Cielo

liczby anielskie

26 postów w tym temacie

witam kochani, posiadam ksiązkę "Liczby Anielskie" ( 0-999) autorstwa Doreen virtue,

jeśli ktoś jest zainteresowany przesłaniem jakie niesie 'dreczaca" was liczba to zapraszam :)

zacznę odpowiadać na posty od nowego roku:D

Edytowane przez Cielo
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LICZBA 23

obcujesz blisko z jednym lub z kilkoma wniebowstąpionymi mistrzami takimi jak Jezus, Mojżesz,święci lub boginie. To przesłanie od twoich wniebowstapionych mistrzów -przewodników, którzy widzą iż odpowiedź na twoje modlitwy jest na wyciągnięcie ręki. Zachęcają abyś pozostał pozytywny w celu zapewnienia sobie przyciągnięcia najlepszych z możliwych rezultatów

LICZBA 12

Myśl pozytywnie o przyszłości, gdyż to, o czym myślisz, oddziałuje na nią. To jest przesłanie, aby natchnąć Twoją wiarę i nadzieję siłą, ponieważ są one teraz decydującymi czynnikami.

Edytowane przez Cielo
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LICZBA 1

Bądź pozytywny. Wszystko to, o czym myślisz teraz, spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym, czego pragniesz. powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom.

LICZBA 2

Wszystko jest w porządku i tak nadal będzie. Miej zaufanie, szczególnie dlatego, iz Twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie mogą podtrzymywać Twoją wiarę, jeśli poprosisz ich o pomoc.

LICZBA 11

Bądź pozytywny! Twoje myśli szybko się urzeczywistniają, więc chcesz zapewnić sobie pozytywne rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.

LICZBA 40

Bóg oraz aniołowie otaczają Cię niebiańską miłością oraz ochroną.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LICZBA 7

Jesteś na dobrej drodze, a rezultat przewyższy Twoje oczekiwania! Liczba 7 jest znakiem, ktory mówi, że magia Boska wspiera Cię i otwiera podwoje szansy.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak to moja liczba ulubiona i numerologiczna anielska? ja ją po prostu lubię, nie przesladuje mnie żadna liczba

Ale dzięki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. A masz cos o 7 więcej? Bo w sumie jest ta liczba ze mna dosc mocno związana

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety, nie mam nic więcej o 7

LICZBA 21

Twoj optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Za kulisami, własnie w tym momencie aniołowie pracują w Twoim imieniu.Możesz wesprzeć ich starania wypowiadając pozytywne afirmacje i wierząc, że Twoje marzenie już się ukazuje.

Edytowane przez Cielo
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 - Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom.

2 - Wszystko jest w porządku i tak wciąż będzie. Miej zaufanie, twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie pomogą podtrzymać twoją wiare jeśli poprosisz ich o pomoc.

3 - Wniebowstąpieni mistrzowie (np. Jezus lub inna duchowa postać) pomagają Ci.

5 - Pojawia się znacząca zmiana, zawsze na lepsze. Dobrze jest wezwać Niebiosa na pomoc w zmianach życiowych.

6 - Nie martw się, ani nie zaprzątaj uwagi rzeczami materialnymi, w tym pieniędzmi. Obawa zmniejsza skuteczność twoich próśb błagalnych. Na szczęście aniołowie mogą odpowiadać na twoje modlitwy, jeśli poprosisz ich o to.

7 - Jesteś na dobrej drodze a rezulat przewyzszy twoje oczekiwania. Liczba 7 jest znakiem który mówi ze magia Boska wspiera cię i otwiera podwoje szansy.

8 - zwiastuje dostatek oraz pomyślność. Nieskończone pętle w tej liczbie oznaczaja bezgraniczny przepływ pieniedzy, czasu, idei lub jakiejkolwiek rzeczy której potrzebujesz (szczgólnie dla swojego celu życiowego).

9 - Zacznij działać Pracowniku Światła i to zaraz! Liczba ta oznacza ze spełniłaś wszystkie warunki wstępne aby osiągnąć swój cel zyciowy. Przestań się ociągać gdyż nadszedł czas aby powziac energiczne kroki. Nawet te malutkie są użyteczne.

10 - Pieniędzy przybywa, kiedy wierzysz, że Niebo w pełni wspiera ciebie, twoich ukochanych oraz twój piekny cel życiowy.

11 - Bądź pozytywny! Twoje myśli szybko się urzeczywistniają, więc chcesz zapewnić sobie pozytywne rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.

12 - myśl pozytywnie o przyszłosci, gdyz to o czym myślisz oddziauje na nią. To jest przeslanie aby nazwac twoja wiarę i nadzieje siłą, ponieważ są one teraz decydujacymi czynnkiami

13 - oznacza, że wniebowstąpieni mistrzowie tacy jak Jezus są z tobą pomagając ci w utrzymaniu optymizmu.

14 - zawierz aniołom, aby pomogły ci zachować pozytywne nastawienie. Twoja postawa dzięki temu będzie optymistyczna i pogodna.

15 - Podczas, gdy doświadczasz zmian w swoim życiu, bądź pozytywny. Twoje optymistyczne myśli pomagają ci ukazać najlepsze rezultaty w zwiazku z owymi zmianami.

16 - Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma wlasnych słów i myśli.

17 - "Aniołowie pochwalają Cię za bycie pozytywnym i optymistycznym. Mówią, że twój optymizm jest gwarantowany, gdyż twoje afirmacyjne myśli spełniają się. Oby tak dalej, gdyż jesteś na dobrej drodze!"

18 - Twoje mysli to zawór, który otwiera i zamyka twój przepływ finansowy. Gdy jestes pozytywnie nastawiona, wszelkie źródła materialne, których potrzebujesz, szybko do ciebie przychodzą. Zmartwienie może jednak zatrzymać ów przepływ. Poproś aniołów, aby pomogli ci w utrzymaniu dobrego nastroju, szczególnie wtedy, gdy dotyczy to pieniędzy.

19 - Uwierz w siebie oraz w swój cel życiowy. Jesteś gotowy i nadajesz się do podążania za własnymi marzeniami. Bądź pozytywny oraz podejmij kroki bez ociągania się.

20 - Twój związek ze Stwórcą jest potężny i czysty. Bóg prosi cię, abś napełnił swoje serce i umysł wiarą (jeśli tego pragniesz, poproś o pomoc Niebiosa). Twoja wiara jest właśnie teraz nagradzana.

21 - Twój optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Anioły działają w tym momencie w twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich starania stosując pozytywne afirmacje i wierząc, iż twoje marzenie juz się ukazuje.

22 - Aniołowie widzą pozytywne wyniki twoich modlitw. Chcą abyś pozostał cierpliwy i optymistyczny. Anioły pilnie nawołują aby „wierzyć”!

23 - To przesłanie od twoich wniebowstąpionych mistrzów (jak Jezus, Mojżesz, święci) – przewodników, którzy widzą, iż odpowiedź na twoje modlitwy jest na wyciągnięcie ręki. Pozostań pozytywny, abyś zapewnił sobie przyciągnięcie najlepszych z możliwych rezultatów.

