Denosis

Porady OOBE Dena ;)

87 postów w tym temacie

Tak się nie odzywałam bo nie byłam w kondycji psychofizycznej do pisania na forum , ale poczytałam sobie co mądrzejsi maja do powiedzenia w tym temacie. A co z pozostałymi czakrami, bo nic już o nich nie było, jest ok czy nie bardzo? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Diuna, nie wiem jak inni, ale ja nie oglądam twoich czakr bez wyraźnego pozwolenia, a pewne rzeczy o stanie twoich czakr można wnioskować na podstawie tego co piszesz. Jeśli chcesz żeby Twoje czakry obejrzeć to napisz do mnie lub kogoś innego na pw lub gg.

Pozdrawiam.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szept- to zależy od tego co rozumiesz pod nazwą "sfery duchowe".

Tak- na ocenę czakr i ja lubię mieć zgodę ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dziele światy na fizyczny, astralny i duchowy. Do duchowego podobno nie kazdy mzoe wejsc i OBE sie do tego nie nadaje bo pozwala na wchodznie tylko w fizyczny jako wychodzenie z ciala ale poruszanie sie po fizycznym wymiarze i oczywiscie poruszzanie się na rożne spsoby w tzw astralu.

Niewiele znam osob, ktore potrafia zaglądnać do sfery duchowej, w tym niejko trójopodziale, dlatego pytam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm to może inaczej; opiszę gdzie bywam i co widzę :)

OOBE- miewam na różnych poziomach, sezonowo często,

LD- w różnym stopniu często

widuję też różnego typu istoty (np.: opiekunów), czasem z nimi rozmawiam, czasem o coś mnie proszą, a częściej ja ich o coś proszę ;)

czasem przychodzą do mnie zmarli

jeśli zachodzi taka potrzeba, mogę odwiedzić kogoś mentalnie(z zachowaniem pełnej świadomości ciała) aczkolwiek ta forma nie jest specjalnie przeze mnie lubiana :)w sumie zależy do kogo się udaję

Podejrzewam, że większość z nas to robi z tym że część nawet tego nie zauważa.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sasasa :D

A dodaj jeszcze wyłażenie na nieświadomości kiedy ma się na to świadków a nie ma się niestety świadomości.

Mi się wydaje że do wyjścia czasami wystarczy szczera chęć (na początek)

Bo jak się poprosi to i się dostanie, tylko nie trzeba hmm... Uznawać że coś jest złe jak nie jest. No wiem że to post trochę od rzeczy :D

Ale chodzi o to że nieświadome łażenie jest najczęstsze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się. Każdej nocy sobie wędrujemy i zdarza się, że nie będziemy o tym nic wiedzieć do puki ktoś nas nie zobaczy :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie czakr ( moich ;) pytanie tylko co to Wam da i mnie? nawet jeśli cokolwiek sprawdzicie, bo ja to w ogóle tego nie ogarniam. Pojęcie czakram znam tylko z googli, bardzo ładne te kolorowe kwiatki i nawet ciekawe to wzornictwo tych czakramów. A jeśli już co do sprawdzania to proszę bardzo.

Dla mnie świadome sny są bardzo miłą odskocznią od codzienności, bo wtedy można poczuć się bezpiecznie i sprawdzić na ile się jest dojrzałym w emocjach i w uczuciach. Wszystko dzieje się jakby z innego poziomu, o nazwałabym to tak jakby się wiedziało co trzeba robić bez żadnego myślenia jak to zrobić. Jest się takim obserwatorem - twórcą. Nie wiem czy wszyscy tak to odbierają, ja akurat tak mam.

Edytowane przez diuna
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Diuna nam nic dac nie musi, ty jednak wiedząc jaki jest stan Twoich czakr mozesz cos z tym zrobić, np zaczać harmonicować czakry, parcować nad sobą czy medytować.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się. Każdej nocy sobie wędrujemy i zdarza się, że nie będziemy o tym nic wiedzieć do puki ktoś nas nie zobaczy :D

Tu jest temat z ktorym musze sie dokladnie zapoznac.

Z prostej przyczyny.Ciekawa jestem co sie ze mna dzieje w nocy,kiedy spie.

I czy moge dojsc do takiej perfekcji zeby swiadomie,w czasie snu, odwiedzic pewna osobe.girl_witch.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bahama widzisz jak to różnie ejst? :D Ja np wolę wędrować włąsnie z pełną swiadomoscią, nie w OOBE w zasadzie OOBE nie lubię.

Ale reszta to podobnie jak u mnie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Betty - można z tym że osoba hmm musi być wyczulona na energię żeby zauważyć Twoją obecność :)

Szept- w OOBE też mam świadomość tylko ciała nie czuję, ale w sumie nie mam takiej potrzeby, ciało czasem bardzo mi przeszkadza.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, czyli podobnie ale ja tego OOBE nie nazywam ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powracając do tematu , to z ciekawości chętnie się dowiem co do reszty moich czakram, żebym mogła nad sobą popracować i pozbyć się tego co nie tak z nimi i z którymi bo w końcu już nie wiem narazie tylko chyba trzy zostały ustalone że nie są w porządku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Diunka tematem jest OOBE ;D A zupełnie poważnie to jak chcesz coś wiecej napisz raczej na pw, bo myslę, ze analiza twoich czakr nie powinna byc na forum ale wlasnie na pw

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm to dlatego mam ostatnio spontaniczne OOBE coraz częściej......

