Gość

Zemsta i Sprawiedliwość(z lekką nutką energetyki)

33 postów w tym temacie

Bo To Jest Tak ,Jeśli Walczysz Ze Złem w Imię Boskiej Miłości ,Lecz W Wypełnianiu Powierzonego Ci Przez Boga Zadania,Natrafiasz Na Tyle Przeszkód że Choćbyś Nie Chciał/Chciała To Pragnienie Zemsty Tak cię Przepełnia ,Że W Imię Dobrego Celu ,Musisz Popełnić Zły Czyn ,Staje Się On Wówczas Boskim Powołaniem ,By Do Zaprowadzenia Pokoju Usuwać Przeszkody Z Drogi. ( Przepracować Karmę,Cel Uświęca Środki ).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ponieważ jest to temat z lekką nutka energetyki to wklejam tu resztę mojej wypowiedzi do Verso

napisał Verso dziś, 15:46

Cytat

Nie wiem czy nasze praktyki miały na to wpływ i mało mnie to obchodzi.

moje pytanie: uważasz się za nauczyciela czy nawet mistrza i nie obchodzi Cię to? :)

Napisał Verso dziś, 15:59

Skąd przypuszczenie że się uważam za kogokolwiek?

To pewna grupa nazywała mnie mistrzem i dwoje ludzi nazywało nauczycielem. Piszę etykietami byś mogła zrozumieć.

Ja jestem sobą. Uważam się za siebie.

Użytkownik Verso edytował ten post dziś, 16:00

moja odpowiedż:

Verso , co by nie przedłużac tego dialogu, cokolwiek robisz z innymi , a tym bardziej w takiej branży jaka jest działanie w energiach to bierzesz odpowiedzialnosć... za swoje czyny, słowa, a nawet brak reakcji też jest zachowaniem względem czegoś. Jeśli nie bierzesz tego pod uwagę tzn. że wystawiasz sobie "piękną" etykietę nawet jako osoby, a ja doskonale rozumiem kim jesteś i co osiągasz takim zachowaniem. To jak Cię grupa nazwie to już nie ma dla mnie znaczenia, pozostawiam to grupie. Nie musisz już mi odpowiadac... :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W związku z przeciągającym się offtopem przeniesionym z innego tematu,, zamykam wątek.

To jest może dział offtopowy ale trzymajmy sie jednak tematów, nawet offtopowych

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.