Gość

Pytania do Wierzących.

49 postów w tym temacie

Ad1.

My Posługujemy wśród opętanych demonicznie i zniewolonych. I nie wolno nam ujawniać naszej wiedzy (nie tylko dla tego). Ale ona jest dostępna.

Ad 2, 3. Czym innym jest satanista, a czym innym lucyferianin. Ale ja Wam mówię, że każdy kto nim jest może się Nawrócić, gdyż jest dzieckiem Bożym i puki pielgrzymuje na ziemi puty może zasłużyć na Zbawienie. Nasz Bóg Ojciec nie jest Bogiem surowym, jak go kreują media i chętnie Wybacza. Ja tu jestem po tych zabłąkanych. Natomiast w dokumentach Soboru Watykańskiego II jest mowa wyraźnie o Religiach Pierwotnych, więc twierdzenie to nie jest zasadne. Każdy wierzący w Boga miłości wierzy w tego Boga co ja tylko inaczej Go pojmuje i tak samo pod warunkiem że nie był wcześniej Ochrzczony dostępuje Zbawienia i życia w Niebie.

Ad 4. Pielgrzymka na ziemi jest sprawą prostą. Człowiek jest tu dla próby - za dobre życie w Łasce Uświęcającej jest nagroda Niebo, a za złe kara ? piekło. Ale celem Bożym jest Zbawienie każdego, nawet tego, który błądzi dlatego Ewangelizujemy nawet na forach okultystycznych.

Ad5. Człowiek nie żyjący w Stanie łaski Uświęcającej jest podatny na szatana, bo nie chroni go Łaska Boża. Bóg w nim nie przebywa tylko koło niego. I podatny jest na podszepty demonów. Życie poza Sakramentami prowadzi do zniewolenia i opętania.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Po raz kolejny zostałem sprowokowany do zadania sobie wielu dręczących mnie pytań na temat chrześcijaństwa.

Każdy może zadawać pytania. Proszę bardzo.

moja pierwsza pula:

1. Jak długo żyję na świecie tak nigdy nie spotkałem tak bardzo przeklinanych przez KK satanistów oraz ludzi, którzy złorzeczą Kościołowi. Gdzie oni są? Kim są?

2. Doszły mnie słuchy jakoby na każdym forum ezo znajdowali się sataniści ergo lucyferianie, ludzie złego serca. Jak ich poznać?

3. Co KK robi z rzekomymi lucyferianami? Bo obawiam się, że według domeny Kościoła każdy niewierzący to...wróg chrześcijanizmu, jako że może być potencjalnym innowiercą.

4. Dlaczego katolicy za wszelką cenę chcą udowodnić ludziom niewierzącym, że schodzą z dobrej drogi do zbawienia?

5. Skąd pomysł, że każdy niewierzący w Kościół Katolicki jest człowiekiem złym lub bardziej podatnym na głos Szatana (gdzie Szatana uważam za głos zła itp...bo KK ma dość szerokie pojęcie na Diabła).

Ależ drogi forowiczu któren prawda...zadał sobie trudu tyle co by wyszczególić się w tenże jakże "interezujondzy" sposób.

Udzielając sobie głosu - zabieram go :)

1-Sataniści są potrzebni kościołowi katolickiemu,są jego fundamentem,satanizm i katolicyzm to dwie strony jednej monety.Katolicy sami definiują dobro i zło wg własnych wygód a więc znaleźć satanistę katolikowi jest szalenie łatwo.Satanistyczne jest wszystko co nie katolickie.Katolicy to ludzie niszczący WSZELKIE przejawy duchowości inne niż katolicki.Są opętani przez swoją pychę,czują że jedni jedyni znają tajemnicę stworzenia i mają obowiązek nawracać każdego kto myśli inaczej niż oni.Kompletna nieznajomość historii własnego kościoła który powstał na bazie o wiele starszych filozofii i religii niszcząc je i siadając w ich miejsce.Z perspektywy katolika wszyscy są satanistami.Katolik rzuci oszczerstwo:"jesteś satanistą"i koniec,Ty masz udowodnić teraz swoją niewinność a nie on Tobie winę.

2- Niezbadane są wyroki katolickie ;) Czytaj pkt 1.Satanista jest osobą która nie jest katolikiem,magia to satanizm,wszystko co nie katolickie to satanizm... :wacko: Przecież tak na dobrą sprawę to kościół żyje z satanistów.KAtolik jest głównie dlatego katolikiem bo się boi kary w piekle i Szatana a nie dlatego że po prostu jest wierzący czy coś,nie.Katolicyzm to wiara wymuszona strachem przed ogniem piekielnym.