25 - w miarę jak doswiadczasz dużych zmian życiowych, oczekuj najlepszego, a twój optymizm zostanie nagrodzony.

26 - Pozytywne afirmacje pomagają szybko poprawić twoją sytuację. Aniołowie nalegają, abyś mówiła i myślała jedynie o swoich pragnieniach nie afirmując swych obaw, gdyż one są po prostu iluzją.

27 - Gratulacje! Twój optymizm przyciąga cudowne sytuacje oraz związki. Bądź pozytywna gdyż takie nastawienie działa na twoją korzyść.

28 - Pieniędzy przybywa, gdy wierzysz, ze Niebo w pełni wspiera ciebie, twoich ukochanych i twój piękny cel zyciowy.

30 - Bóg oraz wniebowstąpieni mistrzowie w pełni cię wspierają. Z pełnym zaufaniem podążaj do przodu w kierunku swych marzeń.

31 - Wniebowstąpieni mistrzowie proszą, abyś spojrzała na wszystkie ziemskie iluzje i ujrzała Boską doskonałość wewnątrz siebie, w innych ludziach i w swojej obecnej sytuacji. Kiedy widzisz Boską doskonałość w swoim umyśle, ukazuje się ona na zewnątrz, w twoich związkach, pracy zawodowej, zdrowiu i innych sferach życiowych.

33 - Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma wlasnych słów i myśli.

36 - Wniebowstąpieni mistrzowie proszą cię, byś powierzyła im swoje materialne obawy oraz byś skoncentrowała myśli na duszy.

37 - Jesteś na dobrej drodze, a wniebowstąpieni mistrzowie zachęcają cię oraz wspieraja w twojej wędrówce.

38 - Wniebowstąpieni mistrzowie pomagają ci w twojej sytuacji finansowej.

42 - Aniołowie nawołują, abyś wierzyła!

44 - właśnie w tej chwili aniołowie ofiarowują ci więcej pocieszenia, miłości i wsparcia. Pros ich o pomoc we wszystkim, a poprzez swoją intuicję, wsłuchuj się w ich przewodnictwo.

46 - Koncentruj myśli na swoim ja duchowym i swoim Boskim Źródle wszystkiego. Wszelkie materialne obawy powierz nam.

48 - Aniołowie wysłuchali twoich modlitw dotyczących pieniędzy i odpowiedzieli na nie.

55 - To okres „pożegnania starego, i przywitania nowego”. Przyjmij te zmiany z radością, gdyż są one zalążkiem nowych błogosławieństw.

56 - W miarę jak w życiu domowym, w pracy zawodowej i związkach zachodzą zmiany, koncentruj się na wewnętrznym rozwoju duchowym. Odnajdź błogosławieństwo w każdej zmianie, której doswiadczasz.

58 - Twoje finanse poprawiają się. Pojawi się pozytywna zmiana w przepływie pieniędzy. Mogłoby to również zasygnalizowac awans w pracy lub zmianę w pracy zawodowej ze zwiększonymi poborami

59 - zmiany przez które przechodzisz stawiają cię bliżej Boskiego celu zyciowego. Możesz uspokoić obway spedzajac czas na czynnościach zwiazanych z twoimi zainteresowaniami duchowymi.

66 - Kiedy jesteś obciążona zmartwieniami lub stresem, czy obawą tym trudniej jest usłyszeć czułą pomoc swoich aniołów. To przesłanie skierowane jest do ciebie abyś więcej czasu spędzała na modlitwie i medytacji. Poproś o duchową interwencję i otwórz ramiona, a otrzymasz wsparcie, które zawsze podąża za błagalnymi prośbami.

68 - Pamiętaj, że Duch stanowi źródlo twego dochodu. Martwienie się nie pomaga w kwestii finansowej, ale modlitwa zawsze wspiera każdą część twojego życia.

69 - Podczas, gdy ty spędzasz czas na pracy nad czynnościami związanym z duchowymi pasjami oraz zainteresowaniami, każda część twojego życia automatycznie się udoskonala.

77 - Trzymaj tak dalej! Wszystko, co teraz robisz doświadcza dotyku Midasa!

78 - Twoje obecne skupienie oraz działania umożliwiły dostęp do Wszechświatowego finansowego przepływu dostatku. Trzymaj się swoich aktualnych planów, bo są ukierunkowane właśnie na pieniądze.

95 - Zmiany, które aktualnie rozważasz prowadzą cię w dobrym kierunku manifestacji twojego Boskiego celu życiowego.

96 - W związku ze swoim boskim celem życiowym, skup się całkowicie na duchowych sprawach. Powierz Bogu oraz aniołom wszystkie swoje zmartwienia.

99 - Kiedy jesteś obciążona zmartwieniami lub stresem, czy obawą tym trudniej jest usłyszeć czułą pomoc swoich aniołów. To przesłanie skierowane jest do ciebie abyś więcej czasu spędzała na modlitwie i medytacji. Poproś o duchową interwencję i otwórz ramiona, a otrzymasz wsparcie, które zawsze podąża za błagalnymi prośbami.

100 - Twoje pozytywne myśli są niezbędne do urzeczywistnienia rezulatu jakiego pragniesz.

108 - Twoje pozytywne myśli oraz modlitewny związek z bezgraniczną miłością Boga przyniosły ci niekończący się napływ dostatku.

111 - Twoje myśli ukazują się w mgnieniu oka, więc koncentruj władze umysłu na własnych pragnieniach. Powierz Aniołom wszelkie straszne myśli, aby uległy przemienieniu.

116 - Utrzymuj najwyższą wizję dla swojego życia materialnego (takiego jak praca zawodowa, dom oraz styl życia), ponieważ twoje myśli ukazują swą formę właśnie w tych sferach życiowych.

118 - Twoje pozytywne myśli związane z pieniędzmi otworzły drzwi do zwiększonego przepływu finansowego. Bądź optymistyczny, gdyż to działa!

120 - Pięknie! Ulokowałaś swój umysł i serce na pozytywnej energii miłosci do Boga.

141 - To potężne przesłanie od aniołów. Przekonują abyś odwróciła swoje mysli od zmartwień, a zamiast z nich skorzystała z modlitwy i pozytywnych afirmacji. Dzięki nim skupisz swe rozważania na optymistycznych wizjach pożadanego rezultatau.

146 - Twoje pozytywne afirmacje gwarantują, że wszystkie twoje potrzeby fizyczne są zaspakajane. Aniołowie zalecają kontynuowanie modlitw, wizualizacji i innych procesów związanych z manifestacją.

151 - To bardzo ważne, ze pochodzisz do każdej z rozważanych zmian z bardzo pozytywnym nastawieniem. Twoje myśli wpływają na rezultat owych zmian.

160 - Bóg wysłuchał twoich modlitw i odpowiedział na nie, a ty możesz szybciej współkreować swoje odpowiedzi poprzez monitorowanie własnej mowy i myśli tak, byś zawsze opisywała siebie oraz swoją sytuację w pozytywny sposób.

