Denosis

Powtarzający się sen.

4 posty w tym temacie

Witam.

Nie lubię prosić o pomoc - wolę pomagać wink.gif

Ale ostatecznie zdecydowałem się na opisanie mojego snu, który się powtórzył około 4 razy...

Byłem w lesie z jakąś nieznaną dziewczyną. Postanowiłem, że muszę opuścić las, wydostać się z niego - chociaż było mi tam przyjemnie.

Dziewczyna cały czas ze mną podążała. Nie pamiętam jak była ubrana, i czy wogóle miała ubranie...

Były to wyżyny. Las opiewały liczne, malutkie pagórki. Po przekroczeniu któregoś pagórka wyszedłem z lasu. Dziewczyna cały czas była ze mną.

Zobaczyłem wielką łąkę pełną kolorowych bratków. Jako, że kocham naturę - ściągnęłem buty i wbiegłem w sam środek łąki. Położyłem się na Ziemi podziwiając cudowne widoki wąchając cudowną woń kwiatów. Czekałem na dziewczynę, żeby położyła się ze mną i abyśmy wspólnie podziwiali piękno Ziemi, jednak ona zrezygnowana odwróciła się i wróciła do lasu. Byłem rozczarowany. Rozważałem decyzje pobiegnięcia za nią do lasu, jednak wolałem przyrodę.

Pozostałem przez chwilę sam na sam z naturą - jednak myśl o dziewczynie nie chciała odejść. Postanowiłem, że pójdę jej poszukać. Wstałem z łąki i ze łzą w oku wróciłem do lasu. Przez drzewa dostrzegałem jeszcze wspaniałe kolory kwiatów.

Bum i się wybudziłem :/

Pierwszy raz śnił mi się z dwa lata temu, jednak teraz przybrał barw i zaczął się powtarzać co około 3 dni...

Edytowane przez Denosis
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm Bardzo miły sen :) Natura pewnie to Twój żywioł.

Ze snu wynika, że masz pragnienie coś zmienić w swoim życiu. Trudno mi ocenić ta dziewczynę ale wydaje mi się, że jest to oosba, która jest Tobie w jakiś sposób bliska. Wyjdziesz do swego celu ale znów będziesz wracał z jakiegoś powodu do lasu. Czyżby jakaś inna sytuacja? Myśl? pragnienie?

Cokolwiek to jest z pewnością jest wymagające.

Pozdrawiam

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się podświadomie boje tego, że kiedyś z człowieka ezo zrobię sie zwykły, normalny człowiek tongue.gif Może to aluzja do tego...

Dzięki za interpretacje :) Sen mi się jeszcze raz przyśnił, dzisiaj.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.