Gość Kuanan

Filipina

1 post w tym temacie

FILIPINA

Pochodzenie: greckie

Znaczenie: od imienia Filip (Philippos) - miłośnik koni

Liczba: 1

Znak zodiaku: Baran

Planeta: Mars

Imieniny: 20 Września

Przed Filipiną było imię Filip, po grecku Philippos, czyli "miłośnik koni". Święta Filipina była francuska zakonnicą. Wyjechała do Ameryki, do Nowego Orleanu. Były to czasy, kiedy stolica jazzu należała jeszcze do Francji. Tam prowadziła misję wśród Murzynów i Indian. Indianie nazwali ją po swojemu: "Kobieta, która stale się modli". Historia świętej Filipiny ściśle wiąże się z magiczną liczbą tego imienia. Filipina ma bowiem liczbę jeden, a to jest liczba pionierów, odkrywców i w ogóle ludzi, którzy idą w nieznane i wszystko zaczynają od początku. Tak wiec nawet święta o tym imieniu nie spędziła życia w zacisznym klasztorze, ale pociągnęła do dzikiego kraju, gdzie straszyły krokodyle.

Filipiny są pełne energii, entuzjazmu i wiary we własne siły. Spokojne życie ze stałym rozkładem zajęć na pewno nie jest dla nich. Filipina wiele da z siebie, aby być pierwsza, najlepsza, dojść w życiu dalej i prześcignąć konkurentów. Jeżeli rodzice dają to imię swojej córeczce, mogą być pewni, że życie młodej damy będzie pełne przygód, podróży oraz zapuszczania się w nieznane okolice.

Dla których znaków to imię jest odpowiednie? Przede wszystkim dla nieposkromionego Barana, a także dla innych znaków ognistych: Strzelca i Lwa; dla wędrowca Wodnika, i twardego Koziorożca. Ale również Filipiny z pozostałych znaków wieść będą bardziej ruchliwe życie niż ich koleżanki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.