177 - Znajdujesz sie w pomyślnym okresie zycia, gdzie wszystkie twoje intencje ukazują sie na wiele pozytywnych sposobów. Mów i myśl z rozwagą, ponieważ twoje słowa są niczym zamówienia składane do Universum.. i to właśnie otrzymasz.

181 - Aby uzdrowić swoją sytuację finansowa, stosuj pozytywne afirmacje i wizualizuj swój dostatek.

191 - Twoje pozytywne myśli otwieraja drzwi do realizacji pracy zawodowej twoich marzeń oraz Boskiego celu zyciowego. Niezwłocznie przejdź przez te drzwi.

196 - Powierz wszelkie troski lub zmartwienia związane z twoją pracą zawodową lub celem Duchowi, ponieważ twoje pozytywne myśli są czynnikiem znaczacym we wspomnianych sytuacjach.

200 - Przepotężna i bezwarunkowa miłość Boga napełnia twoje serce oraz umysł wiarą, dzięki czemu możesz wznieść się ponad pozorne problemy. Zaufaj, że wszystko jest w porządku, gdyż w istocie to prawda!

232 - Nie skupiaj się na problemach lub niedostatku. Zamiast tego skoncentruj się na modlitwie oraz wierz, że potężni wniebowstąpieni mistrzowie chronią cię, kochają i strzegą.

257 - Nie ustawaj w swoich działaniach, ponieważ podążasz we właściwym kierunku!.

269 - Masz pełne wsparcie i wszystkie twoje materialne potrzeby są zaspokajane, ponieważ poświęcasz się pracy nad swoim boskim celem życiowym.

280 - Trwaj w wierze, że o wszystkie twoje materialne potrzeby troszczy sie kochający Bóg.

313 - Polegaj na pozytywnych i pełnych miłości energiach otaczających cię w tej chwili wniebowstąpionych mistrzów, ponieważ unoszą twoje myśli na wyższe poziomy szczęśliwego losu.

320 - Bóg i wniebowstąpieni mistrzowie otaczają cię oddaną i uzdrawiającą miłością, pomagają ci utrzymac pewność, że wszystko jest w Boskim i doskonałym porządku.

323 - Twoja czysta, niemal dziecięca wiara ściągnęła pomoc potężnych oraz kochających wniebowstąpionych mistrzów, którzy w tej chwili towarzyszą ci. Są gotowi, aby wesprzeć cię w swoich modlitwach.

333 - Łaskawi wniebowstąpieni mistrzowie otaczają cię, chronią, kochają oraz w pełni tobą kierują.

335 - Wniebowstąpieni mistrzowie chronią cię i prowadzą przez kilka niezbednych zmian i dobrych zmian w życiu.

355 - Dzięki twoim modlitwom i pomocy ze strony kochajacych wniebowstąpionych mistrzów , zbliżają się duże pozytywne zmiany w twoim życiu.

388 - Twój modlitewny związek z wniebowstąpionymi mistrzami pomógł ci sie otworzyć na strumień dostatku Wszechświata, włączając w to mnóstwo czasu, pieniędzy, miłości, zdrowia i wszystkiego, czego pragniesz.

404 - Boga i aniołów uczyniłeś centrum swojej świadomości, co przyniosło ci spokój oraz wszystko to, czego tylko mógłbyś zapragnąć. Poproś ich o pomoc w czymkolwiek zechcesz.

414 - Aniołowie przesyłają ci ukierunkowane przez Boga idee. Zaufaj ich prawdziwości i stosuj sie do tych, które stymulUją twoje zainteresowania.

444 - Tu są aniołowie - znajdują się wszędzie wokół ciebie . Liczne Niebiańskie istoty w pełni cię kochają, wspierają i prowadzą. Nie masz się czego obawiać.

469 - Aniołowie pomagają ci opłacić rachunki i zdobyć pożywienie oraz dach nad głową, podczas gdy skupiasz się na swoim Boskim celu życiowym.

485 - Anioły pomagają ci, zmienić, ulepszyć i uzdrowić twoją pracę zawodową oraz życie finansowe tak abyś był w zgodzie ze swoim najwyzszym dobrem.

496 - Aniołowie zapewniają cię, że wszystkie twoje rachunki będą opłacone, a potrzeby zaspokojone, ponieważ skupiasz się na swoich duchowo satysfakcjonujących możliwościach pracy zawodowej.

505 - Teraz kiedy umieściłaś Boga i duchowość w centrum swojego życia, wszystko sie dla ciebie zmieni. Ufaj i wiedz, iż te zmiany są odpowiedziami na twoje modlitwy, a także, ze Bóg chroni cię i wspiera.

555 - Ogromne zmiany dudnią w całym twoim życiu! Aby utrzymać owe zmiany na najwyższym z możliwym poziomów, upewnij się, że myślisz pozytywnie i skupiasz się na modlitwie oraz afirmacjach.

577 - Świetnie sobie radzisz! Podejmujesz właściwe kroki i znajdujesz się na dobrej drodze.

604 - Bóg i Aniołowie czuwają nad tobą oraz osobami, które kochasz. Zapewniają cię przy tym, że roztaczają nad tobą opiekę i troszczą się o ciebie.

606 - Podczas, gdy umieszczasz Boga oraz duchowość w centrum swojego życia, cała reszta troszcz się o siebie.

616 - Zamiast patrzeć na materialne iluzje, spójrz jedynie na możliwości. Jesteś silna i korzystając z pozytywnego nastawienia, potrafisz przezwyciężyć każdą sytuację.

622 - To potężne przesłanie od aniołów nawołujące do uwierzenia, ze wszystko bedzie dobrze, gdyź tak właśnie się stanie.

647 - Aniołowie usłyszeli twoje wołanie o pomoc i zapewniają cię, że o wszystko się troszczą.

666 - Twoje myśli za bardzo skupiają sie na materialnych iluzjach. Wznieś swoje myśli na poziom duchowy, aby twoje życie wróciło z powrotem na szlak.

668 - Wiedz, iż Bóg jest Źródłem wszystkich dobrych rzeczy, również pieniedzy których potrzebujesz na opłacenie rachunków i zaspokojenie swoich potrzeb.

708 - W podążaniu za swoimi marzeniami jesteś w pełni wspierana finansowo oraz na inne sposoby.

777 - Niewątpliwie znajdujesz się na właściwej ścieżce w każdej sferze swego życia. Bądź zrównoważony i duchowo świadomy tak, byś mógł nadal kroczyć naprzód po tej oswieconej drodze.

900 - To poteżne przesłanie od Boga, nawołujące do poświęcenia czasu oraz energii Boskiemu celowi życiowemu, który jest bardzo potrzebny w tym świecie. Poproś Boga o przewodnictwo w związku z twoim następnym krokiem.

Edytowane przez greg639
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 - zwiastuje dostatek oraz pomyślność. Nieskończone pętle w tej liczbie oznaczaja bezgraniczny przepływ pieniedzy, czasu, idei lub jakiejkolwiek rzeczy której potrzebujesz (szczgólnie dla swojego celu życiowego).

20 - Twój związek ze Stwórcą jest potężny i czysty. Bóg prosi cię, abś napełnił swoje serce i umysł wiarą (jeśli tego pragniesz, poproś o pomoc Niebiosa). Twoja wiara jest właśnie teraz nagradzana.

