Podróż runiczna jako rozwój duchowy

Szept
Przez Szept na Praca z runami,
Z runami można pracować w różny sposób i na różnej płaszczyźnie. Ja pragnę w tym miejscu zaproponowac chetnym, a przede wszystkim odważnym, podróż runiczna. Jest ona o tyle ciekawa, że prowadzi do wnętrza nas samych, pokazuje i wydobywa z nas nasze lęki, stare wzorce, które warto odrzucic, a takżer nasza własna siłę i moc. Do tego w świetny sposób ukazuje nam istote każdej runy. Poznajemy je w sposób magiczny. Przy odrobinie szczęścia może uda sie nawet nawiązac kontakt z opiekunem danej runy, czasem nawet samym germańskim bóstwem, ktore jej patronuje. Od takiej istoty naprawdę sporo mzona sie o samej runie dowiedziec. Jak rozpocząc taką podróż? Najprosciej od zaglebienia się w pierwszą z run. fehu, a potem po kolei w kazda z nich. Ta runiczna podróż to nic innego jak medytacja z runami, tyle, że nie taka jak opisala to (skądinąd w świetny sposób) Maria Piasecka. Tu przygotowujemy się nieco inaczej. Na poczatek oczywiscie zaznajamiamy się z symboliką runy, warto sięgnać po pieśń, oryginalne pzresłanie, a także po słowa klucze dotyczące runy. Jeśli to runa odwracalna to w każdej ze swych aspektów. Następnie zaczynamy nasza podroż. Wyciszamy umysł, zaczynamy medytację skupiając się na pzreslaniu runy i naszym z tym zwiazkiem, potem pozwalamy ponieśc się temu, co pokaże nam sama runa. Mogą nam się zacząc pojawiac wizje, czasem nawet zadania do wykonania. Warto skupić się na wszystkich szczególach tego co zostanie nam pokazane. To, co zobaczymy, poznamy, doświadczymy wcale nie musi byc z pozoru zbieeżne z runą, a jednak kiedy to pzreanalizujemy mzoe okazac się ze jednak pokazala nam wiecej o nas niz sądzilismy. Nie należy tez się spieszyc. czasem uda nam sie "zrobic" 2-3 runy podczas jednej medytacji, a czasem na jedną zejdzie nam sposo czasu. Ja np swoją podroż prowadziłam blisko 4 miesiące. Niektore runy robiłam po kilka dni, i co ciekawe te, przy których spodziewalam się latwej i szybkiej drogi DDlatego nie warto sie spieszyć i nie warto się nastawiać, oczekiwać. Po prostu pozowlić sie prowadzic runom
  • 19 odpowiedzi