Gość Kuanan

Wyciągnę aniołka lub przesłanie anielskie :) na dany dzień

trafnośc przesłań   4 głosy

  1. 1. Stopie? trafienia przes?ania

    • trafne w 100%
    • trafne w 75%
    • trafne w 50%
      0
    • trafne w 25%
    • nie trafione w ogóle
      0

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

244 postów w tym temacie

Z miłą chęcią wyciągnę aniołka lub przesłanie anielskie, w zależności od tego jak będę czuła, którymi kartami mam się posłużyć.

Korzystam z Świetlistej Siły Aniołów- Jeanne Ruland oraz Przesłania Aniołów każdego dnia inne- Doreen Virtue.

Proszę o podanie swojego imienia i daty urodzenia oraz o pisanie w wątku.

Pozdrawiam i dziękuje:))

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wiec prosze po Aniołka .ur 10.05 1978.Anka ale to wiesz ,watek nie wiem ale ty pewnie wiesz ,zwiazany jest z marna egzystencja szarego człowieka na padole ziemskim ;-000

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słońce moje nikt nie jest szarym człowiekiem, każdy z nas jest piękny, tylko czasem nie dostrzega tego. Co do egzystencji, jesteś tu po coś i dla kogoś, ale to wiesz przecież;) a teraz do rzeczy:

CZAS ODEJŚĆ

musisz przyznać się sama przed sobą, ze czas odejść. Powinnaś wiedzieć o jaką sytuację chodzi. Przed odejściem powstrzymuje Cię lęk i lojalność, ale anioły zapewniają, że to najlepszy sposób.Współpracuj z nimi, żeby przejście nastąpiło harmonijnie dla wszystkich.Poczucie winy i inne negatywne emocje przekaż niebiosom, bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii.

Dodatkowo:

zbliża się zwieńczenie i zakończenie cyklu. Cel został już osiągnięty. Uwolnij się i poddaj. Poproś Archanioła Azraela o pomoc w przeżywaniu smutku, a Archanioła Michała o odwagę.

Pozdrawiam:*

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to i ja proszę o aniołka dla mnie....jeśli można oczywiście...

Joanna 13.09.1980 konkretnych problemów brak -chyba szczęściara ze mnie jednak pytanie nasuwa się odnośnie pracy,co dalej będzie czy mogę liczyć na przeniesienie na dział lżejszej pracy np.kontrola jakości...jakie zdanie ma o mnie mój kierownik( jestem jedyną kobietą wśród ok.30 mężczyzn-nie lituję się nad sobą) za rok kończy mi się umowa o pracę czy zostanie przedłużona na stałe?

W sprawach sercowych jest nieźle jednak obawy zawsze pozostaną-bo przecież tylko głupiec się nie boi-więc pytanie jest konkretne czy coś mi grozi w tej kwestii?

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie śląc moc uścisków... :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

>Archaii pociechy-Matka Maryja

znaczenie karty:

poprzez tą kartę łączysz się z jedną z najsilniejszych kobiecych sił anielskich. Maryja, królowa aniołów, mówi Ci:"Znam twoją ziemską drogę,twoje bóle, smutki i cierpienia. Towarzyszą CI one na twojej drodze tylko przejściowo i stanowią jednocześnie największe egzaminy w twoim życiu. Nie jesteś sama. Podaję Ci rękę i wzywam do tego, abyś przyjrzała się z całą swoją odwagą bólowi, który mieszka w twoim sercu. Ręka w rękę idę z tobą przez najcięższe czasy, spoglądam w najgłębsze zakamarki twojego serca i proszę Cię, abyś rozpoznała siłę która tkwi w tobie, i uczyń ją częścią swojej istoty.Po każdym mrocznym odcinku drogi przychodzi taki, który przebywamy w blasku Słońca- zmieniają się one jak dzień i noc...Gdy mnie poprosisz będę twoją towarzyszką w czasach ciemności, zdejmę z barków twój ciężar, otrę łzy z policzków i otoczę Cię płaszczem współczucia i głębokiej miłości. Pozwól tej miłości wniknąć głęboko w twoje serce. Tylko miłość jest wieczna. Skup się na tej sile- bez względu na to, co było, jest i jeszcze nadejdzie, wiedz, że zawsze obdarzam Cię moim błogosławieństwem"

Maryja Matka mówi:

Zmierzaj do królestwa bożego. Wszystko, co jest Ci do tego potrzebne, posiadasz już od dawna.

-> Anioły zielonego promienia-uleczenie

znaczenie karty:

znaczenie karty przywołaj anioły zielonego promienia, a oczyszczą twoje rany, uleczą ból twojej duszy, połaczą Cię ze Stworzeniem i światem materii.Pokazuja obfitośc tego świata.