Kasi czytac Ci się nie chce? :thumbsup: Greg dał spis wszystkich cyfr... no prawie wszystkich czekamy na uzupełnienie ;)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasi czytac Ci się nie chce? :thumbsup: Greg dał spis wszystkich cyfr... no prawie wszystkich czekamy na uzupełnienie ;)

Pozdrawiam

Sorki, kurcze, nie za uwarzyłam. buziak.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o dodanie: 333,244,223,206

Edytowane przez ryba969
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 - Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom.

2 - Wszystko jest w porządku i tak wciąż będzie. Miej zaufanie, twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie pomogą podtrzymać twoją wiare jeśli poprosisz ich o pomoc.

3 - Wniebowstąpieni mistrzowie (np. Jezus lub inna duchowa postać) pomagają Ci.

5 - Pojawia się znacząca zmiana, zawsze na lepsze. Dobrze jest wezwać Niebiosa na pomoc w zmianach życiowych.

6 - Nie martw się, ani nie zaprzątaj uwagi rzeczami materialnymi, w tym pieniędzmi. Obawa zmniejsza skuteczność twoich próśb błagalnych. Na szczęście aniołowie mogą odpowiadać na twoje modlitwy, jeśli poprosisz ich o to.

7 - Jesteś na dobrej drodze a rezulat przewyzszy twoje oczekiwania. Liczba 7 jest znakiem który mówi ze magia Boska wspiera cię i otwiera podwoje szansy.

8 - zwiastuje dostatek oraz pomyślność. Nieskończone pętle w tej liczbie oznaczaja bezgraniczny przepływ pieniedzy, czasu, idei lub jakiejkolwiek rzeczy której potrzebujesz (szczgólnie dla swojego celu życiowego).

9 - Zacznij działać Pracowniku Światła i to zaraz! Liczba ta oznacza ze spełniłaś wszystkie warunki wstępne aby osiągnąć swój cel zyciowy. Przestań się ociągać gdyż nadszedł czas aby powziac energiczne kroki. Nawet te malutkie są użyteczne.

10 - Pieniędzy przybywa, kiedy wierzysz, że Niebo w pełni wspiera ciebie, twoich ukochanych oraz twój piekny cel życiowy.

11 - Bądź pozytywny! Twoje myśli szybko się urzeczywistniają, więc chcesz zapewnić sobie pozytywne rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.

12 - myśl pozytywnie o przyszłosci, gdyz to o czym myślisz oddziauje na nią. To jest przeslanie aby nazwac twoja wiarę i nadzieje siłą, ponieważ są one teraz decydujacymi czynnkiami

13 - oznacza, że wniebowstąpieni mistrzowie tacy jak Jezus są z tobą pomagając ci w utrzymaniu optymizmu.

14 - zawierz aniołom, aby pomogły ci zachować pozytywne nastawienie. Twoja postawa dzięki temu będzie optymistyczna i pogodna.

15 - Podczas, gdy doświadczasz zmian w swoim życiu, bądź pozytywny. Twoje optymistyczne myśli pomagają ci ukazać najlepsze rezultaty w zwiazku z owymi zmianami.

16 - Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma wlasnych słów i myśli.

17 - "Aniołowie pochwalają Cię za bycie pozytywnym i optymistycznym. Mówią, że twój optymizm jest gwarantowany, gdyż twoje afirmacyjne myśli spełniają się. Oby tak dalej, gdyż jesteś na dobrej drodze!"

18 - Twoje mysli to zawór, który otwiera i zamyka twój przepływ finansowy. Gdy jestes pozytywnie nastawiona, wszelkie źródła materialne, których potrzebujesz, szybko do ciebie przychodzą. Zmartwienie może jednak zatrzymać ów przepływ. Poproś aniołów, aby pomogli ci w utrzymaniu dobrego nastroju, szczególnie wtedy, gdy dotyczy to pieniędzy.

19 - Uwierz w siebie oraz w swój cel życiowy. Jesteś gotowy i nadajesz się do podążania za własnymi marzeniami. Bądź pozytywny oraz podejmij kroki bez ociągania się.

20 - Twój związek ze Stwórcą jest potężny i czysty. Bóg prosi cię, abś napełnił swoje serce i umysł wiarą (jeśli tego pragniesz, poproś o pomoc Niebiosa). Twoja wiara jest właśnie teraz nagradzana.

21 - Twój optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Anioły działają w tym momencie w twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich starania stosując pozytywne afirmacje i wierząc, iż twoje marzenie juz się ukazuje.

22 - Aniołowie widzą pozytywne wyniki twoich modlitw. Chcą abyś pozostał cierpliwy i optymistyczny. Anioły pilnie nawołują aby „wierzyć”!

23 - To przesłanie od twoich wniebowstąpionych mistrzów (jak Jezus, Mojżesz, święci) – przewodników, którzy widzą, iż odpowiedź na twoje modlitwy jest na wyciągnięcie ręki. Pozostań pozytywny, abyś zapewnił sobie przyciągnięcie najlepszych z możliwych rezultatów.

25 - w miarę jak doswiadczasz dużych zmian życiowych, oczekuj najlepszego, a twój optymizm zostanie nagrodzony.

26 - Pozytywne afirmacje pomagają szybko poprawić twoją sytuację. Aniołowie nalegają, abyś mówiła i myślała jedynie o swoich pragnieniach nie afirmując swych obaw, gdyż one są po prostu iluzją.

27 - Gratulacje! Twój optymizm przyciąga cudowne sytuacje oraz związki. Bądź pozytywna gdyż takie nastawienie działa na twoją korzyść.

28 - Pieniędzy przybywa, gdy wierzysz, ze Niebo w pełni wspiera ciebie, twoich ukochanych i twój piękny cel zyciowy.

30 - Bóg oraz wniebowstąpieni mistrzowie w pełni cię wspierają. Z pełnym zaufaniem podążaj do przodu w kierunku swych marzeń.

31 - Wniebowstąpieni mistrzowie proszą, abyś spojrzała na wszystkie ziemskie iluzje i ujrzała Boską doskonałość wewnątrz siebie, w innych ludziach i w swojej obecnej sytuacji. Kiedy widzisz Boską doskonałość w swoim umyśle, ukazuje się ona na zewnątrz, w twoich związkach, pracy zawodowej, zdrowiu i innych sferach życiowych.

33 - Twoje słowa to magnetyczne afirmacje przyciągające do ciebie rzeczy o których właśnie mówisz i myślisz. Dlatego aniołowie przypominają ci, abyś była świadoma wlasnych słów i myśli.

36 - Wniebowstąpieni mistrzowie proszą cię, byś powierzyła im swoje materialne obawy oraz byś skoncentrowała myśli na duszy.

37 - Jesteś na dobrej drodze, a wniebowstąpieni mistrzowie zachęcają cię oraz wspieraja w twojej wędrówce.

38 - Wniebowstąpieni mistrzowie pomagają ci w twojej sytuacji finansowej.

42 - Aniołowie nawołują, abyś wierzyła!

