_Domi_

Po avatarze powiem kilka słów o Tobie.

85 postów w tym temacie

Proponuje siebie Szept;)))Co sądzisz?

Pełna wdzięku, magii, poszukiwaczka. Tańczy z magią ale spogląda dużo dalej i szuka nowych dróg.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kochani ideą tego tematu była zabawa aby każdy powiedział coś o awatarze użytkowników wyżej wink.gif a nie jedna osoba wink.gif

Eola żyje w nieco innym świecie, magii lub... RPG (sądząc po kostce). Zieleń szmaragdowa jest tu wskazaniem, ze drzemie w niej coś tajemniczego, dającego nadzieję. Wiele zostawia losowi, żyjąc na zasadzie, co ma byc to będzie wink.gif

Ale jest w niej doplenienie jakby ukryte dno w duszy, bardziej konkretne, choc z pozoru rozmyte. Akceptowanie swego pełnego ja.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tribalbellydancer twój avatarek ma dośc ponure kolory co może świadczyć tajemniczości twojej osoby. Nie do końca lubisz sie odkrywać przed ludźmi choc tez z racji odsłonietego brzucha nie chowasz się całkowicie po katach. Głebokie zainteresowanie kulturą wschodu, może indyjską dokładniej. Pentagramy w rekach mogą świadzcyc o tym iz w kręgu twojej ciekawości znajduje się również magia bądź obrzędy i rytuały.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosia. Ciekawska osóbka, widać po oczach. Dodatkowo jakby szukająca odpowiedzi. Wnikliwa. Kolor avatara mówi mi, że ta osoba się rozwija. kolor żółto-złoty.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łeeee no to jak ja napisze o Syberiusce to ktos znowu napisze o mnie hahahah

Ponieważ masz w avatarze osobę realna również ty wydajesz sie osoba mocno stapajaca po ziemi.Jednak avatar nie przedstawia ciebie w związku z tym wolisz sie ukrywac przed światem. Nie jestes osoba pedantyczną, gdyz włosy tej kobiety są w lekkim nieładzie. Lubisz sie otaczac ładnymi rzeczami. Zacisniete usta moga mówic o tym ze z uporem bronisz swoich racji, tak samo mocno zarysowane rysy twarzy świadczą o pewnych zasadach którymi kierujesz się w życiu. Wzrok siega daleko więc i ty mozesz byc osoba lubiacą wyglądać daleko w przyszłosć.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Delikatna, kobieca, o wrażliwej duszy, poszukujesz swojej bajki gdzie poczujesz się bezpiecznie.

Postać patrzy na jabłko, pragniesz prawdziwej, gorącej miłości, w tej mrocznej scenerii tylko czerwień owocu pobudza cię do życia.

Możliwe że weszłaś w świat ezoteryki bo chcesz nadać kolory swojemu życiu, ale w bajkach różnie bywa, to dam ci rade: Uważaj na szerokie drogi, które wydają się łatwe i bezpieczne, nie rozmawiaj z nieznajomymi istotami, szczególnie z tymi co mówią słodkimi słowami, będą obiecywali ci złote góry a zapłatą może być najcenniejsza rzecz jaką posiadasz - twoja duszyczka, więc pilnuj jej dobrze.

Miej oczy otwarte ale patrz też sercem ono pozwoli ci odróżnić dobro od zła

Twój awatar przypomina mi ilustracje w książkach, fascynują cię książki, lubisz czytać tajemnicze opowieści a może i sama coś piszesz:)

Ja też poproszę kilka słów o moim awatarze:)

Edytowane przez mariko
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Silna, stała i niezmienna. Cenisz wartości takie jaki lojalność, wierność i uczciwość (w końcu wilcze wartości ;)). Jesteś rozważna ale otwarta na nowe możiwości, nowe drogi i nowe prawdy, o czym świadczą wilki spogladoające w dwa różne kierunki.

Jesteś niczym czarodziejka światła i szamanka. Spokojna, pełna harmonii, lub dążąca do takiego stanu ducha.

Wiesz czego chcesz w życiu, w zasadzie w każdej dziedzinie.

Miłosć to ważna rzecz w Twom życiu i to w szerokim jej słowa znaczenu.

Lubisz naturę i czerpiesz z niej inspirację

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajny wątek.

Proszę o interpretacje mojego avatara

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale najpierw interpretujesz awki innych, zwykle ostatnich ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale dostałam zadanie.

Szept Twój awatar kojarzy mi się z żywiołem wody(potwierdza to znak zodiaku) czyli kobietą bardzo uczuciową niosącą pomoc z otwartymi ramionami,jesteś w stanie przygarnąć jakąś bezbronną istotkę,ale widzę też osobę otwartą na przyrodę osobę,która potrafi czerpać pozytywną energię z przyrody lub po prostu regeneruje siły na łonie natury.Ciemne włosy Anioła dziewczyny mówią,że jest nie zajefajna : )a tak naprawdę chyba mówi o tym,że głowa w tym wypadku jest Twoim atutem bezsprzecznie jest elementem,który przyciąga wzrok.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motyl zamiłowanie do tajemnicy, chcesz kusić swoją osobą, masz romantyczne podejście do świata i mam wrażenie że momentami toniesz we własnej wyobraźni. Poszukujesz własnej drogi, jesteś osobą skrytą, chociaż ludzie tak nie uważają. Cenisz piękno i subtelność, i mimo całej siły o jaką się posądzasz, jesteś delikatna :)

Tamta wbrew ciemnością zawartym w awatarze wydaje mi się że chcesz być odnaleziona, dopiero tak naprawde wydobywasz z głębi siebie własne prawdziwe ja, nie ogarniasz wielu otaczających Cię rzeczy, i najchętniej czasami zamknęłabyś się w pokoju nie pozwalając nikomu wejść. Chcesz być zauważona i doceniona, ale nie wiesz jak to pokazać :D

A o Atheo? :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wasze Avatary oznaczają poprostu tyle ,na Ile Wy Czujecie Się Sami/Same Ze Sobą Dobrze ,Na ile Osobiście Odczuwacie Wewnętrzne Piękno,Szczęście i Boską Radość Wszędzie i W Drugim Człowieku .

Ponieważ Tylko Bóg Naprawdę Zna Wasze Myśli ,Nadzieje i Plany .

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Blyth

ciągnie Cię do Asatru?

->twój avatar wyraźnie na to wskazuje :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tak bardzo wyraźnie... mało który świadomy asatryjczyk użyłby w swoim avatarze Valknuta i w ogóle używał powszechnie tego symbolu do oznaczania siebie. Chyba, że zachodzą jakieś szczególne okoliczności, o których nie wiemy :)

...lub prosiłby się o zostanie jednym z poległych, których węzłem się pieczętuje ;)

Edytowane przez Hrefna
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ano. Obnoszenie się Valknutem ' bo spoko jest' przypomina bieganie ze stalowym prętem po burzy. Bo spoko jest.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.