Gość

No dobra,a Twój nick to co on w sumie oznacza? Hę?

38 postów w tym temacie

Eh,ja zazdroszczę kobietom,orgazmy sutkowe,łechtaczkowe,pochwowe..teraz jeszcze wewnętrzne...każdy po 30 minut...nie,to nie jest sprawiedliwe

mam do was żal XD też tak chcę!

ćśśśśśśśś bo skończysz jak T-rex ;)

ziraya przyszła do mnie, nie pamiętam w sumie jak... niektóre rzeczy mi się pojawiają w umyśle i już...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Soku, istnieje taki pająk, którego jad po ukąszeniu mężczyzny wprowadza go w stan orgazmu wraz z bólem na około 20 minut więc zawsze jest metoda...

**********************

Obserwator ponieważ lubię się "GAPIĆ" i robię to bezustannie, podglądać też lubię :_wc:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty Piotrze Mówi Jezus Będziesz Moim Ukochanym Uczniem Na Której To Skale Wybuduję Kościół Swój, Który Twardo Jak Skała Będzie Kontynuował Moją Misję W Wypełnianiu Woli Bożej i W głoszeniu Dobrej Nowiny ,Dla Niepoznaki Przed Pysznym,Zawistnym i Zazdrosnym Tłumem ,Obierz sobie jakieś Proste Imię .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk sorki, ale może zacznij się trzymać jednej religii, bo u Ciebie tradycje judeochrześcijańskie i buddyzm się przejawiają. Jak uważasz, że nad Bogami Ziemskich panteonów jest jeden Bóg, to zacznij nazywać go Absolutem i nie mieszaj tego z Jezusem Buddą.

Na tym ziemskim padole mieszka wiele bogów, wielu po wiekach powstaje ze snu i znowu wzrasta w siłę. To albo zacznij byc posłańcem ich wszystkich albo stań sie ucieleśnieniem anioła z misją od Absolutu.

Bo jeśli jesteś ukochanym uczniem Jezusa to wybacz, ale do mnie nie dotrzesz z posłaniem, bo dla mnie Jezus nie był i nie jest bogiem. Przypuszczam też, ze żaden z Pogan, Wiccan, Gnostyków, Hebrajczyków, Muzułmanow ani wileu innych wynań, także nie zwroci uwagi na Twoje pzreslanie. Czasy się zmienily i bogowie też inaczej do nas teraz pzremawiają. Jak chcesz swoją misję spełnić to wyjdź na pzreciw obecnym czasom. I troche mniej o sobie a więcej o duchowości. Tak teraz się to robi :D

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuje wrocic do pierwotnego tematu,

a byl zabawny..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szept nie mówię wcale że Jezus był Bogiem ,właśnie tak powstawały plotki ,ktoś źle zrozumiał i klops .

Jezus był Człowiekiem i Uzdrowicielem jak Ja ,więc nie sprzyjaj Antychrystowi,no chyba że ma przyjść koniecznie to ok.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.