Gość

Złośniczka powróży tarotem

54 postów w tym temacie

Proszę o wróżbę dla siebie.Chciałabym wiedzieć czy moje finanse się poprawia i czy stosunki rodzinne ulegną poprawie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam:)

Mam pozytywna wiadomosc , sytuacja finansowa sie poprawi:) bedzie stabilniejsza moze w tym pomoc mezczyzna.. np szef lub ktos na poziomie, nawet jakis prezent mozesz otrzymac:) Bedzie spokojniej czyli i atmosfera sie poprawi :) okres do 6 miesiecy

poxzdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej,chyba cos masz lenia by gdzies sie ruszyc.. ale powiem tak,ze warto isc:) mozesz isc w młodszym gronie lub sie troszke alkoholizowac:) bedzie miło i zywiołowo:) ogolnie dzien dosc spontaniczny.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złosniczko w piatek planowane spotkanie towarzyskie

1/ czy do niego dojdzie, bo kolezanka sie kiepsko czuje?

2/ jakie będzie? czy spelni moje oczekiwania (mam cos na myśli) ?

Aleksandra 11.11.1978

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złosniczko w piatek planowane spotkanie towarzyskie

1/ czy do niego dojdzie, bo kolezanka sie kiepsko czuje?

2/ jakie będzie? czy spelni moje oczekiwania (mam cos na myśli) ?

Aleksandra 11.11.1978

czy to spotkanie ma zwiazek z przeszłoscia?? tesknisz za czyms chyba,fakt cosik przez kobiete moze nie isc tak jakbys chciała nawet jest chyba rozwiedziona albo z cietym jezyczkiem:)jest duzy bodziec do tego spotkania.. moze bedziecie sie alkoholizowac:)

Jak do spotkania dojdzie.. to cos sobie wyjasnicie..bedzie radosc i motywacja jakby do kolejnego spotkania.. mam, wrazenie ze cos o przeszłosc chodzi hmm..

wypadła mi kapłanka przy tasowaniu. cos tajemniczo to spotkanie widze:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy to spotkanie ma zwiazek z przeszłoscia?? tesknisz za czyms chyba,fakt cosik przez kobiete moze nie isc tak jakbys chciała nawet jest chyba rozwiedziona albo z cietym jezyczkiem:)jest duzy bodziec do tego spotkania.. moze bedziecie sie alkoholizowac:)

Jak do spotkania dojdzie.. to cos sobie wyjasnicie..bedzie radosc i motywacja jakby do kolejnego spotkania.. mam, wrazenie ze cos o przeszłosc chodzi hmm..

wypadła mi kapłanka przy tasowaniu. cos tajemniczo to spotkanie widze:)

trafiony zatopiony dziękuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośniczko, mam dziś trochę spraw do załatwieni8a, ciut "latania".

C hcęzobaczyć, czy uda mi się wszystko załatwić pozytywnie.

Oraz jeszcze popołudniowo-wieczorne spotkanie w jakim minie nastroju?

Dziękuję :mysli:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośniczko a ja chciałam zapytać o nadchodzące Walentynki:)- Z kim je spędzę albo jak?

Oraz czy w najbliższym czasie dojdzie do jakiegoś spotkania między mną a pewnym panem i jeśli tak to z czyjej inicjatywy? a może przypadkiem? Czy to potencjalne spotkanie będzie miało jakieś konsekwencje?

Sandra 25.06.1988

Zapomniałam dodać tego pana daty ur. bo może się przydać: 10.05.87 Tomasz

Edytowane przez sitcom
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośniczko a ja chciałam zapytać o nadchodzące Walentynki:)- Z kim je spędzę albo jak?

Oraz czy w najbliższym czasie dojdzie do jakiegoś spotkania między mną a pewnym panem i jeśli tak to z czyjej inicjatywy? a może przypadkiem? Czy to potencjalne spotkanie będzie miało jakieś konsekwencje?

