Rachael

Cześć

19 postów w tym temacie

Witam wszystkich^^Zwą mnie Rachael ale piszcie Sam^^Jestem tu nowa,zresztą na miłe zaproszenie Vivien^^Zajmuję się demonologią,nad ktorą mam nadzieję będę miala okazję z Wami podyskutować.Mieszkam niedaleko Wawy,a teraz od pażdziernika na studia^^życzę wszystkim miłego pisania

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W najbliższym czasie organizuję spotkanie na temat demonologii.Odbędzie się ono w Warszawie za jakieś dwa tygodnie.Jeśli ktoś jest w jakiś sposób zainteresowany to niech napisze do mnie^^

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc Rachel,witam milo nam Cie poznac,od razu male pytanie na wstepie ;) czy zajmujesz sie demonologia na poziomie tylko teroretycznym czy tez praktycznym?Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, wprawdzie mroczna jest twoja dziedzina ;O mam jednak nadzieję, że ty okażesz się miłą i ciepłą osóbką ;D.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się zajmuje demonologią pod wzgledem szeroko teoretycznym^^znam dobrze jej cale podstawy a i demonomancją się zajmuje z dobrym skutkiem.Jednak co do mojego poziomu to nie mi to oceniac tylko wam^^napisalam troche w temacie demonologii^^wiec mam nadzieje ze poczytacie choc troche.Owszem mrocznie to brzmi czym sie zajmuje jednak ogolmie nacodzien nie jestem taka^^duzo sie usmiecham i nie chodze posepnie straszac ludzi^^po prostu lubie ta wiedze i zajmowanie sie tym^^jesli chce ktos ze mna popisac tak poza forum to zapraszam na gg 8338105 :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Jeśli choć przez chwilę myśleliście o tym, że istnieje coś takiego jak PRZEZNACZENIE - spróbujcie tego:

:spam:

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Tribal,

A ja bym jednak nie mówił "my", ale "ja" ;).

hmm... jak poszukać głębiej, to Ja i tak sprowadza się do My... to tylko zależy z jakiej Perspektywy kto patrzy... ;)^

--- pozdrawiam... infe7:)

Edytowane przez infe7
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm... jak poszukać głębiej, to Ja i tak sprowadza się do My... to tylko zależy z jakiej Perspektywy kto patrzy... ;)^

--- pozdrawiam... infe7:)

Na tej głębokości, o której mówisz, już nie ma sensu rozmowa na forum.

Na forum fajnie jak każdy użytkownik mówi jednak za siebie, chyba, że jest oddelegowany przez jakąś grupę, która upoważniła go do reprezentowania jej zdania.

Tymczasem, My Moderator, prosimy o niekontynuowanie offtopów.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tej głębokości, o której mówisz, już nie ma sensu rozmowa na forum.

Na forum fajnie jak każdy użytkownik mówi jednak za siebie, chyba, że jest oddelegowany przez jakąś grupę, która upoważniła go do reprezentowania jej zdania.

Tymczasem, My Moderator, prosimy o niekontynuowanie offtopów.

-hmm... sorrka, ale przejście z Ja na My... to jest właśnie jak najbardziej zgodne z Tematem, czyli "związanymi z Nim zmianami"... :)

- być może Szanownym Moderatorom, to umknęło z "pola widzenia"... ale to wcale nie musi oznaczać że tak nie jest... :)

- a poza tym... jeśli dowolny!!! Moderator jeszcze hołduje "Ja", to jak ma "sprawiedliwie" oceniać wypowiedzi innych ???

- takie małe pytanko... dające troszkę do myślenia.. :)^^

---pozdrawiam... infe7 :)

Edytowane przez infe7
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

-hmm... sorrka, ale przejście z Ja na My... to jest właśnie jak najbardziej zgodne z Tematem, czyli "związanymi z Nim zmianami"... :)

- być może Szanownym Moderatorom, to umknęło z "pola widzenia"... ale to wcale nie musi oznaczać że tak nie jest... :)

- a poza tym... jeśli dowolny!!! Moderator jeszcze hołduje "Ja", to jak ma "sprawiedliwie" oceniać wypowiedzi innych ???

- takie małe pytanko... dające troszkę do myślenia.. :)^^

---pozdrawiam... infe7 :)

Infe, ostatnia moja prośba o powrót do tematu wątku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
-hmm... sorrka, ale przejście z Ja na My... to jest właśnie jak najbardziej zgodne z Tematem, czyli "związanymi z Nim zmianami"...

Nie każdy na Ezodarze kieruje się tradycjami dalekiego wschodu, dążącymi do integracji indywidualności w bliżej niesprecyzowaną jedność. Nie każda tradycja duchowa reprezentowana przez ezodarowiczów w ogóle bierze jedność pod uwagę, więc szanuj proszę, że niektórzy są tu "ja" a nie "my".

- a poza tym... jeśli dowolny!!! Moderator jeszcze hołduje "Ja", to jak ma "sprawiedliwie" oceniać wypowiedzi innych ???