44 - właśnie w tej chwili aniołowie ofiarowują ci więcej pocieszenia, miłości i wsparcia. Pros ich o pomoc we wszystkim, a poprzez swoją intuicję, wsłuchuj się w ich przewodnictwo.

46 - Koncentruj myśli na swoim ja duchowym i swoim Boskim Źródle wszystkiego. Wszelkie materialne obawy powierz nam.

48 - Aniołowie wysłuchali twoich modlitw dotyczących pieniędzy i odpowiedzieli na nie.

55 - To okres „pożegnania starego, i przywitania nowego”. Przyjmij te zmiany z radością, gdyż są one zalążkiem nowych błogosławieństw.

56 - W miarę jak w życiu domowym, w pracy zawodowej i związkach zachodzą zmiany, koncentruj się na wewnętrznym rozwoju duchowym. Odnajdź błogosławieństwo w każdej zmianie, której doswiadczasz.

58 - Twoje finanse poprawiają się. Pojawi się pozytywna zmiana w przepływie pieniędzy. Mogłoby to również zasygnalizowac awans w pracy lub zmianę w pracy zawodowej ze zwiększonymi poborami

59 - zmiany przez które przechodzisz stawiają cię bliżej Boskiego celu zyciowego. Możesz uspokoić obway spedzajac czas na czynnościach zwiazanych z twoimi zainteresowaniami duchowymi.

66 - Kiedy jesteś obciążona zmartwieniami lub stresem, czy obawą tym trudniej jest usłyszeć czułą pomoc swoich aniołów. To przesłanie skierowane jest do ciebie abyś więcej czasu spędzała na modlitwie i medytacji. Poproś o duchową interwencję i otwórz ramiona, a otrzymasz wsparcie, które zawsze podąża za błagalnymi prośbami.

68 - Pamiętaj, że Duch stanowi źródlo twego dochodu. Martwienie się nie pomaga w kwestii finansowej, ale modlitwa zawsze wspiera każdą część twojego życia.

69 - Podczas, gdy ty spędzasz czas na pracy nad czynnościami związanym z duchowymi pasjami oraz zainteresowaniami, każda część twojego życia automatycznie się udoskonala.

77 - Trzymaj tak dalej! Wszystko, co teraz robisz doświadcza dotyku Midasa!

78 - Twoje obecne skupienie oraz działania umożliwiły dostęp do Wszechświatowego finansowego przepływu dostatku. Trzymaj się swoich aktualnych planów, bo są ukierunkowane właśnie na pieniądze.

95 - Zmiany, które aktualnie rozważasz prowadzą cię w dobrym kierunku manifestacji twojego Boskiego celu życiowego.

96 - W związku ze swoim boskim celem życiowym, skup się całkowicie na duchowych sprawach. Powierz Bogu oraz aniołom wszystkie swoje zmartwienia.

99 - Kiedy jesteś obciążona zmartwieniami lub stresem, czy obawą tym trudniej jest usłyszeć czułą pomoc swoich aniołów. To przesłanie skierowane jest do ciebie abyś więcej czasu spędzała na modlitwie i medytacji. Poproś o duchową interwencję i otwórz ramiona, a otrzymasz wsparcie, które zawsze podąża za błagalnymi prośbami.

100 - Twoje pozytywne myśli są niezbędne do urzeczywistnienia rezulatu jakiego pragniesz.

108 - Twoje pozytywne myśli oraz modlitewny związek z bezgraniczną miłością Boga przyniosły ci niekończący się napływ dostatku.

111 - Twoje myśli ukazują się w mgnieniu oka, więc koncentruj władze umysłu na własnych pragnieniach. Powierz Aniołom wszelkie straszne myśli, aby uległy przemienieniu.

116 - Utrzymuj najwyższą wizję dla swojego życia materialnego (takiego jak praca zawodowa, dom oraz styl życia), ponieważ twoje myśli ukazują swą formę właśnie w tych sferach życiowych.

118 - Twoje pozytywne myśli związane z pieniędzmi otworzły drzwi do zwiększonego przepływu finansowego. Bądź optymistyczny, gdyż to działa!

120 - Pięknie! Ulokowałaś swój umysł i serce na pozytywnej energii miłosci do Boga.

141 - To potężne przesłanie od aniołów. Przekonują abyś odwróciła swoje mysli od zmartwień, a zamiast z nich skorzystała z modlitwy i pozytywnych afirmacji. Dzięki nim skupisz swe rozważania na optymistycznych wizjach pożadanego rezultatau.

146 - Twoje pozytywne afirmacje gwarantują, że wszystkie twoje potrzeby fizyczne są zaspakajane. Aniołowie zalecają kontynuowanie modlitw, wizualizacji i innych procesów związanych z manifestacją.

151 - To bardzo ważne, ze pochodzisz do każdej z rozważanych zmian z bardzo pozytywnym nastawieniem. Twoje myśli wpływają na rezultat owych zmian.

160 - Bóg wysłuchał twoich modlitw i odpowiedział na nie, a ty możesz szybciej współkreować swoje odpowiedzi poprzez monitorowanie własnej mowy i myśli tak, byś zawsze opisywała siebie oraz swoją sytuację w pozytywny sposób.

177 - Znajdujesz sie w pomyślnym okresie zycia, gdzie wszystkie twoje intencje ukazują sie na wiele pozytywnych sposobów. Mów i myśl z rozwagą, ponieważ twoje słowa są niczym zamówienia składane do Universum.. i to właśnie otrzymasz.

181 - Aby uzdrowić swoją sytuację finansowa, stosuj pozytywne afirmacje i wizualizuj swój dostatek.

191 - Twoje pozytywne myśli otwieraja drzwi do realizacji pracy zawodowej twoich marzeń oraz Boskiego celu zyciowego. Niezwłocznie przejdź przez te drzwi.

196 - Powierz wszelkie troski lub zmartwienia związane z twoją pracą zawodową lub celem Duchowi, ponieważ twoje pozytywne myśli są czynnikiem znaczacym we wspomnianych sytuacjach.

200 - Przepotężna i bezwarunkowa miłość Boga napełnia twoje serce oraz umysł wiarą, dzięki czemu możesz wznieść się ponad pozorne problemy. Zaufaj, że wszystko jest w porządku, gdyż w istocie to prawda!

232 - Nie skupiaj się na problemach lub niedostatku. Zamiast tego skoncentruj się na modlitwie oraz wierz, że potężni wniebowstąpieni mistrzowie chronią cię, kochają i strzegą.

257 - Nie ustawaj w swoich działaniach, ponieważ podążasz we właściwym kierunku!.

269 - Masz pełne wsparcie i wszystkie twoje materialne potrzeby są zaspokajane, ponieważ poświęcasz się pracy nad swoim boskim celem życiowym.

280 - Trwaj w wierze, że o wszystkie twoje materialne potrzeby troszczy sie kochający Bóg.

313 - Polegaj na pozytywnych i pełnych miłości energiach otaczających cię w tej chwili wniebowstąpionych mistrzów, ponieważ unoszą twoje myśli na wyższe poziomy szczęśliwego losu.

