Sunka Wakan

Cześć :)

12 postów w tym temacie

Witam wszystkich!

Mam na imię Ania i bardzo wiele pytań, na wiele z nich staram sobie odpowiedzieć sama, moje konie pomagają mi w tym bardzo. Nigdy nie interesowałam się ezoteryką, magią, okultyzmem, etc, zostałam wychowana w rodzinie katolickiej. Jednak w trakcie swojej wędrówki, mojego rozwoju duchowego zrozumiałam, że coś tu nie pasuje w biblii- ja wiem, że Bóg jest miłością i nigdy nie chiał ofiar z baranów, itp.

Wiem kim jestem- to znaczy wiem, kim nie jestem na pewno.

Otoż mam 2 cudowne konie i rozmawiam z nimi na sposób którego nie wyjasnię, bo nie wiem co to jest, skąd się wzięło i jak to rozwijać. Nie wiem czy komunikuje się z nimi na poziome duszy, energii czy może jeszcze czegoś innego. ale one czytają w moich myślach i mówią mi prawde o mnie i prowadzą mnie a ja za nimi podążam i wtedy zaczynam widzieć i rozumieć rożne rzeczy, które do tej pory były mi obce. To zaczeło być mozliwe gdy odrzuciłam swoje Ego, wtedy dopiero zaczęłam poznawać siebie a moje konie pokazują mi drogę, którą mam podążac i ona jest dobra! Więc kim ja jestem, kim one są? jaki był cel naszego spotkania?

Co to wszystko oznacza?

Gdzie idziemy?

Chciałabym was spytać czy może wiecie coś na ten temat- o duchowości zwierząt, kim one są, ja myślę, że po to, bym nam pomóc, ale jak je bardziej uslyszeć? Nie interesuję się magią, nie chcę na nie rzucać zaklęć czy uroków by były mi posłuszne, brzydziłabym się tym, ale one do mnie mówią i chciałabym was prosić o pomoc- może wiecie cos na ten temat i moglibyście udzielic mi jakichś informacji jak się komunikować ze swiatem zwierząt i czym on wogole jest? Można tam wejść?

Z góry dziękuję za pomoc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Aniu :D

bardzo cieszę się, że do nas dołączyłaś... myślę że na twoje pytania znajdziesz u nas odpowiedź. Na początek zapraszam Cię, do zapoznania się z szamanizmem, może tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania :D

zapraszam do czytania i pytania ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm to coś więcej niż komunikacja Aniu, mam nadzieje, ze spotkasz na swej drodze ludzi, którzy ci wesprą w Twojej drodze.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim :)

To znaczy ja już spotkałam na swojej drodze ludzi, którzy myślą tak jak ja, ale to jest strasznie skomplikowane i zawiłe, bo jestem w pewnej szkole, w której uczymy sie komunikować z końmi bez wywierania na nie jakiejkolwiek presji, siły, przymusu fizycznego czy psychiocznego, stajemy na równi ze zwierzęciem, a naszym mottem jest to, ze zwierze ma zawsze rację i my jako ludzie musimy zawsze akceptować jego zdanie, tylko moja niewiedza polega na tym, że my w naszej szkole nie rozmawiamy o wierze, religiach, nie zagłębiamy się w poszczególne metody rozwoju duchowego, bo wg nas każdy musi znaleźć odpowiednią drogę dla siebie indywidualnie, a rozmowa o tym mogłaby doprowadzić do poróznienia nas, dlatego nie rozmawiamy o tego typu sprawach. Ja wiem, że wszyscy z moich przyjaciół przezywaja coś w tym stylu co ja, trudno to wyłapać, bo czasami przedstawiamy to w sposób wyraźny tylko dla nas i jednocześnie akceptujemy i przyznajemy rację drugiej osobie, bo przecież każdy ma swoją rację. Rozwój duchowy jest indywidualna sprawą i nie przedstawiamy sobie naszych osiagnięć i staramy sie pod tym wzgledem nikomu nie udzielać rad, bo każdy z nas może się mylić.

Pewnie dlatego tu trafilam.

wczoraj czytałam o szamanizmie i o zwierzetach mocy i to zabawne, ale dzisiaj śnił mi się wróbel, potem śnilam, ze jestem tym wróblem i ze widzę świat tak jak widzi go wróbel.

I wogole od pewnego czasu jak patrze na moje psy to widze w nich takie kuleczki z oczkami, i nie wiem co to jest. ale wiem, że te kulki są życiem i ze te kulki to prawdziwy pies, a nie to co jest na zewnątrz psa. To jest strasznie skomplikowane, a ja sie bardzo w tym gubię, zdaje sobie sprawę, ze potrzeba bardzo duzo czasu żebym mogla to wszystko ogarnąć, ale od pewnego czasu to wszystko sie dzieje w zabojczym tempie i ja nie nadążam....