Tój pierwotny stan jest doskonałością. Anioły tego promienia pomagają Ci w powrocie do swojego źródła. Zostaw za sobą stare braki, jak również wszelką zależnośc, nieumiejętnośc tworzenia czegoś nowego z tych lub innych powodów. ty jesteś twórcą swojego życia i warunków, w jakich żyjesz.Dlatego możesz je zmianiac. Zawsze kiedy twoje myśli, twój umysł, twoje odczucia odczuwają brak czegos lub kogoś, przywołaj anioły zielonego promienia. Anioły tego promienia ukierunkowują CIe na prawdę i cud jakim jest życie. Wspierają Cie w osiąganiu kontroli nad swoimi myślami i uczuciami, oraz powracaniu do prawdziwego sensu.

przesłanie:

JESTEŚ BŁOGOSŁAWIONA.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
proszę szanowną Madame :lol: o aniołka na stosunki z pewnym panem w lipcu 2010r. oczywiście.:lol: basia

bądź za sobą szczera

potrzebujesz łagodnej konfrontacji, bo anioły wiedzą, że uciekasz przed swoimi prawdziwymi uczuciami.Prawdopodobnie boisz się, że jeśli szczerze przyznasz się do nich przed samą sobą, przytłoczą i zmuszą Cie do wprowadzenia zmian, na które nie czujesz się jeszcze gotowa.Jednak anioły zapewniają Cię, że uczciwe zmierzenie się z tą sytuacją jest najzdrowsze. Pomogą Ci poradzic sobie z emocjami i związkami, a także udziela wsparcia potrzebnego do wprowadzenia pozytywnych zmian. Przypominają jednak o konieczności skupienia całej uwagi na swoich pragnieniach, a nie na obawach, żebyś przyciągała do siebie tylko te pierwsze. Sytuacja ulegnie zmianie, kiedy odważysz się z nią zmierzyć. Zasługujesz na coś lepszego. Ufaj swoim uczuciom, nawet jeśli inni się z Tobą nie zgadzają.Nie pozwól utknąć sobie w złudzeniu, że "tak to już jest"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz proszę wielce szanowną Madame ( całuje nóżki ) o aniołka - jak postąpić w tej relacji aktualnie ? dane na gg :D basia .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeszcze raz proszę wielce szanowną Madame ( całuje nóżki ) o aniołka - jak postąpić w tej relacji aktualnie ? dane na gg :) basia .

Archaii dobroczynności- Wszechobejmujące współczucie

znaczenie karty

zajmij się swoimi emocjami i siłą swojego serca. Zwróć uwagę na relacje z ludźmi z swojego otoczenia. Przejdź odważnie przez drzwi niespełnionych i zranionych uczuć i uwolnij siłę, która tam mieszka. Odnów swoją energie życiową, oczyść ją ze starych ran, urazów, negatywnych emocji. wraz z różową energią archaii przeanalizuj te uczucia, aby móc je zmienić. Archaii dobroczynności radzi: "Poznaj swoje słabości, torując sobie drogę moją miłością, a odkryjesz, w czym jesteś silny". pod ranami i uczuciem bólu z przeszłości, znajdziesz chęć do życia i radość.Pod uczuciem bezsilności znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie.Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod nienawiścią -zdolność do miłości.Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy Ci brakowało w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

przesłanie

W ludzkim cercu nie ma takiego uczucia, które byłoby tylko w nim jednym i którego nie można byłby znaleźć w jakiejkolwiek formie w sercu każdego człowieka.

Serdecznie pozdrawiam ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No to ja proszę jeśli można : Karol Maciej ur.09.10.1995

hej Karol

Na chwile obecną aniołki nie chcą Ci nic przekazac. Przypomnij się za jakiś czas, może się coś zmieni...

Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeszcze raz proszę wielce szanowną Madame ( całuje nóżki ) o aniołka - jak postąpić w tej relacji aktualnie ? dane na gg :) basia .

Archaii dobroczynności- Wszechobejmujące współczucie

znaczenie karty

zajmij się swoimi emocjami i siłą swojego serca. Zwróć uwagę na relacje z ludźmi z swojego otoczenia. Przejdź odważnie przez drzwi niespełnionych i zranionych uczuć i uwolnij siłę, która tam mieszka. Odnów swoją energie życiową, oczyść ją ze starych ran, urazów, negatywnych emocji. wraz z różową energią archaii przeanalizuj te uczucia, aby móc je zmienić. Archaii dobroczynności radzi: "Poznaj swoje słabości, torując sobie drogę moją miłością, a odkryjesz, w czym jesteś silny". pod ranami i uczuciem bólu z przeszłości, znajdziesz chęć do życia i radość.Pod uczuciem bezsilności znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie.Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod nienawiścią -zdolność do miłości.Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy Ci brakowało w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

przesłanie

W ludzkim cercu nie ma takiego uczucia, które byłoby tylko w nim jednym i którego nie można byłby znaleźć w jakiejkolwiek formie w sercu każdego człowieka.