Sandra 25.06.1988

Zapomniałam dodać tego pana daty ur. bo może się przydać: 10.05.87 Tomasz

Witaj:) walentynki spedzisz najprawdopodobniej w domku,byc moze u kogos.Duzo w tym dniu bedziesz sie zastanawiała nad soba i swoimi uczuciami.Jest duza szansa ze sie spotkasz z Tomaszem aczkolwiek bedziesz musiała na to jeszcze troche poczekac.Pan troche zamyka sie na ta znajomosc jakby sie czegos obawiał.

Pozdrawiam:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje Złośniczko. Chciałam się zapytać czy to spotkanie coś zmieni w naszej sytuacji ale może na razie wystarczy widzieć to co napisałaś. Dziękuje bardzo:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zaproszona na Walentynki do kolezaniki (nie do jej domu tylko do pracy),czy to spotkanie sie odbedzie i jak przebiegnie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) walentynki spedzisz najprawdopodobniej w domku,byc moze u kogos.Duzo w tym dniu bedziesz sie zastanawiała nad soba i swoimi uczuciami.Jest duza szansa ze sie spotkasz z Tomaszem aczkolwiek bedziesz musiała na to jeszcze troche poczekac.Pan troche zamyka sie na ta znajomosc jakby sie czegos obawiał.

Pozdrawiam:)

Chciałam zweryfikować pierwszą część wróżby. Faktycznie siedziałam w domku ale wpadły dwie znajome więc było wesoło. No i niestety cały dzień (ale w sumie prawie jak każdy) sprzyjał rozmyślaniom nad moimi uczuciami. Mam nadzieję ,że druga część wróżby też się kiedyś sprawdzi tyle ,że Pan się trochę otworzy,oby:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałam zweryfikować pierwszą część wróżby. Faktycznie siedziałam w domku ale wpadły dwie znajome więc było wesoło. No i niestety cały dzień (ale w sumie prawie jak każdy) sprzyjał rozmyślaniom nad moimi uczuciami. Mam nadzieję ,że druga część wróżby też się kiedyś sprawdzi tyle ,że Pan się trochę otworzy,oby:)

Tak otworzy sie aczkolwiek to troche potrwa,musisz to robic bardzo subtelnie i delikatnie:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

02.07.1958 ....15.10.1957..czy mozesz mi podpowiedziec, czy ze strony 15.10,1957 jest jeszcze jakais kontakt w przyszlosci? Jesli tak to jak Ty to widzisz?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

02.07.1958 ....15.10.1957..czy mozesz mi podpowiedziec, czy ze strony 15.10,1957 jest jeszcze jakais kontakt w przyszlosci? Jesli tak to jak Ty to widzisz?

Wiec kontakt bedzie,Ty tesknisz za tym,bedzie rozmowa,ktora moze Ciebie jednak nie zadowolic ,ale kontakt bedzie:)

Pozdrawiam Alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje;-) A czy jest ten kontakt podtrzymywany przez 15.10.1957 czy to tylko przez przypadek? Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm.... Może więc ja? :D

Czy uda mi się w tym roku wyprowadzić z domu?

Żaneta 12.11.1988 :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje;-) A czy jest ten kontakt podtrzymywany przez 15.10.1957 czy to tylko przez przypadek? Pozdrawiam

On sie sam odezwie:) chociaz troche sie Ciebie obawia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm.... Może więc ja? :D

Czy uda mi się w tym roku wyprowadzić z domu?

Żaneta 12.11.1988 :D

Masz duzo energii na zmiany,jestes gotowa na to , aczkolwiek jakies przeszkody moga sie pojawic , ewentualna wyprowadzka pod koniec roku:) trzymam kciuki:)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak otworzy sie aczkolwiek to troche potrwa,musisz to robic bardzo subtelnie i delikatnie:)

A ja chciałam się jeszcze zapytać czy ten Pan sam się jakoś odezwie?(po tym dłuższym czasie jak to Pani napisała) czy raczej ja będę musiała zadziałać a może to będzie przypadek? Czy to jego 'otworzenie się' na moją osobę zmieni coś w naszej relacji?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poznalem kilka dni temu swietna dziewczyne i chcialbym zapytac czy jest szansa ze cos z tego bedzie? Ja Tomasz 05.01.1982, Ona Alicja 1978.6.25 :_slonko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.