Ostanie było dośc bolesne- nie mogłam wyjśc z ciała i trochę taa szarpanina trwała....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szept, ...mnie to zupełnie nie przeszkadza jeśli ktoś postawi trafną diagnozę moich czakramów na forum publicznie, na pv to ja sobie mogę "poromansować" o innych sprawach. Nie wiem skoro już nie ma opinii w tym zakresie to pewnie i możliwości się wyczerpały. Co do tematu OOBE i świadomego śnienia to z takich moich najprzyjemniejszych odczuć w tej działce to było jak świadomie spotkałam bardzo dawno nie widzianą osobę (istotę) - kogoś z kim miałam mocne więzi ponad czasem i wymiarem, która była mi tak bliska że miałam ochotę w ogóle się nie obudzić z tego "snu". Czy Wy też macie takie śnienia? i czy są kolorowe? bo u mnie śnienie zazwyczaj ma jakieś barwy.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Betty - można z tym że osoba hmm musi być wyczulona na energię żeby zauważyć Twoją obecność :)

Nie bardzo rozumiem.

Po1-ta osoba siedzi w ezoteryce o wiele dluzej niz ja a tym samym pewnie juz /przerabiala/ te sztuczkichytry.gif

Po2-nie wiem czy bym chciala byc widziana.

Pytanie ,od czego zaczac?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No skoro ta osoba tak długo siedzi w ezoteryce i przerobiła te jak powiadasz sztuczki, to na pewno chętnie Ci pomoże ;>

Znacznie trudniej odwiedzić kogoś świadomie będąc niezauważonym jeśli dana osoba jest wrażliwa na energię.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bardzo rozumiem.

Po1-ta osoba siedzi w ezoteryce o wiele dluzej niz ja a tym samym pewnie juz /przerabiala/ te sztuczkichytry.gif

Po2-nie wiem czy bym chciala byc widziana.

Pytanie ,od czego zaczac?

Po 1 długosć siedzenia w ezo nie swiadczy o niczym, bo ezo to obszerna dziedizna. Jeśli ktos nie zajmuje się jakąś forma energetyki może nie poczuc i nie wyłapać czyejejś obecnosci.

Po 2 Jesli nie chcesz byc widziana to znaczy, ze co? Chcesz podglądać? Czy jak? Gebneralnie nie jest dobrze widziane, jeśli ktos potrafiacy widzieć, albo ktoś umiejący wychodzić z ciała, podchodzi do innych osób bez ich wiedzy i zgody. Czy ty chciałąbys aby ktoś krecił sie po Twoim domu, podglądał co robisz? Jak wygladasz?

Widzenie lub podchodzenie do innych osob czasem jest konieczne by coś sprawdzić wyleczyć lub pomóc ale robi sie to za zgodą i wiedzą danej osoby.

Po 3 - Jesli nie masz zgody na podejście lub osoba o tym nie wie, moze to byc niebezpieczne dla ciebie. Wiele osob ma bardzo silna ochronę i jeszcze silniejszych opiekunów. A ci czasem nie patrzą kto podłazi, ale ze wogóle podłazi. I moga byc niemieli, a prawda jest taka, że takie "oberwanie" po tamtej stronie moze się oodbic na zdrowiu fizycznym.

Od czego zaczać? Od podstaw. Od poznania techniki wychodzenia lub patzrenia, a potem od uzyskania zgody na mozliwosc podejscia do kogos. Fajnie by było gdyby druga osoba też umiałą widzieć po tamtej stronie.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje.

Tak czy owak,wychodzi na to ze sama musze zaczac poznawac temat od podstaw a to zmudna i dluga droga.

Moze sie uda.

Troszeczke zartowalam .piszac ze chce zrobic komus kuku.

Jednak czytalam juz o takich niespodziewanych wizytach i oczywiscie ze sama tez bym nie chciala byc podgladana.

Pozdrawiamusmiech.gif

Edytowane przez betty
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo tak wlasnie jest trzeba zacząć od siebie nie ma tu dróg na skróty...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może zamiast zacząć od siebie to zaznajomić się z teorią. Bo tak wieeele osób najpierw jak doświadcza to szuka co jest czym. Trochę na odwrót.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz racje, ale zależy czego kto chce się uczyc. jak nie chce zajmowac sie sobą a jedynie chce wiedziec czym jest oobe i mzoe nawet tego doswiadczyc to wtedy cos w stylu abs oobe sie przyda naa początek :chytry:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No temat jest raczej o OOBE więc do tego nawiązuje, bo chyba już schodziło to z tematu tego wątku na rozwój osobisty ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.