3- Dokładnie.Już o tym pisałem,misja kościoła polega na niszczeniu wszelkich przejawów duchowości innych niż katolicki.

4- Pycha,uzależnienie,opętanie wręcz,obsesje.Zaślepienie kompletne.Katolik nie zna żadnej prawdy bo prawda nie istnieje.Są tylko tezy i domysły,katolik tego nie rozumie,on WIERZY że ma rację czyli jest tak jak on uważa I KONIEC!!Nie kłóć się satanisto,co Ty tam wiesz?Nie masz wiedzy,wybacz ;)

5- Ha,a no stąd że trzeba jakoś ludziom obrzydzić to co nie katolickie,odciąć od ich korzeni i tożsamości,stworzyć duchową lukę/dziurę w którą będą się łapać ci wszyscy którzy mają jakieś potrzeby duchowe.Z braku alternatywy wybiorą katolicyzm bo przecież wszystko inne to satanizm nie?Jeśli uważasz że nie tzn że nie masz wiedzy,wybacz ;)

Na koniec coś,taka ciekawostka,na temat tych "prawd"katolickich.Lucyfer-niosący światło,mesjasz,oświecenie,Prometeusz Fosforos ,Horus,to i wiele innych postaci zostało obdartych ze swojej symboliki i przerobionych na diabły po to by Chrystus mógł ich zastąpić.Joshua to postać historyczna której wciśnięto atrybuty postaci mitologicznych.Lucyfer nie jest ŻADNYM upadłym aniołem,to zwykłe kłamstwo i celowe w tymmomencie robienie ludziom wody z mózgu lub kompletna ignorancja i nieznajomość historii włąsnej religii.

Księga Izajasza mówi o "synu jutrzenki",w oryginale-"heley ben-sahar".Mogło chodzić albo o babilońskiego króla Nabuchonodozora ewentualnie o króla asyryjskiego Tiglath-Pilnesera. Macie te swoje "Upadłe anioły",nie ma to jak wyobraźnia i fantazja oraz chęć psychomanipulacji na podatnych na sugestię owieczkach.

Postaci podobnych do Joshuego i jego matki Miriam jest wiele

Kryszna ? India

Sakia ? India

Iva ? Nepal

Indra ? Tybet

Mitra ? Persja (bardzo popularny w czasach początków chrześcijaństwa był głównym konkurentem ?naszego" Zbawiciela, miał się urodzić 25 grudnia! ? przyp.)

Tammuz ? Babilonia

Criti ? Chaldea

Attis ? Frygia

Baili ? Orissa

Thules ? Egipt

Orontes ? Egipt

Zbawiciel z Witoba ? Telingonese

Odin ? Skandynawia

Hesus ? zbawiciel Druidów celtyckich (ukrzyżowany jako baranek, który miał zgładzić grzechy świata )

Quetzalcoatl(Quexalcote) ? Meksyk (ukrzyżowany w 587 r. przed Chr., został przybity razem z dwoma innymi złoczyńcami do krzyża)

I teraz ktoś wyskakuje i chce być jedynym na świecie,wszystkich chce nawracać na swoje,wszystkim chce odebrać ich tożsamość wyzywając od satanistów...pycha i nic więcej.Dla mnie katolicyzm jest wynalazkiem Szatana.Biblia promuje nienawiść i nietolerancję.Niczym się nie różni" jedna rasa-nasza rasa od jedna religia- nasza religia.Katolicyzm to zło,szkodzi człowiekowi,niszczy w nim wszystko to co sprawia że jest ludzki.Uczy służalczości zamiast autentycznego rozwoju siebie zgodnie z własną wolą/intuicją przy jednoczesnym zachowaniu swojego człowieczeństwa,w katolicyzmie tego nie ma.W katolicyzmie duch jest ponad materią,każdy lekarz to wie że psychika i ciało są ze sobą powiązane,jedno bez drugiego żyć nie może.Katolicyzm odpowiedzialny jest za zerwanie więzi człowieka z naturą przez co mamy to co mamy czyli upadającą,materialistyczną cywilizację.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kim jest satanista? co musi robić by być satanistą? kto to lucyferianin? czym sie różni od satanisty?

