Gość zoska1977

Zapraszam do magicznego świata run

12 postów w tym temacie

Kochani wreszcie doczekałam sie swojej stronki i z przyjemnościa zapraszam Was aby się z nią zapoznać.

Mam nadzieje, ze przyniesie Wam sporo refleksji i przydatnych informacji a także możliwość skorzystania z mojej pomocy.

Zapraszam

http://www.magicznyswiatrun.pl/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szajla Zosie łap na tej stronie, któą podała bo chwilowo nie zagląda tutaj.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No... z tym brakiem krzywizn się nie zgodzę... w runach. Ani z tym, że nie służyły głównie do pisania.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hyhy... poniewaz w ezorunistyce pewne fakty sa pomijane, i to w wiekszosci wypadkow nie dlatego ze sa niewygodne , a ze zwyklej niewiedzy i lenistwa ( przejrzyjcie prosze ksiazki i strony ezorunistow - w 90% powtarza sie tam to samo, jakby walone bylo ze sztampy, bez chwili zastanowienia i bez WLASNYCH przemyslen) pozwole sobie zaprezentowac wam mala perelke archeoologiczna o ktorej u "misczow runicznych" raczej wzmianki nie znajdziecie ;)

Sa to tzw. napisy runiczne z Bryggen, na drewnie i kosci, traktujace o najzwyklejszych przyziemnych sprawach :) Takie wszesnosredniowieczne SMSy :)

Moje ulubione to - Ást min, kyss mik - pocaluj mnie, kochanie, oraz Gyða segir at þú gakk heim - Gydha mowi ze masz wracac do domu :p

http://en.wikipedia.org/wiki/Bryggen_inscriptions

[EDIT]

taki maly disclaimer - powyzszy tekst jest ogolna uwaga ktora mi sie nasunela i nie ma bezposredniego zwiazku ze strona naszej kolezanki :yinyang:

Edytowane przez Ulf
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sms, świetme :)

A całkiem poważnie, to dzięki :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.