Nazamirati

Magia Wampiryczna

50 postów w tym temacie

to jaki jest cel założenia tego tematu? bo nie wieżę, że tylko posłuchać chcesz;]

Raczej tak, chciałem tylko posłuchać zdań innych forumowiczów na ten temat ;) osobiście ja się zajmuje szamanizmem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja se np. kiedyś nie świadomie wampirzyłem;d ale w pore się spostrzegłęm i ogarnełem się i już tego nie robie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jakie każdy ma zdanie na temat tej magii i co o niej wie ? :D

Raczej w piciu krwi i w graniu na emocjach innych ludzi nie ma nic magicznego.

Znam pojęcie magii wampirycznej z internetu, ale to takie sobie pisanie i tylko tyle. Żadnego praktycznego aspektu magii wampirycznej nie ma.

Nigdzie się z czymś takim nie spotkałam, nawet w społeczności wampirów.

Są rytuały wampiryczne spisane w Biblii wampirycznej. Można sobie poczytać przed snem :diabel:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Krew jest tu tylko symbolem-ze względu na swoje funkcje pełni rolę nośnika życia.

Wampiryzm jest więc metodą wykradania energii w celu zwiększenia własnej. Wykorzystywany do zabijania, osłabiania wroga oraz manipulowaniem słabszych Uświadomionych.

.

Daj spokój, jaki wróg, jaka manipulacja?. Są ludzie. którzy traktują krew jako fetysz. Uprawiają seks z ukochaną osobą i dzielą się swoją krwią.

Gdzie tu manipulacja, gdzie tu widać wroga?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pasożyt jest zawsze uzależniony od żywiciela,lepiej być swoim własnym gospodarzem,panem dla siebie,samowystarczalnym i niezależnym.Nic tak nie cofa w rozwoju jak stagnacja czyli bycie zależnym od kogoś bez kogo ani rusz(w domyśle gospodarz na którym się żeruje i bez którego się zdycha).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

]

Czemu widzisz tylko z jednej perspektywy? Mówię Ci o skrajnościach.

Mag używający samego tylko ssania energii z aury człowieka już jest mordercą. Później chce więcej...bo jeśli raz się czerpało będzie się pragnęło więcej. I więcej.

aż sama aura, samo bycie energetycznym wampirkiem nie wystarcza.

...a później mord bo moment śmierci i narodzin to przecież tyle mocy i magii

i uwierz. Wampiryczni magowie mają wrogów. więcej niż ty znajomych

gdzie manipulacja?jak przekonać ofiarę,że jest się przyjacielem? jak dopasować się do społeczeństwa, by cię wielbiło? hm?

ba. jeśli wampir nie manipuluje ofiar to jak może być pewny,że same go nie zabiją? instynkty przetrwania są w nas silniejsze niż większość innych zapór bezpieczeństwa.

Piszesz o wampirach tak jakby to był gatunek z kłami, polujący w nocy na ludzi. Za dużo filmów o tematyce wampiryczne, bo tam akurat wampir przedstawiony jest jako drapieznik, po to by zwiększyć oglądalność filmu.

Społeczność wampirza nie wychodzi ze swojego kręgu. Nie potrzebuje się dopasowywac do społeczeństwa, bo w tym społeczeństwie żyje.

Nie szuka na siłę przyjaciół ale ludzi, którzy tak samo myślą i maja takie same zainteresowania.

Nie musi manipulować, bo po co? nikt na siłę nikomu krwi nie spuszcza, spoko, nie bój się :usmiech:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli co? Krew na siłę spuścili? Zabili kogoś? Niekoniecznie wamp, choć ich nie bronię.

Generalizujesz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tu się nie zgadzam. poczytałem troche o wampirach i co innego zauważyłem.

Poczytałeś o wampirach na takich forach jak to, gdzie wampir postrzegany jest jak drapieznik rzucający się na ludzi i ich zabijający. Taka opinia króluje na większości for. Nikt nie pofatygował się na żadne forum, gdzie są ludzie ze społeczności wampirzej.

Mają rodziny, pracę, dzieci. Zwykli ludzie, których łączy zainteresowanie wampiryzmem. Czy to coś złego?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie na forach lecz w ksiązce a dokłądniej e booka zaczełem czytać a potem mi go szlag trafił i cały komputer z resztą też;(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli w takim razie napiszę ebooka zawierającego info że niebo jest zielone w różowe groszki, też przyjmiesz to za pewnik?