Satanista nie musi nic robić by nim być,wystarczy że spotka na swej drodze katolika i potem to już standard :) Satanizm definiują katolicy,ja np też jestem satanistą bo tak mnie widzą katolicy,nie ja sam tylko oni.Mam jakieś wyjście?Nie,jestem i już,w Biblii jest napisane przecież,zapomniał bym,a Biblia nie kłamie wiesz dlaczego?Bo tak jest w niej napisane.

O to czym jest satanizm i czym się różni od lucyferianizmu należny pytać "ekspertów",ja się nie znam bo nie muszę :)

Napisałem skąd pochodzi Lucyfer biblijny i chyba wystarczy.Lucyfer mitologiczny nie ma z nim nic wspólnego,z Chrystusem owszem,czyli wychodzi na to że chrześcijanie to lucyferianie. :oczko:

W sumie każdy bbyt duchowy,egregor tworzy się dzięki temu że jakaś grupa ma wspólną ideę.Katolicy mają swojego Ojca i Szatana,można w nie wierzyć,można je wielbić,pewnie jacyś sataniści wolą czarne chrześcijaństwo czyli pokłony w stronę egregora piekieł.Mozna ich od biedy pod satanizm podciągnąć ale dla mnie to chrześcijaństwo drugiego stopnia ten cały satanizm.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest moim celem pisanie o sataniźmie, a o Miłości Boga do ludzi. A sataniści to jak wiadomo są wyznawcami `tego z ogonem`. Mają swoje rytuały, w których składają ofiary z ludzi, lub są parodią Obrzędów KK i kończą się orgią seksualną stąd znak pentagram.

Jest ich w Polsce bardzo dużo. Ale wiedzy tej ujawniać nie zamierzam. To naturalne, że celem ich jest tak działać jakby ich nie było, a okultyści jakby byli nie sterowani -, sterują prawie każdą dziedziną okultyzmu. Nasza wiedza na ten temat jest bardzo duża. Oni zresztą czują nas i zobaczycie co się będzie działo z niektórymi osobnikami na tym forum.

Wszak jestem tu, by Wiązać złe duchy i Posyłać je pod krzyż Pana Jezusa, gdzie ich miejsce i są już pokonane.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sataniści to jak wiadomo są wyznawcami `tego z ogonem`. Mają swoje rytuały, w których składają ofiary z ludzi, lub są parodią Obrzędów KK i kończą się orgią seksualną stąd znak pentagram.

Człowieku nie kompromituj się!!!Jesteś totalnym ignorantem z zerową wiedzą,zanim się obrazisz o ten epitet,sprawdź co oznacza bo nie jest wulgarny,serio.Takie banialuki to były modne i na czasie 15 lat temu,gdzieś Ty się uchował?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Biblii :happy: ,a poza tym nie zagaduj i nie zmieniaj tematu.Zainteresuj się historią i religią w ogóle a nie tylko tą "jedyną słuszną"to się zdziwisz ile "prawdy"jest w tym całym katolicyzmie i judeo-chrześcijaństwie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będę się powtarzał po 100 razy,już o katolicyzmie pisałem i możesz sobie poczytać bo nie chcę nabijać niepotrzebnie postów na liczniku dublując sam siebie.Ja swoją wiedzę znam,wiem co już wiem a czego nie,Ty o mojej wiedzy masz tylko własne urojenia.Myśl sobie co tam chcesz,mam ciekawsze rzeczy na głowie niż uzależniony od katolicyzmu człowiek.Czujesz się mesjaszem?Chcesz zbawiać świat i ratować grzeszników?Pierwszy objaw opętania.Racjonalista?... :thumbup: już nie satanista?Łeee,szkoda,ciekawe co jutro,może scjentolog?Tym jeszcze nie byłem,O! Albo wiem! New Age :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szatan oznacza przeciwnika, adwersarza Boga. Najkrócej mówiąc to taka Opozycja do Boga, która wskazuje mu też jego blędy. Z czasem szatan wyrósł na rodzaj Bóstwa przeciwstawnego innemu bóstwu, choc z racji monoteizmu nazywany jest raczej zlym duchem czy demonem niz bogiem mroku. Ale jak zwał tgak zwał cała historia religii w 99% opiera sie na istnieniu 2 przeciwstawnych sobie sił, reprezentowanych pzrez pary bóst: np Aryman i Ormmuzd, Ozyrys i Seth itd itp. Nic więc dziwnego, że i Hebrajczycy znaleźli adwersarza dla Boga.