Serdecznie pozdrawiam ;)

dziękuję bardzo :) - chyba już wcześniej to przeczuwałam, ze tylko poprzez poznanie siebie - mogę ruszyć dalej ....ku przyszłości

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Czy w moim malzenstwie sie ulozy Karolina19.04.1986 Mateusz 22.06.1989 Bardzo prosze o wyciagniecie kart

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W odpowiedzi na twoje pytanie wyszły mi karty w następującej kolejności:

Radość

źródłem twojej mocy, jest koncentracja na uczuciu radości.Poproś anioły żeby podpowiedziały Ci, co możesz zmienić, by wprowadzić więcej radości w życie własne i innych. Jeśli czujesz się w jakikolwiek sposób prześladowana lub uwięziona, anioły mogą złagodzić twoje brzemię.Radosne spojrzenie na świat przyniesie Ci upragnioną swobodę, a wszystkie obowiązki zostaną spełnione. Porzuć albo uzdrów tę cześć życia, w której brakuje radości.Odpowiedzią na twoje pytanie, jest wybór drogi, w której znajdziesz najwięcej radości.Realizuj swe cele, porzuć obawy i skup się na odczuwaniu radości, tak jakby twoje pragnienie już się spełniło.

Prawo przyciągania

poproś anioły aby zaczęły przyciągać do Ciebie to czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja została już uzdrowiona i w doskonały sposób zrealizowana. Dodatkowe znaczenie: myśl o tym czego pragniesz, zamiast narzekać i zamartwiać się. Wznieś się na poziom osoby którą pragniesz przyciągnąć. Gdy wzrasta twoja energia duchowa, coraz mniej przyciągają Cię niższe energie w związkach i sytuacjach życiowych.To normalne, a anioły mogą pomóc poradzić sobie z zakończeniem pewnych spraw i rozpoczęciem innych.

Czas odejść

anioł ten prosi Cię abyś sama przed sobą przyznała, że czas odejść. Wiesz o jaka sytuację będzie chodzić. Przed odejściem powstrzymuje Cię lojalność i lęk, a anioły mówią, że to najlepszy sposób. Jeśli poprosisz anioły o pomoc, to owe przejście odbędzie się w sposób harmonijny dla wszystkich. Poczucie winy i negatywne emocje przekaż niebiosom, bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii. Dodatkowe znaczenia: cel związku lub sytuacji został osiągnięty, uwolnij się poddaj się . Poproś Archanioła Azraela o pomoc w przeżywaniu smutku i Archanioła Michała o odwagę.

przesłanie: słońce codziennie wschodzi i zachodzi, podobnie jak różne chwile zaczynają się i kończą. Dostrzeż piękno w każdym zmierzchu i wiedz, że jutro słońce znowu wzejdzie. Zakończenie jest tylko początkiem czegoś nowego, a my towarzyszymy Ci podczas wszystkich etapów i cykli.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to może i ja poproszę :p

23.11.79

A pytanie.. może o miłość i szczęście.. czy i kiedy je spotkam wreszcie na swej drodze :D

A może poprostu czy coś mi chcą powiedzieć, ostrzec, wskaza drogę?..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i znów ja - :) proszę o aniołki na relacje z panem A ?albo może rozkład anielskie skrzydła - jak uważasz Moja Madame bardzo proszę - dane na gg:) całuski

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprosiłabym o Aniołki dla mnie, konkretnie chodzi o wiedzę, poznanie i wewnętrzną siłę. Przechodzę ciężki okres, więc... jak to ze mną będzie?

Karolina, 01.06.1993

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to może i ja poproszę :)

23.11.79

A pytanie.. może o miłość i szczęście.. czy i kiedy je spotkam wreszcie na swej drodze :)

A może poprostu czy coś mi chcą powiedzieć, ostrzec, wskaza drogę?..

