Gość

Runy w związku z Kinem 113

10 postów w tym temacie

Czytam sobie ten opis i co chwilę widzę w nim jakąś runę.Już od wczoraj zastanawiam się nad opracowaniem kilku skryptów

dotyczących ciemnych stron Kinu i pracy nad nimi.

Gdyby ktoś wyłapał pomyłki w moich propozycjach to czekam na konstruktywną krytykę,wszystko piszę z głowy.

TRANSFORMACJA CIENIA

1-Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując no-we

wyzwania.

2-Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i

oświetlaj nim innych.

3-Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj

każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję.

4-Poznajswoją moc. Uwierz w siebie. Patrz na życie jak na

cudowną podróż w nieznane.

1-Durisaz Raido 2-Dagaz Fehu 3-Teiwaz 4-Teiwaz,Algiz,Wunjo,Jaro lub Ansuz Raido Wunjo

Energia BEN zachęca do wydostania się z karmicznej niewoli.

Ansuz,Hagal

1-Nie wracaj do przeszłości i przykrych wspomnień.

2-Akceptuj wszystko takim,jakie jest! Jest to najkrótsza droga ku WOLNOŚCI!

1-Iwaz 2- Naudiz Isa

Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa.

Dagaz Mannaz Kenaz

1 podpowiada, abyś kierował się sercem i nie przeceniał

swojego rozumu.

2informuje cię, abyś wyzbył się strachu,

połączył intuicję z rozumem i kierował się własną wolą

1 Ansuz Kenaz 2 Raido Laguz Algiz lub Raido Laguz Kenaz

W naszym samowładnym polu karmicznym rozwinęliśmy

różnorakie iluzje

Raido Dagaz Kenaz

określ swój stosunek do życia, ale nie tego na zewnątrz,

lecz tego wewnątrz

Lauguz Kenaz Sowilo

CEL: 1- zadbać o estetykę, ład, harmonię i dyscyplinę wewnętrzną, 2- na bieżąco usuwać usterki,

uporządkować styl życia, 3- poskromić samowolne EGO, 4 - zrewidować stare poglądy, 5 -kontrolować

myśli,

1 Hagal Teiwaz Durisaz 2- Isa Jera Raido 3 Durisaz Isa Sowlio 4 Pedro Ehwaz 5 Uruz Isa

Tyle wymodziłem sam,teraz pytanie czy dobrze? :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tyle wymodziłem sam,teraz pytanie czy dobrze? :D

- aaa :? to na pewno tak trzaa :roll: , pewny jesteś :? napewno pewny :? :roll: ;)

Hmm... bo ja nie mam zielonego pojęcia :? :roll: ;) :)

- hyboj zes z tym... do Szamanki RUuuuu (aj cosik mi scykło) :mrgreen:

- Soku... dawaj "soka" bom spragniony i potrzebujący... ;)

- niech Ci Bozia wynagrodzi... to ze Jesteś :mrgreen:

--- pozdrówkooo... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja sie zastanawiam po choinke ci tyle skryptów?! łapiąc wiele srok za ogon nie utrzymasz dłużej żadnej z nich.

Ja osobiście wprowadziłabym zmiany w tych skryptach ale to kwestia kilku a nie 17!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo Zos Kia przyszedła :) Dzień dobry bardzo. Skrypty są nie po to by się nimi na raz obwiesić :D To są skrypty do konkretnych spraw na które zwraca uwagę kin 113 ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok. rozumiem ale nie powinno sie stosować ż tylu skryptów nawet jesli spraw jest bardzo duzo w danym momencie. Najlepiej stworzyć maksymalnie dwa skrypty, rozwiązać sprawe i zastosowac kolejne. Tak więc zdecyduj sie z jakimi sprawami chcesz się zmierzyc w pierwszej kolejności i porozmawiamy na temat skryptów :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślałem że potraktujemy ten wątek właśnie jako przykłady skryptów na dany problem.Niczego na razie nie chcę stosować,najpierw muszę sprawdzić czy do danego problemu dopasowałem odpowiedni skrypt.Na praktykę przyjdzie czas :) Każdy szkic skryptu pisałem z myślą o tym by wspierał w walce np ze słabością lub pomagał niszczyć jakieś bariery,czy likwidował lęki bądź niepotrzebne iluzje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie można tak było od razu? :) a ja siedzę i się stresuję że nikt mnie nie rozumie :D a "zos kia" jednak rozumie tylko że wieczorem,na spokojnie :lol: ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym nie łączył wcale run z kinami, bo to tak jakby je łączyć z kabałą albo i-chingiem... po cholerę?

Jeden system jest kompletny jeśli się go naprawdę zna i drugi jest kompletny - jeśli się go naprawdę zna.

Możesz w Kinach widzieć analogie do run, ale z tego co widzę, to widzisz również pewne zgrzyty - wynika to stąd, że te systemy są osobne i niekomplementarne. Inne kultury, inne postrzeganie świata inne warunki powstania.

Opis słonia nie będzie zgodny z opisem krokodyla, choć oba mają cztery łapki, ogon i są duże.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.