W ujęciu znaczenia słowa szatan to satanistą będzie każdy, kto jest pzreciwnikiem czegoś, a najwiecej doktryny. Więc nawet katolik jest satanistą np dla Muzułmanina, Żyda czy Protestanta.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szatan oznacza przeciwnika, adwersarza Boga. Najkrócej mówiąc to taka Opozycja do Boga, która wskazuje mu też jego blędy.

- Jakieście takie mądre... to wyjaśnijcie mnie... dlaczego w modlitwie do Boga "Ojcze mój" mówi się tak...

chleba mojego powszedniego

daj mi dzisiaj

i nie wódż mnie na pokuszenie

ale mnie zbaw ode złego

AMEN

- przeca prosimy Boga by On Sam nie wodził nas na pokuszenie a nie Szatan... :szok: :glowa_w"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KAtolik jest głównie dlatego katolikiem bo się boi kary w piekle i Szatana a nie dlatego że po prostu jest wierzący czy coś,nie.Katolicyzm to wiara wymuszona strachem przed ogniem piekielnym.

Tak jak i Twoj atak na kosciol jest strachem przed tym ogniem piekielnym. Sam mowiles ze to katolicy definiuja sobie wszystko wg wlasnych wygod, tymczasem uciekasz i szukasz innej drogi bo tej sie boisz badz poprostu Ci nie pasuje, a wiec tutaj sam okreslasz cos wg swojego widzimisie.

A ja dla przemowienia Ci do rozsadku mowie, ze jednak sa "ludzie wierzacy czy cos" :lol: Ale tez masz racje, bo osoba ktora popelnia grzechy, sieje zlo i jak oleje system to faktycznie moze sie w tym piekle po smierci znalesc, stad sie go tak boi i zazwyczaj dla usprawiedliwienia swoich czynow woli sobie "cos w tym zmienic", czyli uznac ze te pieklo go nie dotyczy. (Oj ktos sie probuje wywyzszyc?)

Katolicy sami definiują dobro i zło wg własnych wygód

Wg prawa boskiego, nauk Jezusa, ale widac ze czujesz sie z tym na rowni, a wiec to fakt ze sie wywyzszasz, a tak przeciez o to posadzasz katolikow.

jedna rasa-nasza rasa od jedna religia- nasza religia.

W religiach gdzie wyznaje sie reinkarnacje, sa kasty (o tym tak glosno sie tu nie mowi, zeby nie zniechecic naiwynch, nowych "wyznajacych") - tam sie dzieje istne pieklo, wiec nie wiem co chcesz nazwac religia szatana. Ale wiem tak tak wyznaczanie ludzi i podludzi jest zbedne, bo dla Ciebie dobro i zlo nie istnieje, a skoro nie istnieje to tez nie mozesz zobaczyc co jest dobre, a co zle, zaczynasz bladzic, zatem cos moze Ci ciagle zle podpowiadac. Nie majac sumienia i zadnych kompletnie kryteriow moralnych, nie jestes w stanie nawet wiedziec czy jest to niszczace czy tez nie. Zatracasz sumienie i to jest juz suckes tego, przez ktorego taka nienawisc masz do samego kosciola, bo on ma taka sama. W dodatku zawsze probuje zrobic ludzia papke z mozgu, wciskajac klamstwo, bo to jego domena oraz obracanie kota ogonem - stad taki najazd na kosciol w tych czasach, gdzie zgorszenie, syf, zlo szerzy sie w coraz szerszym tepie, na co ciagle zabojstwa, rozboje, klamstwa, oraz tego typu odnoszenie sie do religii jest na pozadku dziennym, kiedys tak nie bylo zapytaj starszych osob i jakos sie lepiej zylo :)

Lucyfer nie jest ŻADNYM upadłym aniołem,to zwykłe kłamstwo i celowe w tymmomencie robienie ludziom wody z mózgu lub kompletna ignorancja i nieznajomość historii włąsnej religii.

To zart miesiaca, wiec przemilcze, kazdy juz chyba sam moze sobie odpowiedziec na to w duszy.

Gdzies sie chlopie tych bajek naczytal :szok:

Katolicyzm odpowiedzialny jest za zerwanie więzi człowieka z naturą przez co mamy to co mamy czyli upadającą,materialistyczną cywilizację.

Mamy czesto w naturze dzikosc i nie koniecznie robimy wtedy dobre rzeczy, instynktownie jak zwierzeta.. kanibalizm, barbarzynstwo, kazirodztwo to wszystko wystepuje u ludzi ktorzy maja zaburzenia psychiczne badz choroby, klapki na oczach i zero sumienia. Pozwol w tych czasach takim nieodpowiedzialnym ludzia brak zasad moralnych, bedzie calkowite bezprawie.