320 - Bóg i wniebowstąpieni mistrzowie otaczają cię oddaną i uzdrawiającą miłością, pomagają ci utrzymac pewność, że wszystko jest w Boskim i doskonałym porządku.

323 - Twoja czysta, niemal dziecięca wiara ściągnęła pomoc potężnych oraz kochających wniebowstąpionych mistrzów, którzy w tej chwili towarzyszą ci. Są gotowi, aby wesprzeć cię w swoich modlitwach.

333 - Łaskawi wniebowstąpieni mistrzowie otaczają cię, chronią, kochają oraz w pełni tobą kierują.

335 - Wniebowstąpieni mistrzowie chronią cię i prowadzą przez kilka niezbednych zmian i dobrych zmian w życiu.

355 - Dzięki twoim modlitwom i pomocy ze strony kochajacych wniebowstąpionych mistrzów , zbliżają się duże pozytywne zmiany w twoim życiu.

388 - Twój modlitewny związek z wniebowstąpionymi mistrzami pomógł ci sie otworzyć na strumień dostatku Wszechświata, włączając w to mnóstwo czasu, pieniędzy, miłości, zdrowia i wszystkiego, czego pragniesz.

404 - Boga i aniołów uczyniłeś centrum swojej świadomości, co przyniosło ci spokój oraz wszystko to, czego tylko mógłbyś zapragnąć. Poproś ich o pomoc w czymkolwiek zechcesz.

414 - Aniołowie przesyłają ci ukierunkowane przez Boga idee. Zaufaj ich prawdziwości i stosuj sie do tych, które stymulUją twoje zainteresowania.

444 - Tu są aniołowie - znajdują się wszędzie wokół ciebie . Liczne Niebiańskie istoty w pełni cię kochają, wspierają i prowadzą. Nie masz się czego obawiać.

469 - Aniołowie pomagają ci opłacić rachunki i zdobyć pożywienie oraz dach nad głową, podczas gdy skupiasz się na swoim Boskim celu życiowym.

485 - Anioły pomagają ci, zmienić, ulepszyć i uzdrowić twoją pracę zawodową oraz życie finansowe tak abyś był w zgodzie ze swoim najwyzszym dobrem.

496 - Aniołowie zapewniają cię, że wszystkie twoje rachunki będą opłacone, a potrzeby zaspokojone, ponieważ skupiasz się na swoich duchowo satysfakcjonujących możliwościach pracy zawodowej.

505 - Teraz kiedy umieściłaś Boga i duchowość w centrum swojego życia, wszystko sie dla ciebie zmieni. Ufaj i wiedz, iż te zmiany są odpowiedziami na twoje modlitwy, a także, ze Bóg chroni cię i wspiera.

555 - Ogromne zmiany dudnią w całym twoim życiu! Aby utrzymać owe zmiany na najwyższym z możliwym poziomów, upewnij się, że myślisz pozytywnie i skupiasz się na modlitwie oraz afirmacjach.

577 - Świetnie sobie radzisz! Podejmujesz właściwe kroki i znajdujesz się na dobrej drodze.

604 - Bóg i Aniołowie czuwają nad tobą oraz osobami, które kochasz. Zapewniają cię przy tym, że roztaczają nad tobą opiekę i troszczą się o ciebie.

606 - Podczas, gdy umieszczasz Boga oraz duchowość w centrum swojego życia, cała reszta troszcz się o siebie.

616 - Zamiast patrzeć na materialne iluzje, spójrz jedynie na możliwości. Jesteś silna i korzystając z pozytywnego nastawienia, potrafisz przezwyciężyć każdą sytuację.

622 - To potężne przesłanie od aniołów nawołujące do uwierzenia, ze wszystko bedzie dobrze, gdyź tak właśnie się stanie.

647 - Aniołowie usłyszeli twoje wołanie o pomoc i zapewniają cię, że o wszystko się troszczą.

666 - Twoje myśli za bardzo skupiają sie na materialnych iluzjach. Wznieś swoje myśli na poziom duchowy, aby twoje życie wróciło z powrotem na szlak.

668 - Wiedz, iż Bóg jest Źródłem wszystkich dobrych rzeczy, również pieniedzy których potrzebujesz na opłacenie rachunków i zaspokojenie swoich potrzeb.

708 - W podążaniu za swoimi marzeniami jesteś w pełni wspierana finansowo oraz na inne sposoby.

777 - Niewątpliwie znajdujesz się na właściwej ścieżce w każdej sferze swego życia. Bądź zrównoważony i duchowo świadomy tak, byś mógł nadal kroczyć naprzód po tej oswieconej drodze.

900 - To poteżne przesłanie od Boga, nawołujące do poświęcenia czasu oraz energii Boskiemu celowi życiowemu, który jest bardzo potrzebny w tym świecie. Poproś Boga o przewodnictwo w związku z twoim następnym krokiem.

ja dopisuje to co mam...:oczko:

0- "Bóg przemawia do ciebie. Kiedy widzisz zero, jest to znak niekończącego się koła Omega bez początku, ani końca. Bóg próbuje zwrócić twoją uwagę za pomocą słowa, otuchy lub Boskiego przewodnictwa."

4- Aniołowie są z Tobą. Wysyłają do ciebie liczbe 4, aby pocieszyć cie, że uslyszeli twoje modlitwy i że pomagają ci.

24- Dalsi aniołowie otaczają cie teraz. Pomagają ci utrzymać optymizm i nieważne jest to, co dzieje się wokół ciebie. Aniołowie znają magiczną moc wiary. Uwalniają wszystkie nagatywne myśli i emocje w celu ukazania czystej drogi dla manifestacji twoich pragnień.

32- Wniebowstąpiony mistrz Jezus przypomina, abyś właśnie teraz zastosował jego afirmacje dotyczaca mocy

wiary (" Wierząć, wszytsko jest mozliwe ")

35- Z pomocą i ochrona wniebowstąpionych mistrzów, zbliża się do ciebie pozytywna zmiana.

40- Bóg oraz Aniołowie otaczają cię Niebiańska miłością i ochroną.

41- aniołowie proszą abyś myślała pozytywnie ponieważ wszystko to o czym mówisz i myślisz szybko się urzeczywistnia

43- Zarówno aniołowie jak i wniebowstąpieni mistrzowie (tacy ja Jezus, Quan Yin lub święty) pomagają ci w tej chwili. Poświęć czas na połączenie się z nimi w cichej medytacji. Uspokój się dzieki pokrzepiającej obecności wniebowstąpionych mistrzów, którzy mówią, że wszytsko jest w porządku.

47- Aniołowie mówią, że jesteś na dobrej drodze. Oby tak dalej!

49 - Aniołowie zachęcają abyś bezwłocznie zaczęła pracę nad swoimi głównymi zamierzeniami i celami życiowymi. Poproś ich o pomoc w zakresie idei, odwagi oraz motywacji.

50 – Bóg pomaga ci zmienić twoje życie za pomocą uzdrawiających nowych metod.