Moderator jest człowiekiem i dziękuję mu za to, bo przy jaśnie oświeconych ezoterykach to byłby mały bałagan :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet nie mały, ateraz może już wrócimy ostatecznie do watku Reiki? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie każdy na Ezodarze kieruje się tradycjami dalekiego wschodu, dążącymi do integracji indywidualności w bliżej niesprecyzowaną jedność.

hmm... tylko ze chcąc zrozumieć Tą Jedność, to jednak trzeba jej w jakiś sposób doświadczyć, choćby "dotknąć" po Swojemu (a nikomu przecież nie narzucam "Jak")... ;)

- ale rozumiem, ze na Ezodarze nie każdy tego doświadczył, choć myślę że chociaż Szept jednak miał coś z Tym wspólnego... :) sadząc po jej postach oczywiście, ale i nie tylko...

- wiec? to ze nie każdy... właściwie nie jest żadnym argumentem, a raczej tylko kolejnym dowodem na to, że inność "innych" jest nie do Ocenienia /w sensie Sprawiedliwej oceny/ przez zwykłego Człowieka, gdyż Sam nie zna co jest Sprawiedliwe...

Nie każda tradycja duchowa reprezentowana przez ezodarowiczów w ogóle bierze jedność pod uwagę, więc szanuj proszę, że niektórzy są tu "ja" a nie "my".

hmm... a czy Ty szanujesz że niektórzy są "My" a nie Ja... :) /chociażby Tribal której to wypomniałeś, ale z pewnością jest i więcej.../

- Szacunek wynika przecież z obu stron... wiec? skoro brak go z jednej to i ciężko znaleźć go i w drugiej, choć nie zawsze... nieprawdaż ?

- dlatego bądź pewien ze szanuję... a rozmowa o moderatorach była tylko "czystą Teorią" do Rozważenia(!), a nie brakiem poszanowania, jak to Ci "coś" mylnie zresztą podpowiedziało... :/

Moderator jest człowiekiem i dziękuję mu za to, bo przy jaśnie oświeconych ezoterykach to byłby mały bałagan :).

- mój miły, a czy ktokolwiek powiedział ze nie jest ... oczywiście ze Jest Człowiekiem, a powiem Ci nawet więcej, że Każdy z Nas jest Tu Człowiekiem,nawet i ja co raczej Tobie, chyba jednak umknęło uwadze... skoro coś zacząłeś o "jaśnie-oswieconych ezoterykach"... naprawdę jestem zwykłym Człowiekiem, i Szept może Ci to zaświadczyć osobiście, jeśli mimo wszystko Sam nie wierzysz... (jak widzisz, miotasz się tylko w swych zmyślonych osądach... a jednak Siebie uważasz zapewne za normalnego Człowieka... prawda(?)

A odnośnie bałaganu to, hmm... "jak zwykle" nie znasz mych intencji, a wydajesz Osądy... ?, znowu raczej słuchasz czegoś co nakazuje Ci wydawać bezpodstawne opinie,

- czyż naprawdę sądzisz, że Celem a zarazem moja intencją było narobić Tu bałagan (?)...

- wybacz... ale z takim myśleniem to możesz jedynie Sobie zrobić krzywdę... a tym bardziej pisząc o "takim myśleniu" książkę dla innych...

Nawet nie mały, ateraz może już wrócimy ostatecznie do watku Reiki? :)

- no to wracam... REiKI jes fajne. bo nie Osądza... :)

- a wręcz przeciwnie... bo oczyszcza z naszych "iluzji" na podstawie których Sami wydajemy "własne osądy"...

---pozdrawiam serdecznie... infe7 :)

Edytowane przez infe7
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pragnę jedynie nadmienić, iż "my" w aspektach Reiki, tak usilnie pakowane, prowadzi u wielu osób do przekonania, że zrobią coś nie tak, ponieważ ich odczucia są inne od tego, co piszą "my", czyli reiko-starszaki. I dlatego preferuję, by jednak opisywać doświadczenia Reiki z perspektywy "ja", z uwagi na osoby początkujące, które różnie reagują. Ale to jest rzeczą oczywistą dla kogoś, kto poświęcił trochę czasu, by trochę popytać, porozmawiać i porobić małe badania poza światem wirtualnym...

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj nie widze sensu czepiania się końcówki My bo mogłam równie dobrze napisać - wychodzę/wyszłam itp ale nie sądziłam, że akurat ta część mojej wypowiedzi na temat 3ki reiki jest najważniejsza. Nie podpisuje sie pod żaden klub reikowiczów, raczej nie spotykam się z Reikowiczami ani nie uczęszczam na zjazdy i praktykuje sama ze sobą. Więc nie widże powodu, żeby interpretować zwykłe porównanie 'my' jako podkoptowanie do ogólu......................

Naprawde czepiacie sie szczegółów jak g-ówno buta.

Edytowane przez tribalbellydancer
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.