shi pao

Skrzydlaci

26 postów w tym temacie

o tym że skrzydlaci nie zawsze są skrzydlaci a nawet raczej bardziej nie są niż są niebawem poczytacie. niemniej gdy się pisze o Skrzydlatych raczej wiadomo o czym mowa. miałam przyjemność poznać ich kilku, nawet więcej niż kilku, a od jakiegoś czasu maluję je. Ale nie maluję dla siebie - maluję dla ich ludzi lub dla nich samych. bo to bardzo bliskie są relacje. I wiecie co, teraz nic nie napiszę, ale właśnie stwierdziłam, że ten wstęp wykorzystam w następnym artykule :lol:

dzięki Jaguś :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
o tym że skrzydlaci nie zawsze są skrzydlaci a nawet raczej bardziej nie są niż są niebawem poczytacie.

Zainspirowana tym dodam takie małe ostrzeżenie, zeby dmuchać na zimne

Witam

Wiele osób bardzo chce nawiązac kontakt ze swoim opiekunem lub z innym aniołem. I wielu osobom się to udaje. Podczas medytacji zaczynają słyszeć głos swego anioła stróża, czy też nagle w ich umyśle pojawiają się odpowiedzi na pytania, które nie pochodzą z nas lecz z zewnątrz. Jakaż jest wtedy radość z faktu, że anioł do nas przemówił. Często też przedstawił sie z imienia. Czasem taka rozmowa przydaża się w snach, częściej w medytacji.

Osoby początkujące w ezoteryce nareszcie zaczynają czuć, a co więcej maja potwierdzenie, ze to działa.

Tu jednak istnieje niebezpieczeństwo stania się ofiarą channellingu*.

Trzeba pamiętać, ze nie wszystko co do nas mówi to anioł, nawet jeśli to coś tak twierdzi. W świecie astralnym wiele jest istot i bytów, które tylko czekają by móc się do nas podłączyć. I przemawiać, jednocześnie czerpiac z nas energię lub inne sobie wiadome korzyści. Przypuszczalnie mają też dobrą zabawę z robienia nas w przysłowiowego konia.

Gorzej jednak, że takie byty często pochodzą ze świata mroku i mamią nas pięknymi słowami "prawdy". My zaś szczęśliwi, że pzremówił do nas sam anioł głosimy dalej tę prawdę.

Nie twierdzę tu, że każdy taki głos to byt mroczny ale wiele takich jest, dlatego tzreba byc tu bardzo ostrożnym. Bo nawet to co wydaje się piękna prawdą nie koniecznie nią jest.

Każdy byt ma specyficzną energię. Anioły także. Umiejętność odróżnienia takich energii to trudna sztuka i nawet osoby zaawansowane w tzw rozwoju duchowym, nie zawsze potrafią ją rozpoznać. Tym bardziej, że wiele bytów podszywajacych się potrafi dosć dobrze naśladować energetykę innych istot duchowych. Wszak wszystkie one są właściwie głownie energią.

Anioły zwykle mają silną energię i bardzo świetlistą. A to swiatło trudno pomylić z innym. Im anioł wyżej w hierarchii tym swiatło silniejsze. Ale i tu łatwo o pomyłkę.

Anioły, nawet stróże raczej unikają przedstawiania się z imienia, a na pewno nie ujawniają go zbyt szybko i przy pierwszych kontaktach.

Nie są też zbyt chętne to odpowiadania na niektóre pytania. Opiekunowie oraz inne anioły, które się do nas zbliżają, zwykle maja na celu ochroną nas lub pokierowanie na właściwe drogi, a nie opowiadanie jak to jest naprawdę po drugiej stronie lustra ;)

A i tu trzeba zachować ostrożność.

Pamiętajmy, że fakt, iż jakiś byt przedstawia sie nam jako anioł nie czyni go od razu przyjaznym bytem.

Nie chcę tu demonizować aniołów.

Pragnę tylko zwrócić uwagę, że w niektórych z nimi kontaktach trzeba być bardzo ostrożnym.

Nie unikajmy jednak medytacji, własnego rozwoju duchowego i nie szukajmy diabła w każdym bycie, z którym się zetkniemy. Wiele jest takich, które choć aniołami nie są to należą do istot duchowych i świetlistych (ja je tak nazywam).

