Złośniczka

Rytuały Sylwestrowe

14 postów w tym temacie

Nowa energia

W wielu krajach ludzie tuż po połnocy otwieraja drzwi,aby zaprosic szczescie do swojego domu. Ot worz je szeroko,chocby tylko na moment i powiedz " co dobre zapraszamy a co złe wyganiamy". Dzieki temu sprzyjajace okazje znajda droge do Ciebie.

Sprawdz pogode

Gdy wracasz z balu,sprawdz pogode. Pomyslnosc w Nowym Roku zwiastuja jasne gwiazdy oraz poranne słonce.

Pilnuj szczescia

Tuz po połnocy wznos toasty,baw sie ale nie sprzataj szybko naczyn ze stołu,bo wyniesiesz swoje szczescie lub zamrozisz je w lodowce.Porzadki moga zaczekac.Dostaw na stoł nowa potrawe lub zjedz cos słodkiego aby w Nowym roku niczego Ci nie zabrakło

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja słyszałam, ze nie wolno ze starym praniem i starymi smieciami zostac na Nowy Rok, bo zabierze sie je w NR

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja zaczełam porządki prania prasowania wymiatania w czoraj dzis dokończe jutro tylko ostatnie loty odkurzaczem i wio powoli zaczne swój bieg w Nowy Rok wink.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe,widzę że większa częśc z nas zabrała się za porządki... ja dziś też nadganiam z praniem itd...

pozdrawiam serdecznie wszystkie ezokurki wink.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja choc nie znam takich specjalnych rytow sylwestrowych to zrobie sobie cos sama od siebie.

Postanowie sobie, ze przez caly dzien przed 00:00godz. bede chodzic usmiechnieta i radosna, by w nowy rok wejsc z usmiechem.

Aby i caly rok byl jak najelpszy dla mnie :D

a co do długów to wiem, że są dwie wersje. Jedna mówiąca o tym, żeby oddać wszystkie dlugi do wigilli a inni że do sylwestra.

Która wersja jest prawidłowa, nie wiem wink.gif

Edytowane przez Syberiuska
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm myślę, ze ta, coby w Nowy rok nie wejść z długami :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja znów słyszałam że jaki ostatni dzień w roku taki cały następny ,ale to samo słyszałam o Wigilii chmm który jest właściwy nie wiem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja słyszałam dziś w pracy o czyms takim-żadnych długów, śmieci, porządków w nowy rok. Ktos nawet wspomniał że też dużo mówi jak się spędza NR samemu czy nie. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a o co dokladniej chodzi o to czy sie spedza samemu czy nie?

rok temu był samotny hmmm, ciekawe jaka to prognoza była i czy się sprawdzila :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co usłyszałam- ale serio jakoś w to nie wierzę, że lepiej jak do domu wejdzie pierwszy mężczyzna lub też ważne kogo zobaczysz pierwszego w oknie- pozytywnie jeśli mężczyznę kobietę- nie bardzo

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa to znam :D

niestety do Nas wlazlam ja pierwsza :D :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.