Przepraszam, że dopiero tak późno odpisuje, ale jakoś wcześniej nie złożyło się ;)

Ślub

w najbliższej przyszłości odbędzie się ślub. Kartę tę otacza też miłośc i pozytywna energia, więc nie musisz się martwic o jej przesłanie. Bądź otwarta na miłośc, romantyczne uczucia oraz możliwości. Wkrótce otrzymasz propozycję miłosną lub zawodową. Doświadczysz "mistycznego mirażu" między swą męską i żeńską energią wewnętrzną.Spotkasz kogoś znaczącego na ślubie, na którym będziesz gościem. Wkrótce poznasz swoją przyszłego małżonka. Ktoś z grona twoich przyjaciół lub członek rodziny wkrótce wstąpi w związek małżęński.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
i znów ja - :) proszę o aniołki na relacje z panem A ?albo może rozkład anielskie skrzydła - jak uważasz Moja Madame bardzo proszę - dane na gg:) całuski

Soniu przepraszam, że tak późno odpisuję, mam nadzieje że mi to wybaczysz ;) jeśli chodzi o rozkład, to proszę pisz w odpowiednim dziale :twisted:

normalnie ja nie wiem co Ty masz, ale już kiedyś był ten aniołek przy Tobie ;)

Anielscy pomocnicy w ludzkiej postaci- nieoczekiwana pomoc

znaczenie kartyTa karta wzywa Cię do tego, abyś była obecna całą sobą Tu i Teraz.Abyś obserwowała, żyła, przeżywała.Działania aniołów możesz doświadczyć codziennie. Ich obecność dostrzeżesz w każdym małym cudzie dnia codziennego, w wskazówce wypowiedzianej przez kogoś mimochodem, w pozytywnej energii kochającego człowieka. Możesz spróbować poczuć tę siłę świadomiej w życiu codziennym. Wówczas stwierdzisz, że nie jesteś sama. Anioły są wszędzie.Dodatkowo, karta ta mówi o tym, że świetlista siłą anielska może działać przez człowieka. Zastanów się, kiedy i w jakich okolicznościach doświadczyłaś już pomocy anioła w ludzkiej postacinp. będąc w niebezpiecznej sytuacji. Karta ta, może również sugerować, że powinnaś podnieść poziom swojej energii, abyś i Ty otworzyła się na działanie anielskiej siły, tak aby mogła działać ona również przez Ciebie.

przesłanie karty

Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś. (Yogananda)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Poprosiłabym o Aniołki dla mnie, konkretnie chodzi o wiedzę, poznanie i wewnętrzną siłę. Przechodzę ciężki okres, więc... jak to ze mną będzie?

Karolina, 01.06.1993

Anioł Doskonałości=poznanie

znaczenie:

kiedy dosięgnie cię promień tego anioła, oznacza to, że nadszedł czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek duchowego nauczyciela- oczywiście jeśli tego chcesz. Poprzez kontakt z Mistrzem możesz uzupełnić swoje życie o nowy wymiar. Zyskasz dzięki temu nowy sposób widzenia i pojmowania, które poszerzają twój horyzont. Rzeczy, które absorbowały Cię bez reszty i denerwowały, wydadzą Ci się teraz niepoważne i śmieszne, kiedy spojrzysz na nie z szerszej perspektywy.

przesłanie:

udaj się na poszukiwania, a odnajdziesz, proś a będzie Ci dane.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzień dobry ja znów potrzebuje anielskiej pomocy w kwestii moich rozterek ,decyzji i wogule porządku z samą sobą :( ur.10 05 1978r.ania :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słońce Ty moje, wyszły mi dla Ciebie dwa przesłania:

1) zabawaw głębi duszy pragniesz się bawic. Zmęczenie, poirytowanie albo depresja potwierdzają, że za długo zwlekasz z zabawą. Nie musisz czekac na jakąś wolną chwilę, bo już dziś możesz wprowadzic w swoje życie trochę zabawy. Proste przyjemności, krótkie wygłupy, chwila śmiechu z przyjacielem to tylko kilka sposobów, dzięki którym możesz się odprężyc. Oddaj się zabawie. Zasługujesz na szczęście, przyjemność i zadowolenie. Zadbaj o to, aby Twoje zajęcia relaksacyjne były czystą zabawą, pozbawioną elementów rywalizacji.

2) Miarowy postępczasami bezlitośnie porównujesz się z innymi, stwierdzając, że powinieneś osiągnąć znacznie więcej. Spójrz jednak, jak daleko dotarłeś, jak dużo się nauczyłeś i jak wielu ludziom pomogłeś! Skup się na swoich postępach, zamiast wymagać od siebie doskonałości. Codziennie rób chociaż jeden mały krok, który przybliży Cię do realizacji twojego przedsięwzięcia. Jesteś na właściwej drodze, nawet jeśli wydaje CI się, że idziesz powoli. Doceniaj siebie.

Pozdrawiam :*

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.