Zachowajmy tylko ostrożność.

*Channeling (także kanalizm) ? popierany przez New Age fenomen parapsychologiczny, polegający na wierze w to, iż transcendentny ośrodek emisyjny (np. Jezus Chrystus, aniołowie, bogowie greccy) wysyła przesłanie za pomocą "kanału" (termin zaczerpnięty z kanałów radiowych lub telewizyjnych), czyli przez osobę znajdującą się w transie lub w stanie zaburzonej świadomości. Kontakt ten, zdaniem zwolenników New Age, następuje drogą pozazmysłową, kanałem mentalnym, na ogół bez użycia języka werbalnego.

Wg relacji osób twierdzących, że doświadczyły channelingu otrzymane przekazy często są trudne do zrozumienia. Podświadomość przekłada je na bardziej zrozumiałe myśli, słowa mówione bądź też pisane (tzw. pismo automatyczne). Podczas channelingu ciało człowieka może znajdować się w transie. Zdaniem teoretyków New Age przekazy channelingowe uzyskiwane przez większość osób najczęściej są dość ogólne. Istnieje ich zdaniem wiele przekazów dotyczących zmian mogących zachodzić na Ziemi do roku 2012, dotyczących życia teraźniejszego. Istoty, które przekazując te informacje mają podawać się najczęściej za wysłanników światła, anioły, przewodników duchowych, obce cywilizacje (np. Plejadianie, Kasjopejanie, Ra, Wingmakers, Wniebowstąpieni Mistrzowie). Wyznawcy New Age uważają, że jest to związane z indywidualnym poziomem wibracji osoby poddającej się channelingowi ? im wyższy rozwój duchowy człowieka tym możliwy kontakt z istotami będącymi bliżej Boga/Światła/Uniwersum

(http://www.wikipedia.pl)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Trzeba pamiętać, ze nie wszystko co do nas mówi to anioł, nawet jeśli to coś tak twierdzi. W świecie astralnym wiele jest istot i bytów, które tylko czekają by móc się do nas podłączyć. I przemawiać, jednocześnie czerpiac z nas energię lub inne sobie wiadome korzyści. Przypuszczalnie mają też dobrą zabawę z robienia nas w przysłowiowego konia.

Gorzej jednak, że takie byty często pochodzą ze świata mroku i mamią nas pięknymi słowami "prawdy". My zaś szczęśliwi, że pzremówił do nas sam anioł głosimy dalej tę prawdę.

No wlasnie,nic dodac nic ujac...

Zachowujmy szczegolna uwage,z czym sie kontaktujemy,z kim rozmawiamy i na co pozwalamy,zeby ktoregos dnia,bajka w ktorej zyjemy nie pekla jak mydlana banka iluzji,a osoby co sobie na to pozwalaja nie zbudzily sie z reka w nocniku,zdominowane...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ech... nie lubię czytania tego samego tekstu w kolejnym miejscu...

To po co czytasz? :lol:

I nie jest całkiem taki sam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

shi pao życzę szczęścia w Twoich kontaktach z "aniołami" ciekawe jak skończą się Twoje kontakty z "skrzydlatymi":PP

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaga, nie czytam. przynajmniej nie w ten sposób.

HB, prowokacja olana ;)

Jaga, naprawdę potwierdzasz jego uwagę?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam, bo wiem jak mogą się skończyć kontakty ze skrzydlatymi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

ostrzeżenie, które zamieściła Szepcząca jest dla mnie bardzo prawdziwe. Szczególnie że świat astralny nie jest naszym naturalnym środowiskiem życia, stąd łatwo o pomyłkę. Ciekawe artykuły na ten temat zagrożeń duchowych Jan Witold Suliga, choć w tym momencie nie pamiętam gdzie można je przeczytać. Myślę, że wszystko jest dla ludzi ale należy zachować zdroworozsądkowe podejście.

