no chyba że zasłużą :)

jeśli chodzi o zemstę, to chyba nie ma zemsty za nic ,osoba kierująca się zemstą czuje jej słuszność,inaczej nie miała by dla danej osoby sensu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie ma zemsty za nic

Oj dziewcziiino,jak Ty życia nie znasz nic :):) ;) Zemsta za nic to inaczej zazdrość,zawiść.Np:sąsiad ma lepiej-ja mu dam lepiej :D

Albo inny przykład:popełniłem przestępstwo a Ty mnie wydałaś-zemszczę się ;) Sprawiedliwość nie ma nic wspólnego z mściwością a zemsta ze sprawiedliwością.Prosisz o karę-ależ proszę Cię bardzo,częstuj się,należy Ci się :) Mszczą się ludzie którzy nie mają powodu,są głupi,zazdrośni,zawistni więc podkładają Ci nogę.Np złodziej-to że go złapiesz na gorącym uczynku wywołuje w nim chęć odwetu na Tobie za to że przez Ciebie trafi do więzienia.To jest zemsta,a czy kara pozbawienia wolności za złodziejstwo należy mu się?No przecież go złapałaś czyli nic Ci nie zginęło tak?Wypuśćmy go prawda? :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dla mnie to już zupełnie inna para kaloszy i wszystko to ma już inne swoje imię ,nie rozdrabniam się na aż takie drobne :)

Pozdrawiam i kończę off-top bo temat mija się z celem założonym i wracając do tematu to:Chodziło mi o zemstę oczywiście z Twojego rozumienia zasłużona -dostosowałam się ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hmm... aaa to ciekawe, co powie nasza Domi o tym... Avatarku :? :)

Dopasowanie, równowaga ,jedność, akceptacja ,życie w harmonii to właśnie widzę patrząc na Twój avatar ,ale czy to są pragnienia Twoje ,czy to co czujesz w sobie lub do czego darzysz - tego nie wiem .Sam avatar ma swoja symbolikę ying yang ale zapewne wiesz o tym doskonale.

Pozdrawiam Cie Infe7 ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- Dopasowanie, równowaga ,jedność, akceptacja ,życie w harmonii to właśnie widzę patrząc na Twój avatar

- ale czy to są pragnienia Twoje ,czy to co czujesz w sobie lub do czego darzysz - tego nie wiem...

- Sam avatar ma swoja symbolikę ying-yang ale zapewne wiesz o tym doskonale...

Pozdrawiam Cie Infe7 ;)

Dzięki Bardzo... Domi... :)

- jak zwykle Twoje słowa są wyważone co do gramma... i za to Cie cenię, że nie poddajesz się Emocjom... :)

- dzieki czemu dajesz szansę... zaistnieć Mądrości, której tak wszyscy pragną...

--- pozdrawiam gorąco... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do re mi fa - sol la Domi ;) Tak jest Panno modertorko Domi,ten krótki wiersz to taka moja zaczepka w Pani stronę :) ,nie wiem czy Pani wie alem był wzion i awatar zmienił,co by mnie Pani już dłużej zemsty imputować powodu nie miała.Zaiste :twisted: Tako rzecze ja-Soczysty.Jakąż to "interpretancję" Pani zamiaruje przedsięwziąć wobec nowego awataru mego,hmmm?Czekam z niecierpliwą ością. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Do re mi fa - sol la Domi ;) Tak jest Panno modertorko Domi,ten krótki wiersz to taka moja zaczepka w Pani stronę :lol: ,nie wiem czy Pani wie alem był wzion i awatar zmienił,co by mnie Pani już dłużej zemsty imputować powodu nie miała.Zaiste :twisted: Tako rzecze ja-Soczysty.Jakąż to "interpretancję" Pani zamiaruje przedsięwziąć wobec nowego awataru mego,hmmm?Czekam z niecierpliwą ością. :D

"Podążaj ta droga co ja , moja droga może nie jest bogata i wygodna ale zapewne jest prawdą (być może moją własną) ,którą niosę w sercu, jest sprawiedliwa i nie jest dostępna dla każdego ,pod mą szatą kryje się człowiek którego serce było zranione a ciało odrzucone ,lecz teraz jestem odrodzony ,zahartowany i mocniejszy ,wiem czego chce ,nie lękam się bo we mnie jest siła -oto ja "

Proszę bardzo :D :twisted:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzikość , natura ,opieka i czułość ,przestrzeń ,obiektywizm ,trzeźwe myślenie-oto co mi się nasuwa gdy patrze na awka

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tobie znów ,i tak każdego dnia :) ,może są jacyś ochotnicy co by mnie zastąpili ,jak się zużyje Soku ze skał dla Ciebie ,to mi braknie weny i wyczucia dla innych :D :):)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Domi ostatni raz :) pokażę Ci jeszcze tego którego miałem dziś w późnych godzinach porannych i na tym koniec ok?Chętnych nie ma bawmy się :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Domi ostatni raz :) pokażę Ci jeszcze tego którego miałem dziś w późnych godzinach porannych i na tym koniec ok?Chętnych nie ma bawmy się :D

To wrzuć tu do postu tego co miałeś dziś do późnych godzin porannych , machnę dwa na raz ale nie obiecuje że dziś czy jutro :roll:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ukrywanie swojej osobowości ,chowanie się we własnym cieniu by nie zostać zdemaskowanym,obrona ,zagadkowość ,ironia ,zamieszanie ,sztuczny tłum ,chęć dominacji ,sprawdzanie samego siebie ,ryzyko.

Jeśli chodzi o dokładne znaczenie run jaki i miejsc w których są umieszczone, to nie będę pisać bo sam wiesz w jakim celu one mają służyć ,wiem i ja oraz każdy kto zna runy lub umie posłużyć się googlami gdyby komuś zależało .Zresztą to by już był opis ponadprogramowy jak na ten temat :)

:mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leśne Pogotowie Runiczne mogłaś dopisać :) ...albo nie,LPR źle się kojarzy.Dzięki :lol: Rozumiem że zrobiłaś 2 w 1? :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Leśne Pogotowie Runiczne mogłaś dopisać :) ...albo nie,LPR źle się kojarzy.Dzięki :lol: Rozumiem że zrobiłaś 2 w 1? :lol:

Dokładnie tak -2 w 1

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z pozoru slodka, delikatna i niewinna, a jednak silna, zdecydowana i nie pozwala soebie w kaszę dmuchac. Jest też w niej nuta tajemniczości i magii, którą wyraża też swoją kobiecość i zmyslowość. jeszcze nie obudzoną ale powoli się rodzącą. Kobieta pełna i niezależna, wiedząca czego chce.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twarda, Konkretna i temperamentna, nie da sobie w kasze dmuchać. Muzyczny talent (nie wiem czy wokalny czy ma dobry gust ale ważne, ze talent). RFomantyczna dusza, łatwo się wzrusza. A przy tym lwica i o swoje stado będzie walczyć na śmierć i życie.

Silna osobowość.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.