Mam nadzieję, że Was nie zanudzam :) Wierzę, że dla Was takie stany nie są obce i licze na zrozumienie i akceptację.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak z ciekawości spytam, co to za szkoła, bo powiem szczerze, że w pierwszej chwili pomyślałam o czymś w stylu hipoterapii, że może tego się uczysz.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga Rauch,

nie, to nie jest hipoterapia ani nic w tym stylu. Hipoterapia przynosi dobre efekty tylko ludziom, konie jej nie lubią, ponieważ są wykorzystywane. Gdy nie maja ochoty na lekcję z czlowiekiem to nikt ich nie slucha, muszą robić to co się im karze i są nieszczęśliwe.

Moja szkoła polega na tym, że uczymy się anatomii, psychologii, behawioryzmu koni, uczymy się wzajemnie- koń czlowieka a czlowiek konia. Koń jest bardzo inteligentny i zawsze powie to, co człowiek ma w sercu. Rozój fizyczny- odpowiednie umięśnienie- a to w warunkach domowych jest trudne, odpowiednie dotlenienie organizmu konia, itp. jest możliwe tylko dzięki wystarczającej ilości ruchu i ćwiczeń- dlatego biegamy z naszymi końmi i wykonujemy szereg ćwiczeń fizycznych bez jakiejkolwiek presji, nie wolno nam karac zwierząt w żadnym wypadku, szanujemy je i traktujemy jako równe sobie. Jestem w tej szkole juz 3 lata i teraz wiem, że to jest coś więcej. Teraz wiem, że ta szkoła jest ściśle związana z rozwojem duchowym, im czlowiek staje sie bardziej wrazliwy tym wiecej dostrzega. Konie potrafią dawac nam dary.

Od około roku czasu już nawet nie jeździmy na nich, bo nasze badania wykazały, ze kon po prostu nie jest stworzony do jazdy- niszcza mu się stawy, mięśnie, kręgosłup- nie ma odpwoiedniej budowy do tego, zeby człowiek na nim jeździł. Wiele, wiele ludzi patrzy na nas bardzo krzywo i spotykamy się z olbrzymią krytyką, głównie tych, którzy twierdzą, że koń został stworzony aby zarabiac na nim pieniądze, aby pracował i przynosioł dochod oraz dla przyjemności ludzkiej- serce mi się kraja jak widzę to zacofanie i egoizm w ludzkich sercach.

Chodzi o to, aby koń mógł się odnaleźć, mógł znaleźć prawdziwego siebie, dąży się do tego, by koń czuł się spelniony, aby jego prawdziwa natura mogła być wyzwolona, a jego dusza szczęśliwa, ale to idzie w parze z czlowiekiem, i teraz wiem, ze mnie to tez dotyczy.

Najważniejsza jest milość, harmonia i szczęście oraz zaufanie. Jestesmy bracmi tak na prawde i jestesmy jednością.

A to link, ten filmik ma juz kilka lat :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za odpowiedź, powiem Ci, że bardzo mnie zaintrygowałaś swoimi słowami, a dokładniej szkołą do której uczęszczasz. POwiedz mi gdzie i w jaki sposób można zasięgnąc o tej szkole informacji?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W internecie, na różnych forach zamieszczonych jest wiele informacji o naszej szkole- jedne z nich są klamstwem, inne nie, niektóre informacje były pisane przez osoby, które imitują naszą szkołę a tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia czym jest NHE, inne osoby to osoby, które były w szole ale odeszły lub zostały zbanowane, ponieważ nie przestrzegały prostych zasad, a teraz probują sie odgrywac, piszą glupoty lub tworzą wlasną filozofię sprzeczna z nasza filozofią. Miedzy innymi mozna znaleźć moje posty równiez.

Obecnie jestem jedyną Polką w naszej szkole, nie mam wystarczających kwalifikacji do prowadzenia seminariów, wykladów, nauczania, itp. Ale może za jakiś czas....

Szkoła jest wirtualna, oczywiście jesli ktos ma mozliwośc, to może jeździc na seminaria do najblizszych krajów. Członkowie naszej szkoły nie musza miec wlasnych koni, ale powinni miec przynajmniej jakiś kontakt z tymi zwierzetami. Najlepsze i najbardziej wiarygodne informacje mozna znaleźć na naszym forum, ktorego pierwsza część jest otwarta dla wszystkich- w języku angielskim lub rosyjskim, ja jestem w części angielskiej.

Oto link do naszej szkoły- informacje ogolne.

http://hauteecole.ru/en/news/

Jak się zalogowac i poczytać jest poniżej:

http://www.haute-ecole.ru/school/index.php?showforum=41

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.