Gość

Złośniczka powróży tarotem

54 postów w tym temacie

:_slonko: No wiec karty mowia ze to całkiem mozliwe..tylko duzo cierpliwosci bedziesz potrzebował do tej Pani.
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o wróżbę.

Jak rozwinie się moja sytuacja rodzinna w tym roku?

Jak będzie postępował remont mieszkania?

Anna 04.08.82

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze swoja sytuacje troche opisac.

A co do remontu,z marzen do realizacji:)prosze nie robic niczego na szybko,przemyslec każdy ruch,zwracac uwage na wydatki,remont sie uda ale łatwo nie bedzie , wazne ze zakonczy sie zadowoleniem.Z tym remontem jakby cos sie jeszcze cos wiazało,zmiany w Pani zyciu.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to oznacza że ten remont jest ściśle powiązany z tymi zmanami, że jakby jest od nich uzależniony?

anna 04.08.82

na pewno wszysto się zmieni po przeprowadzce bo teraz mieszkam z teściami i jest mi ciężko, mażę o samodzielności i odcięciu się od nich, chcę sobie ułożyc życie.

A remont już się zaczął w zeszłym roku dużo było zrobione i śą plany na ten rok,ale mój mąż jest nieprzewidywalny i może to chamować.

Edytowane przez aiko
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to oznacza że ten remont jest ściśle powiązany z tymi zmanami, że jakby jest od nich uzależniony?

anna 04.08.82

na pewno wszysto się zmieni po przeprowadzce bo teraz mieszkam z teściami i jest mi ciężko, mażę o samodzielności i odcięciu się od nich, chcę sobie ułożyc życie.

Rozjasniła mi Pani troche sytuacje, po remoncie i relacje powinny sie poprawic:) zacznie sie jakby nowy rozdział.Do konca lata sporo spraw sie wyjasni..

Pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozjasniła mi Pani troche sytuacje, po remoncie i relacje powinny sie poprawic:) zacznie sie jakby nowy rozdział.Do konca lata sporo spraw sie wyjasni..

Pozdrawiam:)

BAardzo dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zlosniczka jest wszechstronna jak ffidze :prosi: ponoc karty widza czas, czas niespodzianki :wub: moze i wiecej :chytry:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zlosniczka jest wszechstronna jak ffidze :prosi: ponoc karty widza czas, czas niespodzianki :wub: moze i wiecej :chytry:

:) wiec,karty sugeruja ze juz niebawem nastapia zmiany w Twoim zyciu,podobnie jak runy podpowiedziały ze teraz powinnas sie wyciszyc,rozwijac swoja osobowosc,zadbac o swoj wewnetrzny spokoj.stoczysz jakby wewnetrzna walke.Dopiero po tej przemianie,mozesz spodziewac sie zmian.Czy z ta obecna Pania dzieli was jakas odległosc? zminany zapewne nastapia pozytywne.Tylko musisz sie przełamac,jakas bariere ktora cie hamuje a tak naprawde masz dosc silna osobowosc,wiec dasz rade i wejdziesz w nowy etap zycia:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) wiec,karty sugeruja ze juz niebawem nastapia zmiany w Twoim zyciu,podobnie jak runy podpowiedziały ze teraz powinnas sie wyciszyc,rozwijac swoja osobowosc,zadbac o swoj wewnetrzny spokoj.stoczysz jakby wewnetrzna walke.Dopiero po tej przemianie,mozesz spodziewac sie zmian.Czy z ta obecna Pania dzieli was jakas odległosc? zminany zapewne nastapia pozytywne.Tylko musisz sie przełamac,jakas bariere ktora cie hamuje a tak naprawde masz dosc silna osobowosc,wiec dasz rade i wejdziesz w nowy etap zycia:)

Ja nie wiem skad u Ciebie ten nickus:)Przemila i dobra Zlosniczko :przytul: bardzo dziekuje:)mam sporo do przelamania, ale dam rade! ta Pani jest teraz blisko...wiec to chyba nie ta Pani...szkoda, ale widocznie za bardzo sie nakrecilam, stad to ciagle nawiazywanie do niej...