53- Wniebowstąpieni mistrzowie (np. Jezus) pomagają ci zmienić twoje życie w pozytywny sposób. Poproś ich o pomoc w jakimkolwiek aspekcie owych sytuacji, takich jak dodatkowe idee, szanse, odwaga.

60- Wahasz sie pomiedzy koncentracja na Duchu a światem materialnym. Ta liczba wzywa cię, bys zachował równowage w skupianiu sie na danym aspekcie oraz byś zawsze pamietał, że Duch jest źródłem i siłą odpowiadającą w życiu za wszytsko.

64- Aniołowie w pełni wspieraja cie w kazdej swerze twojego zycia. Powierz im jakiekolwiek obawy lub zmartwienia oraz popros o pomoc, ktorej potrzebujesz w tej chwili.

69 - podczas, gdy ty spędzasz czas na pracy nad czynnościami związanymi z duchowymi pasjami oraz zaintersowaniami, każda część twojego życia automatycznie się udoskonala.

70 - to wiadomość od Boga, że jesteś na dobrej drodze. Trzymaj tak dalej!

72 - ufaj, że czynisz odpowiednie kroki w kierunku manifestacji swoich pragnień... ponieważ tak właśnie jest.

73- Wniebowstąpieni mistrzowie kierują tobą, a ty dokładnie się w nich wsłuchujesz. Pozostań na swej obecnej ścieżce, gdyż jest ona oświecona błogosławieństwami i darami.

80- Bóg wspiera cie we wszystkim, również twoje życie finansowe. Zrelaksuj sie i pozwol Bogu, aby ci pomogł.

81-Im pozytywniej jestes nastawiony do pieniedzy, tym wiekszy bedzie przepływ finansowy.

82 - miej zaufanie, że ktoś troszczy się o twoją sytuację finansową. Powierz zmartwienia Bogu oraz aniołom.

83- Wniebowstapieni mistrzowie uslyszeli twoje modlitwy dotyczace potzreb finansowych i odpowiedzieli na nie.

85 - Hurra! Doświadczasz pozytywnych zmian w w swojej sytuacji finansowej.

87- Jesteś na dobrej drodze w związku ze swoją praca zawodową oraz finansami.

88- To niezwykle pomyślny i sprzyjający znak dot. finansów. Twoje działania, modlitwy, wizualizacje i praca nad manifestacją uwieńczył wielki przypływ dostatku. Otwórz swe ramiona i przyjmij go.

89 – twój Boski cel życiowy jest kluczem, który otwiera podwoje prowadzące do dostatku. Codziennie podejmuj kroki (zaczynając teraz)aby pracować w sferach związanych z twoimi duchowymi pasjami i zainteresowaniami. Owe sfery stanowią fundament twojego Boskiego celu życiowego.

90 - Bóg wzywa cię, abyś bezzwłocznie zaczęła pracować nad swoją Boską misją życiową. Jesteś gotowa!. Dziś podejmij działania. Zrób coś związanego z twoimi duchowymi zainteresowaniami.

91 - Nastaw się pozytywnie i optymistycznie do swojego Boskiego celu życiowego. Ty i twoja misja są potrzebne w tym świecie.

92- Gdy wierzysz, że wszystko doskonale się ujawnia razem z twoim Boskim celem życiowym, wyraźniej widzisz i rozumiesz kroki najlepsze do podjęcia w twoim przypadku.

97- Ufaj swojej intuicji i podążaj za nią, gdyż jest to właściwe.

101 - Ta liczba oznacza podstawowe nauki duchowe: Gdy "powierzasz świadomie własną wolną wolę woli Boga", twoje myśli automatycznie stają się bardziej pozytywne, a wzniosła wibracja przyciąga wszystkie dobre rzeczy do twojego życia.

115 - im pozytywniej myslisz o zmianach dokonywanych lub rozważanych przez ciebie, tym lepszy rezulat dla ciebie i każdej zaangażowanej osoby.

122- Pozostań napełniona wiarą, ponieważ Niebo czyni starania za kulisami, aby pomóc w pojawieniu się twoich manifestacji. Im pozytywniejsze sa twe myśli i uczucia tym szybciej i lepiej ukazują się manifestacje.

125- Wszystkie zmiany wprowadzane lub rozwazane przez ciebie nastapia znacznie łagodniej, jesli twoje nastawienie bedzie pozytywne.

130- Bóg oraz wniebostąpieni mistrzowie pracują z tobą w celu wniesienia twoich myśli i energii tak, aby skoncentrowały sie na celu i stały się pełne miłości.

135- Wsparcie wniebowstąpionych mistrzów oraz twoje pozytywne myśli pobudziły dobre zmiany, których doświadczasz. Zaufaj owym zmianom, a poprawadzac cię do odpowiedzi na twoje modlitwy.

144- Aniołowie nakłaniają cię, byś miał pozytywne mysli, ponieważ twój optymizm przyciąga najwyższe dobro. Poproś ich, aby pomogli ci uwolnić obawy. I gotowe.

145- Tak, zmiany, które rozważasz wprowadzić są prowadzne przez Boga. Śmiało poradzisz sobie z tymi kwestiami mając równocześnie świadomośc, że aniołowie cały czas służa pomocą.

147- Myślisz jasno o tej sytuacji. Jesteś na dobrej drodze odnośnie twoich decyzji oraz działań. Aniołowie cię chronią.

159- to doskonały czas aby rozpocząć pracę nad aspektem swojego Boskiego celu życiowego. Zdecyduj się na pierwszy krok, który przychodzi ci do głowy i który jest powiązany z twoimi duchowymi zainteresowaniami.

163- wniebowstąpieni mistrzowie wysłuchali twoich modlitw i odpowiedzieli na nie. To, co nalezy zrobić w celu otrzymania odpowiedzi na prośbe, to posługiwac się pozytywnymi słowami zarówno w myślach jak i w mowie.

172- zaufaj, że twoje wybory są kierowane przez Boga, ponieważ tak właśnie jest.

188- Dobra robota! Medytacje oraz wizualizacje otworzyły wrota do zwiększonego przepływu finansowego.

197- Jesteś na dobrej drodze w związku ze swoją pracą zawodową oraz celem. Trwaj przy pozytywnych afirmacjach, gdyż one działają!

222- "Zaufaj, że wszystko realizuje się we właściwy sposób z Boskimi błogosławieństwami dla każdej zaangażowanej osoby. Rozluźnij się i zaufaj. "

224- Anioły zwiększają twoją pewność siebie, wiarę i zaufanie, ponieważ te przymioty pomagają im odpowiedzieć na twoje modlitwy.

230- Jesteś w czystym zwiazku z Niebem, szczegolnie w momentach spokoju, gdy czujesz pewnosc, ze Bog oraz wniebowstapieni mistrzowie strzega Cie (gdyz tak w istocie jest!)

249- Otrzymujesz anielskie wiadomosci odnośnie twojego Boskiego celu zyciowego. To przewodnictwo moze sie pojawic w formie uczuc intuicyjnych lub głebokiego pragnienia poslugi w postaci zarliwych zainteresowan. Zaufaj owemu przewodnictwu i niezwłocznie zacznij działac zgodnie z nimi.

