Gość zoska1977

Uszkodzenie wahadła

7 postów w tym temacie

KIEDY WAHADŁO W RĘKACH OSOBY OBCEJ MOŻE ZOSTAĆ USZKODZONE?

Często powtarza się opinię, że własnego sprzętu radiestezyjnego nie należy nikomu dawać do ręki, gdyż może stracić on swoje właściwości. Ma to miejsce rzadko, ale jednak zdarza się. Zazwyczaj, gdy zdarzy się nam dać do potrzymania wahadło jakiejś osobie, powinniśmy je zaraz po tym odimpregnowac. Człowiek pozostawia na wahadle ślad swojego biopola. Jakie należy wykonać działania, aby go zlikwidować?

Należy przede wszystkim ograniczyć sytuacje kiedy nasze wahadło przechodzi z rąk do rąk. A już niedopuszczalne jest, aby dla zabawy używały go osoby postronne. Jeśli jednak pożyczymy na chwilę wahadło, należy oddane wahadło po pierwsze uderzyć lekko o ścianę dla rozładowania, a następnie przetrzeć je lekko wilgotną szmatką dla zebrania pozostałych ładunków. Następnie chowamy takie wahadło w dłoni, powtarzając w myśli: neutralizuję wahadło własnym biopolem. Po takim zabiegu trzeba sprawdzić jak wahadło będzie zachowywało się przy pomiarze np.: naszej biowitalności albo też lokalizacji żyły wodnej.

Niestety nie zawsze jest to skuteczne. Czasem trzeba zrezygnować z pracy takim wahadłem i kupić sobie nowe.

żródło:http://feng-shui.waw.pl

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

25 lat posługuję się różnymi wahadłami i pierwszy raz o czymś takim słyszę :)

Według mnie nie jest to prawda. Aby oczyścić wahadło po użyciu go przez

inną osobę należy oczyścić go umieszczając na parę minut pod strumieniem

bieżącej wody. I to wystarczy :) .

Rozładowanie wahadła, owszem należy stosować po każdym sprawdzeniu.

Nie jest to jednak wystarczające do usunięcia wpływu innej osoby.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuję Nemo za Twoją opinię-jakże cenną.

Po to wklejam artykuły abysmy mogli sobie podyskutować o ich słuszności. rolleyes.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, z każdego artykułu można coś wyciągnąć dla siebie.

Uczymy się całe życie i nikt z nas nie ma patentu na wszechwiedzę :D.

Uważam, że praktyka w takich przypadkach jest bardzo ważna, bo pokazuje

NASZE doświadczenia i NASZE doznania. Czytając o czymś, czytając

opisy cudzych doświadczeń nigdy nie powielimy tego samego, bo

każdy z nas jest inną niepowtarzalną osobą :).

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, nie nazwałbym od razu uszkodzeniem. Trzebaby po prostu oczyścić dany sprzęt radiestezyjny - wilgotną szmatką, wlozyc na chwile do ziemi w kwiatach, zdjąć ręką energię poprzednika.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Wiem , że to stary artykuł ale ja się spotkałem z takim uszkodzonym wahadełkiem. Niestety nie pomagało oczyszczenia ani zaklęcia. Po zakupie oddałem i zareklamowałem wahadełko - dostałem od innego producenta.  Po prostu,  nie jest to wahadełko dla mnie. W dalszym ciągu jest to wahadełko do sprzedaży na stronie Internetowej sklepu.  W dniu dzisiejszym po kilku miesiącach w dalszym ciągi pokazuje wartości ujemnie gdy zadaje pytanie jaka będzie miedzy nami współpraca. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wahadełko to mowa twej podświadomości  ,sny to też  mowa podświadoma ,jeśli się pytasz duszy jaka współpraca ,to wynik wyjdzie prawdziwy ,wbrew świadomości /logice  ,którą każdy na  co dzień tłujmi w głąb psychiki swojej

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.