Coz widac ze taka jest kolej rzeczy, sodoma i gomora- tam byli grzesznicy, opetani, bo nie mieli sumienia, prawie identyczna postawe do Twojej mieli, jak to uwazasz za osiagniecie kosciola w tej 'cywilizacji' to z cala odpowiedzialnoscia, mowie Ci ze jest ona zasponsorowana przez jego przeciwnikow, ktorych Ty nieswiadomie badz mniej swiadomie popierasz.

wiele innych postaci zostało obdartych ze swojej symboliki i przerobionych na diabły po to by Chrystus mógł ich zastąpić

Tak, a Ty uwazasz moze ze sam sie zbawisz? skoro tak to znowu sie wywyzszasz i probujesz stanac na rowni z nim- tak robia osoby ktorymi kieruje czyste zlo, klamstwo czyli to co probowales usprawiedliwiac wyzej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Księża tłumaczyli to tym,że przecie Bóg może sprawdzać siłę wiary swych wyznawców...godzeniem się na kuszenie szatana czyli zesłaniem na niego szatana.

Hmm... skoro Bóg może zsyłać na kogoś szatana, to znaczy ze jak ?...

- bo to tak jakby... że szatan jest Jego pachołkiem ?... czyli sługą ... :rolleyes:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiedz sobie teraz na jedno pytanie:Co mnie obchodzi co Ci się wydaje na mój temat?

Gdzies sie chlopie tych bajek naczytal

Nie uwierzysz - w Biblii,mądrzejsi od Ciebie ją analizowali,i tak jak mówię,Twoje zdanie na mój temat jest mi zbędne,nie potrzebne,obojętne,myśl sobie co chcesz,definiuj jak chcesz,żyj sobie w swoim Matrixie tylko z daleka ode mnie.Moje zbawienie to nie Twoja ani niczyja sprawa.Demagogia mnie nudzi tak poza tym.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hmm... skoro Bóg może zsyłać na kogoś szatana, to znaczy ze jak ?...

- bo to tak jakby... że szatan jest Jego pachołkiem ?... czyli sługą ... :rolleyes:

Tak, szatan bez zgody Boga nie moze nic zrobic.

Ale my mamy wolna wole, oddajac sie diablu, czczac go poprzez liczne grzechy, na wlasne zawolanie narazamy sie na kontakt z zaklamanym zlem.

Co innego gdy jest tak u prawdziwego, dobrego czlowieka i to nie jest zadka rzecza, ze czasem Bog wystawia ludzi na probe wiary, przyzwala szatanowi by podstawial rozne pokusy, a czasem i serie nieszczesc, czekajac az wyprze sie Go.

Np. zobacz na historie Hioba. :szok:

w Biblii,mądrzejsi od Ciebie ją analizowali

Rozumiem ze znowu sie wywyzszasz i probujesz pokazac ze Ty jestes i odemnie i od Tych co ja analizowali madrzejszy, wiesz wszystko na temat Bibli sorry zapomnialem :lol: Demagogow nie lubisz a sam to robisz, czy to nie hipokryzja, zaklamanie? a zreszta to odzwierciedlenie tych, od ktorych przejeles te chore poglady.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie... a jak myślicie ?

- po co Bóg dał człowiekowi Własna Wolna Wolę... ???

- właśnie po to... by Sam decydował o Sobie... a nie INNYCH... :szok:

- wiec każde "nawracanie"... jest łamaniem niezbywalnego prawa Jednostki... :ok:

- a każde przekonanie że Ja wiem najlepiej... jest tylko ino PYCHĄ czyli kolejnym łamaniem Prawa Boga... :rolleyes:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy jesteśmy Jednością i nie ma "wywyrzszonych" w oczach boga jesteśmy równi.

Dostaliśmy wolną wolę i odwieczne prawo do samostanowienia, więc nikt z nas nie ma prawa narzucać innemu swych poglądów.

Skoro Bóg pozwala byśmy sami decydowali kim jesteśmy, to się zapytuje - Kim wy jesteście, by narzucać swoją wolę innym, za kogo się uważacie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
owszem, spójrz na Hioba. Bóg zezwalając na sprawdzanie jego wiary zesłał na niego szatana. tak można powiedzieć.

- jeśli pozwolę komuś bić własną żonę, to tak jakbym sam ją bił.