259- Zmieniasz swoje życie w taki sposób, żebyś mógł wypełniać Boską misję życiową. Ufaj, że te zmiany mają duchowy cel.

260- Bóg wysłuchał twoich próśb o zaspokojenie materialnych potrzeb związanych z jedzeniem, schronieniem oraz innymi zasobami i odpowiedział na nie. Ufaj

277 – pomodliłeś się z oddaniem i bacznie wsłuchałeś w swoje Boskie przewodnictwo. W miarę jak podążasz zgodnie z tym przewodnictwem, jesteś chroniony, a wszystko co robisz, przeobraża się w złoto.

300 - Wniebowstąpieni mistrzowie i Bóg wspierają cię, otaczają, chronią i bezwarunkowo kochają... teraz i zawsze!.

317- Wniebowstąpionieni mistrzowie gratulują ci twoich ostatnich decyzji oraz działań. Zalecają, abyś pozostał pozytwny w miarę jak nie ustajesz w przemierzaniu swojej wyjątkowej nowej drogi.

321 - powierz wszelkie niepokoje wniebowstąpionym mistrzom (takim jak Jezus itd.) a oni w miejsce twoich obaw przywrócą wiarę.

324- Stoisz ramię w ramię z łaskawymi aniołami stróżami, archaniołami i wniebowstąpionymi mistrzami. Będąc otoczony tak silną miłoscią Boską, możesz być pewien pozytywnego rezultatu tej sytuacji.

344- Kochasz, a twoje uczucia odwzajemniaja aniolowie i wniebowstapieni mistrzowie. Jestescie ze soba bardzo blisko zwiazani.

349 - Aniołowie, archaniołowie oraz wniebowstąpieni mistrzowi pomagają ci i wspierają twój Boski cel życiowy.

365- Wsłuchaj się w swoja intuicję i podązaj za nią, gdyż prowadzi cie dokładnie w kierunku dokonania pozytywnych zmian zyciowych, które podreperuja twoje zdrowie, finanse lub inne wazne sfery egzystencji.

390- Boska miłość i światło Boga swiecą nad tobą. Pomagają cię wspierać i prowadzić w strone bogatej w sens pracy zawodowej.

407- Niebiosa dają Ci przekonywujący znak, ze zmierzasz w pozytywnym kierunku. Tak dalej!

440- Bóg i aniołowie bardzo cię kochają i pomagają ci w tej sytuacji.

447 – Aniołowie gratulują ci oraz dodają odwagi, ponieważ znajdujesz się na dobrej drodze do pełnej manifestacji wszystkich twoich marzeń.

448 - Aniołowie i Archaniołowie pomagają ci w finansach, więc upewnij się że zauwazasz i podążasz za wszelkimi intuicyjnymi myślami, które inspirują cię do pozytywnych działań, ponieważ jest to jeden ze sposobów w jaki aniołowie ci pomagają. Oczekuj finansowej poprawy, gdyż jest już w drodze.

500- Twoje odnowione poświęcenie duchowe połączyło cię z bezkresną mądrością Boga. Podążaj za przewodnictwem Boga, aby dokonać istotnych zmian w swoim życiu.

504 - bądź świadoma swoich uczuc lub myśli związanych z dokonywaniem pozytywnych zmian w twoim życiu i podążaj za nimi.

508-Twoje modlitwy i zmiany życiowe przyczyniły się do wzrostu przepłwu finansowego.

540 - Bóg i aniołowie przesyłają poważną wiadomość, abyś dokonała istotnych zmian życiowych.

555-"Ogromne zmiany dudnią w całym twoim życiu! Aby utrzymać owe zmiany na najwyższym z możliwym poziomów, upewnij się, że myślisz pozytywnie i skupiasz się na modlitwie oraz afirmacjach."

700 - Podążaj za swoim Boskim przewodnictwem, ponieważ pozostajesz w czystym związku z Bogiem i w efekcie znajdujesz się na właściwej ścieżce.

715 - zmiany dokonywane lub rozważane przez ciebie są właśnie dobrymi krokami, które możesz podjąć

800- Wszelkie obawy finanowe powierz Bogu, ktory zapewnia, że wszystkie twoje ziemski potrzeby sa zaspokajane. Jestes wspierany we wszystkim.

801- Twoje modlitwy i pozytywne myśli odnośnie finansów utrzymują cię w strumieniu obfitości.

818- Twoje pozytwne afirmacje odnosnie twojej pracy zawodowej oraz fiansow dzialaja, wiec trzymaj tak dalej.

822- Im bardziej jestes optymistyczny, tym lepsza staje sie twoja sytuacja finansowa.

826- Zamiast martwić się o pieniądze, zrelaksuj się i nastaw się pozytywnie tak, aby idee natchnione prze Boga mogły ci pokazać obdarzone sensem sposoby wzbogacania się.

828- Istnieje ogromny związek pomiedzy moca wiary w swoj finansowy dostatek, a ilością finansowego dostatku, ktorego doświadczasz. Trwaj w wierze, gdyż jest ona magicznym skladnikiem w twoim życiu finansowym.

848- Aniołowie w pełni wspierają cię we wszystkim. Otwórz sie, aby przyjac ich pomoc, gdyz im wiecej otrzymujesz, tym bardziej mozesz sie dzielic z innymi.

858- Aby uzdrowic twoja prace zawodowa oraz finanse, musisz dokonac kilku pozytywnych i uzdrawiajacych zmian w twoim zyciu. Juz wiesz, co nalezy zrobic, wiec zaufaj tej wiedzy i niezwlocznie zadziałaj według niej.

863 - wniebowstąpieni mistrzowie wysłuchali twoich modlitw o materialne i finansowe wsparcie i odpowiedzieli na nie. Powierz im wszelkie troski lub zmartwienia i podązaj za ich Boskim przewodnictwem, które przychodzi do ciebie pod postacią myśli, uczuc lub idei, abyś podjął pozytywne działania.

866-Zamiast martwic sie o pienieadze (co w niczym nie pomaga, a czesto pogarsza sytuacje ), zwroc sie w strone duchowych alei modlitwy i medytacji ( ktore zawsze pomagaja ).

881- Drzwi otwieraja sie dla Twojej pracy zawodowej oraz finansow. Mozesz pomoc strumieniowi obfitosci praktykujac codziennie afirmacje takie jak:

Otwieram teraz moje ramiona, aby otrzymac czule dary, ktore Wszechswiat przynosi dla mnie oraz dla kazdego.

888- To bardzo pomyślny znak całkowitego wsparcia finansowego za strony Wszechswiata. Pieniadze płyna w twoja strone!

919- Skup sie całkowicie na slużeniu duchowemu celowi poprzez swoja pracę zawodową.

997- Dzięki skupianiu się na pełnieniu duchowego zadania, które wymaga uczenia zasad Boskiej miłości, znalazłeś się na dobrej drodze.

Czy ktoś dopisze resztę?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ustrojstwo nosi nazwę: "Liczby Anielskie" ( 0-999) autorstwa Doreen Virtue, kolejna komercja... aczkoliwek czasem cyferki pokrywają się w moim przypadku, z przesłaniem jakim za sobą niosą.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.