Mniej ebooków, więcej życia :cool:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie na forach lecz w ksiązce a dokłądniej e booka zaczełem czytać a potem mi go szlag trafił i cały komputer z resztą też;(

Ciekawe jakie, bo ja takowych nie znalazłam.

Są tylko teksty postów na forach, takie wiesz, rodem z gier RPG.

No i dziwić się, że takie ploty chodzą po necie. Raczej powinno się prawdę pisać, ale nie wymyślać bajki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra lepiej zakoćczmy temat forów i tego co na nich jest, bo z tego tematu niedlugo kłutnia sie zrobi(jak już się nie zrobiła xD)

zwracam honory, racje mieliście a raczej macie :wacko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wizja wampira jako krwiożercy to dla mnie bajka.

mówiłem o czym innym. właściwie już wszystko powiedziałem.

No właśnie o to mi chodzi, to bajki.

Społeczność wampirza nie wychodzi z własnego kręgu. Dołączają tylko te osoby, które chcą, bo takie mają zainteresowania.

Nie spotkałam się nigdy z sytuacją w której ktoś kogoś do czegoś namawia.

Żadnej kłotni tu nie ma, jest spokojna dyskusja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Simisti,magia lucyferiańska polega m in na wampirzeniu w aurach innych ludzi.Entuzjaści tej techniki twierdzą że jest to tak potężny system że nie mam przed nim obrony.Mało tego,można dzięki niemu niszczyć ciało eteryczne zadawać mu rany które będą się "odtwarzać"na ciele fizycznym,tyle wyczytałem na tej stronie kiedyś,teraz nie działa bo pewnie ktoś się tym zajął.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Simisti,magia lucyferiańska polega m in na wampirzeniu w aurach innych ludzi.Entuzjaści tej techniki twierdzą że jest to tak potężny system że nie mam przed nim obrony.Mało tego,można dzięki niemu niszczyć ciało eteryczne zadawać mu rany które będą się "odtwarzać"na ciele fizycznym,tyle wyczytałem na tej stronie kiedyś,teraz nie działa bo pewnie ktoś się tym zajął.

Czy Ty to przeczytałeś dokładnie? tą stronkę założyły jakieś dzieci. Kiedyś, chyba z pięc lat temu pisałam na portalu takie głupie teksty jak scenariusz gier RPG. Potem się dziwiłam, że ktoś to kopiuje na poważniejszych forach tematycznych i cytuje jako dowód.

A w tym linku można doczytać się takich kwiatków jak

Zakon Azariela Zakon Seta-Aapep Zakon Czarnego Smoka

buhahahahaha Soczku ze skałki, daję Ci słowo, że pisałam lepsze teksty, nawet Ci podam poważnie wyglądający link z moimi bajkami.

Na PW oczywiście, bo nie chcę sobie tu psuć opinii :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Simi?Ty się ze nie śmiejesz czy jak? :hmm: Podałem Ci coś do skomentowania i tyle.Ja nie twierdzę że to jest prawda objawiona to o czym tam pisali i że trzeba na kolana przed tym,chciałem znać tylko Twoje zdanie na ten temat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Simi?Ty się ze nie śmiejesz czy jak? :hmm: Podałem Ci coś do skomentowania i tyle.Ja nie twierdzę że to jest prawda objawiona to o czym tam pisali i że trzeba na kolana przed tym,chciałem znać tylko Twoje zdanie na ten temat.

Słowo daję, że się z Ciebie nie śmieję. Skomentowałam to jako bzdury napisane dla zabawy, na PW przesyłam Ci bzdury pisane przeze mnie i które krążą po necie od dobrych pięciu lat.

Dlatego to co nieraz czytacie, nie należy brać dosłownie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może jeszcze,skoro jesteśmy w klimacie lucyferiańskim,co mi powiesz na temat magii lucyferiańskiej i setiańskiej tak ogólnie?Ford o ile dobrze kojarzę szczyci się swoim wampiryzmem a książek wydał chyba ze 100;) na ten temat.Czytałaś już o nim kiedyś?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.