Wracając do aniołów, są przecież ludzie, którzy wyspecjalizowali się w pracy z nimi np. dr doreen virtue i podobno jej anielska terapia daje świetne efekty. W Polsce nawet organizowane są kursy jej metodą: http://www.duchowapolska.pl/index.php?P ... nia&id=423

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mente - jedna uwaga

podejrzewam ze to skrót myślowy a nie błąd jednak trzeba to rozgraniczyć: anioły nie należą do świata astralnego. obejmują go swoja percepcją, jednak nie są astralne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę że temat robi się ciekawy, czy możecie podać więcej faktów - jakie zagrożenia czekają na osoby kontaktujące się z aniołami?

Wracając do aniołów, są przecież ludzie, którzy wyspecjalizowali się w pracy z nimi np. dr doreen virtue i podobno jej anielska terapia daje świetne efekty.
zaciekawiona kupiłam jej karty, są piękne i tyle mogę o nich powiedzieć 8-) zdecydowałam że zostaje jednak przy runach :) /bez porównania /

Do końca nie wiem co myśleć o kontaktach i poglądach dr Virtuee na temat aniołów :?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głównie takie, że to z czym uda nam się skontaktować wcale nie będzie Aniołem. Ba, najczęściej to co przyłazi nawet obok Anioła nie leżało.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

karty anielskie?

szczerze, jak dla mnie nie mają one nic wspólnego z Aniołami.

Moje małe zdanie w tej sprawie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Głównie takie, że to z czym uda nam się skontaktować wcale nie będzie Aniołem. Ba, najczęściej to co przyłazi nawet obok Anioła nie leżało.

Racja, bywa, że czasem sie z nami kontaktują ale głównie uczuciami a nie słownie, a i tu trzeba być ostrożnym.

Co do kart i pani Virute to raczej za wiele poza nazwą z aniołami też to nie ma. Dla mnie bardziej podobne jest to do channelingu, a podłącznia tych kart nie prowadzą do swiata na górze.

Co do tego, co napisała shi pao to anioły faktycznie należą do świata duchowego, nie astralnego, ale podobnie jak my, moga przyjmować tam ciała astralne. Bo astral to taki swait między fizycznym a duchowym, który jest odbiciem obu tych swiatów.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

skoro o przyjmowaniu form to anioł i w materii może sie zamanifestować. Zdecydowanie ma wiele form materializacji, manifestacji i zdecydowanie znacznie mniej ograniczeń, jednak spotkanie anioła w astralu nie jest częste.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak i w kazdym innym miejscu. Ale fakt, potrafia się manifestowac wszędzie i w róznych formach

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest częste więc chyba mogę sobie sama pozazdrościć, że jednego takiego spotkałam przy wychodzeniu z ciała. ciekawy wygląd.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja z tym "nieczęstym" bym polemizowała, choć z drugiej strony omeg pisać tylko za siebie,a to że ja ich sporo spotykam nie znaczy, ze jest to normą dla wszystkich. w moim odczuciu spotkać ich jest łatwo, zdecydowanie trudniej jest ujrzeć (nie tylko oczami, ale ogólnie) bo sami zamykamy sięhttp://www.limerykarnia.pl/ na to doświadczenie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm....

Może jako nowy użytkownik tego forum opiszę swoje odczucia a zarazem przeżycia i 1-wsze spotkanie z Aniołami :D Każdy z nas stara się doskonalić własny rozwój duchowy.Jest wiele religii a co za tym idzie wiele dróg którymi podążamy--> jedni idą drogą wiary w Jezusie, inny odnajdują ją w buddyzmie czy innej ścieżce=drodze.

Anioły na tyle, na ile my pozwalamy Im sobie pomóc--->pomagają nam.

I-wsze spotkanie.... Hmm... to było jakieś 5 lat temu...nooo..tak....

Ja wychodzę z założenia ,że nic przypadkowo się nie dzieje, bo przypadków nie ma ( i moje spotkanie z Jolą-osobą ,która ma tak wielkie=ogromne, fascynujące pojęcie o Aniołach też nie było przypadkowe....)

Dowiedziałam się,że przy mnie są wspaniałe Anioły, które ukazały się na naszym spotkaniu--ale Jola powiedziała mi,że jest ich bardzo wiele,czekają na Moje wezwanie, by z miłością działać w moim życiu.