- Hmm... czyli Tym samym Bóg niejako Sam sprawdza wiarę Ludzi... a szatan to może być tylko "przykrywka"... :szok: :glowa_w"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ludzie... a jak myślicie ?

- po co Bóg dał człowiekowi Własna Wolna Wolę... ???

- właśnie po to... by Sam decydował o Sobie... a nie INNYCH... :szok:

- wiec każde "nawracanie"... jest łamaniem niezbywalnego prawa Jednostki... :ok:

- a każde przekonanie że Ja wiem najlepiej... jest tylko ino PYCHĄ czyli kolejnym łamaniem Prawa Boga... :rolleyes:

Wlasnie po to dal czlowiekowi wolna wole zebys mogl wybrac zycie czystosci, gloszenie jego prawd, sluchanie nauk Jezusa i wprowadzenie je w zycie, zamiast trwania i obracania sie w grzechu ktore obraza samego Boga. Masz wybor, Bog i nikt inny Cie nie ogranicza, nie wybiera za Ciebie czegos- sam decydujesz.. ale kazdy ma jakis na siebie wplyw wiekszy lub mniejszy, wiec stad i nawrcanie.

Prawdy objawione przez Boga i gloszenie ich nazywasz pychą? nie zrozumiales, to nie o to chodzi w tych sprawach.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Masz wybor, Bog i nikt inny Cie nie ogranicza, nie wybiera za Ciebie czegos- sam decydujesz..

- noo O.K. sam decyduje o Sobie i Swoim życiu wiec i wartościach jakie będę wyznawał... wiec skoro bede wyznawał złe te z "cienia" to i tak "dostane po tyłku" od "przypadkow życia"... wiec i wtedy pójdę po rozum do głowy i sie nawrócę... i WTEDY bedzie to prawdziwe Nawrócenie, a nie sztuczne... bo wywołane czyims narzucaniem Woli... wbrew mojej Woli... :szok:

Prawdy objawione przez Boga i gloszenie ich nazywasz pychą?nie zrozumiałeś, to nie o to chodzi w tych sprawach.

- to chyba Ty nie zrozumiałeś... :lol:

- PYCHĄ jest narzucanie Własnych przekonań... bo choćby nie wiem jak były "czyste" to i tak nie mogą być narzucane... gdyż wymuszone i tak już "czystością" nie są bo i być nie mogą... dla danej Jednostki... :rolleyes:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
owszem, spójrz na Hioba. Bóg zezwalając na sprawdzanie jego wiary zesłał na niego szatana. tak można powiedzieć.

- jeśli pozwolę komuś bić własną żonę, to tak jakbym sam ją bił.

- Hmm... czyli Tym samym Bóg niejako Sam sprawdza wiarę Ludzi... a szatan to może być tylko "przykrywka"... :szok: :glowa_w"

- wiec co ?

- wychodzi ze "szatana" nie ma... bo wszystko w koło to Bóg...

- a "szatan" jest TYLKO w Nas Samych... i dlatego TYLKO, My Sami możemy go Rozpoznać... :ok:

- bo i KAŻDY, ma Swojego do ROZPOZNANIA... :glowa_w"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Infe, czytaj ze zrozumieniem bo rece opadaja

Hmm... ręce to jeszcze nic,

- żebyś się "przebudził"... to musi Ci "odpaść głowa"... :glowa_w"

- bo To w niej siedzi "kazdego" diabełek... :szok:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Uhh alez offtop i te drastyczne mysli z odpadajaca glowa... :lol:

- off top... to dla tych którzy tkwią w swych iluzjach wiec i nawet nie maja pojecia czym jest "Przebudzenie"

- wiec miłych Snów... śnijcie Dalej, :spie: mnie i tak NIC do tego... :szok:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
HAHAHA
mnie i tak NIC do tego... :lol:

Mysle ze wiesz co te slowa oznaczaja :)

- Oczywiscie ze wiem ... dla mnie oznaczają tylko Jedno... że nie mogę NIC nikomu narzucać... bo To ICH Życie a nie Moje !!!

HAHAHA

- wiec i ja myślę ze i TY wiesz co to oznacza... :szok: :spie:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Widzisz nie zrozumiales, a osobie pobudzonej nawet nie trzeba bylo by tego przekazywac

Hmm... ciekawe? dlaczego myślisz ze to akurat TY wszystko rozumiesz... a inni nie... ? :bag:

- widać że nie zastanawiałeś się nad tym... jeszcze :spie:

- lepiej przestań bo już zaczynasz chrapać... :spie:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.