Pozdrawiam i wyrazam swoja wdziecznosc :bukiet:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośniczko Najmilsza, czy możesz mi powiedzieć jak się ułożą sprawy zowodowo/finansowe u mnie w najbliższym czasie? w pracy mam dużo stresów i nerwówki i chciałam zapytać czy mam silną pozycję w pracy czy mogę być spokojna o swoją prace?

i od razu serdecznie dziękuję za odpowiedź :onajego:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośniczko Najmilsza, czy możesz mi powiedzieć jak się ułożą sprawy zowodowo/finansowe u mnie w najbliższym czasie? w pracy mam dużo stresów i nerwówki i chciałam zapytać czy mam silną pozycję w pracy czy mogę być spokojna o swoją prace?

i od razu serdecznie dziękuję za odpowiedź :onajego:

:) tylko o date i imie poprosze:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) tylko o date i imie poprosze:)

łoj, no tak zapomniałam :)

Dominika 23,12,1977

pozrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łoj, no tak zapomniałam :)

Dominika 23,12,1977

pozrawiam:)

No widac nie miła atmosfere w Twojej pracy,bym smiała nawet powiedziec ze ktos nie jest Ci zyczliwy ;/. Mysle ze sobie z tym poradzisz,nowy etap przed Toba,byc moze ze zmiana pracy,ewentualnie poprawa finansowa w starej,w kazdym razie widac poprawe,wiedc bez obaw:)

Pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja poporszę o sprawdzenie jak ułożą się najbliższe miesiące w sferze zawodowo/finansowej dla mnie (Grażka ur. 2 grudnia 1978)...?

Edytowane przez Azabea
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ZŁOŚNICZKO ... bardzo pragnę naprawić relacje z moim 17-letnim synem , i czy wreszcie znajdę prace w której będę miała mocną pozycję , bo do tej pory nie mam szczęści w żadnej pracy,po 3 miesiącach nie przedłużają mi umowy i tak jest już od kilku lat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ZŁOŚNICZKO ... bardzo pragnę naprawić relacje z moim 17-letnim synem , i czy wreszcie znajdę prace w której będę miała mocną pozycję , bo do tej pory nie mam szczęści w żadnej pracy,po 3 miesiącach nie przedłużają mi umowy i tak jest już od kilku lat.

poprosze o daty Wasze:) czyli Twoja i syna

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widac nie miła atmosfere w Twojej pracy,bym smiała nawet powiedziec ze ktos nie jest Ci zyczliwy ;/. Mysle ze sobie z tym poradzisz,nowy etap przed Toba,byc moze ze zmiana pracy,ewentualnie poprawa finansowa w starej,w kazdym razie widac poprawe,wiedc bez obaw:)

Pozdrawiam:)

Dziękuję bardzo :) a czy jeszcze mogłabym poprosić o zerknięcie w sprawy zawodowo-finansowe mojego męża? właśnie zaczął nową pracę i chciałabym się dowiedzieć jak mu się w niej poukłada?

Arek 03.04.1973

Z góry bardzo dziękuję!!!

pozdrawiam,

Dominika

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję bardzo :) a czy jeszcze mogłabym poprosić o zerknięcie w sprawy zawodowo-finansowe mojego męża? właśnie zaczął nową pracę i chciałabym się dowiedzieć jak mu się w niej poukłada?

Arek 03.04.1973

Z góry bardzo dziękuję!!!

pozdrawiam,

Dominika

Rozumiem ze maz wie o wrozbie?:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja: Agnieszka 20.04.1981

Rozstałam sie z chlopakiem Radosław(02.03.1979)>Ja bardzo go kochami nie

wyobrazam sobie zycia bez niego. Nie wiem co dalej...

Jakie Radek ma wobec nas plany. Czy chciałby dokładać

starań celem ponownego nawiązania autentycznej, bliższej więzi lub

budowania wspólnej przyszłości?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja: Agnieszka 20.04.1981

Rozstałam sie z chlopakiem Radosław(02.03.1979)>Ja bardzo go kochami nie

wyobrazam sobie zycia bez niego. Nie wiem co dalej...

Jakie Radek ma wobec nas plany. Czy chciałby dokładać

starań celem ponownego nawiązania autentycznej, bliższej więzi lub

budowania wspólnej przyszłości?

Przypominam punkt regulaminu:

8. Kiedy Pytającemu została udzielona jedna odpowiedź, kolejne osoby nie powinny już rozkładać kart (wróżyć) a tym samym udzielać odpowiedzi na zadane pytanie. Pamiętajmy, że jedno pytanie - jedna odpowiedź.

Zatem zadałaś pytanie to samo w trzech wątkach, albo decydujesz się na czekanie aż ktoś Ci odpisze w Twoim wątku albo wybierasz tutaj wróżącego a zreszty wróżących rezygnujesz. Nie wolno pytać wielu osób o to samo w kartach.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Chcę zapytać jak potoczy się sprawa z remontem mieszkania i przeprowadzką do niego moją i męża?

Kiedy w końcu na poważnie ruszymy z remontem? czy uda się go zacząć w wakacje?

Dodam że mój mąż jest tutaj osobą która to wszystko chamuja a ja już nie mogę tego wytrzymać, nie daję rady z mieszkaniem na garnuszku u teściowej której nienawidzę.

Anna 04.08.82

Bardzo proszę o odpowiedź.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.