nula

liczby we śnie

3 posty w tym temacie

Czy ktoś ma pojęcie, co oznaczają liczby we śnie? Ostatnio śniło mi się, że gdzieś szłam, byłam na dworcu kolejowym, szłam podziemnym przejściem w kierunku holu. Rozmawiałam z kimś przez telefon, mówiłam, że pociąg mam dopiero o 14.00 (czternasta to inaczej druga, dwójka często pojawia się w moich snach w różnych postaciach). Potem byłam na peronie, jechałam też pociągiem, mijałam jakieś drzewa, wydawało mi się, że wracam do domu, a raczej do miasta, z którego miałam mieć dalsze połączenie.

Potem niespodziewanie znalazłam się w jakimś akademiku, były pokoje, mnie też przydzielono pokój, nie pamiętam ile było łóżek, zapamiętałam koce w czerwoną kratę i łóżko pod oknem, chyba miało być moje. Potem stałam przed jakąś windą, z lewej strony była liczba 3, z prawej 4, a ja czekałam na 2 (nie wiem co te liczby miały oznaczać, to kojarzy mi się z numerami tramwajów). W końcu stwierdziłam, że będę musiała pójść po schodach.

Pamiętam tylko urywki, stąd ten chaos, nie mniej proszę o pomoc w interpretacji

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno we śnie nie da się czytać i liczyć,nie widać napisów i liczb tylko ślaczki.To chyba zależy od głębokości snu,mnie kilka razy udało się czytać we śnie chociaż to co było w książkach bardziej słyszałem niż czytałem,czułem napisy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.