Po wstępie przeszłyśmy do konkretów...

Dowiedziałam się wiele o moich bliskich ,czuwających nad moją osobą Aniołkach=tzn. o Aniołach niebieskiego promienia ...

Jakie zadania mają,

w jakich sytuacjach się pojawiają,

pod jakimi najczęściej postaciami się ukazują,

o ich przesłaniach,

o działaniach=[[[ DZIAŁANIE ANIOŁÓW NIEBIESKIEGO PROMIENIA JEST ZGODNE Z WOLĄ BOSKĄ I KONCENTRUJE SIĘ NA ZAPEWNIENIU MI POCZUCIA OCHRON I BEZPIECZEŃSTWA]]] ,

o rytuałach do których mogę Je zaprosić.

Dostałam na kartce modlitwę dziękczynną, w której mogę wyrazić swoją wdzięczność za wszystko-- za zdrowie, za dach nad głową , za to ,że mam co jeść itd....

Pózniej była długa rozmowa o życiu-wymiana doświadczeń itd....

Na koniec naszego spotkania tzn. Anioły + Jola + ja usłyszałam słowa,które zostały i w pamięci i pomimo tylu lat jeszcze je pamiętam....

a mianowicie Jola rzekła "ODDAJĘ CIEBIE W ANIELSKIE RĘCE, NIECH CHRONIĄ CIĘ SWYMI ANIELSKIMI SKRZYDŁAMI, A JA RAZEM Z NIMI ŚLĘ DO TWOJEGO SERCA RÓŻOWY PROMIEŃ MIŁOŚCI"

Cudowne wspomnienia....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo rzadko. Większość z nich nie lubi nawet kart.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy nie lubia kart to kwestia kontrowersyjna. namalowalam 2 talie anielskie i tak jak jedna jest skromna tak do drugiej bardzo wiele aniolow sie dolaczylo. bo nei wazna tu byla forma ale osoba ktora miala na tych kartach pracowac.

jesli jednak piszesz o kartach produkowanych masowo to rzeczywiscie, wcale nie gwarantuja sukcesu. choc znow pojawia sie kwestia osoby, bo wartosciowy czlowiek nawet z badziewnego narzedzia potrafi czynic cuda.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialam na myśli głownie te masowe.

Poza tym większośc kartm, z tego co przynajmniej sama obserwuję ma dość mocne powiazania z jakimiś egregorami energetycznymi, to głownie te najbardziej znane, jak tarot, czy karty runiczne (anielskie masowki też). Runy tradycyjne czy karty indywidualnie tworzone już mniej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piszę ze swoich wielokrotnych doświadczeń praktycznych ,w  poznawaniu i odczuwaniu niewidzialnych /niematerialnych światów  - duchowych /astralnych  ( światy te dostępne rozumowi /umysłowwości  , jedynie dla ludzi o zmysłach parapsychicznych /duchowych ) .

Mamy światy astralne /duchowe Niższe ,które mają wiele poziomów i wymiarów ,coraz bardziej subtelnych   - chrześcijańskie wyobrażenie piekła , pełne energii demonicznych ,szatańskich  i diabelskich ,materializacją tych niskich /ciemnych energii w świecie widzialnym i materialnym  ,są ludzie - źli ,krnąbrni ,egoistyczni ,zawistni , głupi , przemądrzali ,zacofani ,opętani żądzą sławy i bogactwa , interesowni , pyszni ,nienawistni , niecierpliwi ,zazdrośni ,itp.

Są również Wyższe Światy Astralne - Chrześcijańskie Wyobrażenie Nieba ,ktróre również mają wiele wymiarów i poziomów ,od subtelnych ,po bardzo subtelne ,aż po poziom najbardziej subtelny ,który jest - Czystą / Świetlistą Krainą - Energią - Miłości Boga Stwórcy   - światy te pełne są istot energetyczntych / świetlistych ,bogów ,archaniołów ,aniołów ,itp.

Materializacją tych wyższych  energii świetlistych w świecie materialnym /widzialnym są ludzie  - bezinteresowni ,altruistyczni ,dobrzy ,mądrzy ,skromni ,kochający ,cierpliwi ,itp.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.