Gość Kuanan

Wyciągnę aniołka lub przesłanie anielskie :) na dany dzień

trafnośc przesłań   4 głosy

  1. 1. Stopie? trafienia przes?ania

    • trafne w 100%
    • trafne w 75%
    • trafne w 50%
      0
    • trafne w 25%
    • nie trafione w ogóle
      0

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

244 postów w tym temacie

Też poproszę aniołka ^^ Ewelina 02.07.2010 ^^

niunia, jesteś super uzdolniona, masz już prawie 2 miesiące i piszesz, wow :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dyskryminacja? Ciekawe gdzie, to raczej Twój błąd. Nie podałaś daty urodzenia a obecny rok.

Niuniu

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o Aniołka Ewa 23.07.2010 - tak ogólnie ale z uwagą na sprawy pracy.Serdecznie pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Proszę o Aniołka Ewa 23.07.2010 - tak ogólnie ale z uwagą na sprawy pracy.Serdecznie pozdrawiam.

czy to rzeczywiście Twoja data? :twisted:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Może teraz coś mi powiedzą :D Karol Maciej ur.09.10.1995

macik, proszę zapoznaj się z regulaminem trzeba miec 18 lat

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:D ojjj z rozpędu:) ma być 23.07.1981

ANIOŁ KOMUNIKACJI-LEKKOŚC

znaczenie kartyKiedy Mały/Mała Cię łaskocze w czubek nosa, chce Ci przypomniec, że życie może byc lekkie i przyjemne. Anioł Komunikacji poucza Cie: "Nie podchodź z taką powagą do swej obecnej sytuacji życiowej. Jestem przy tobie. Przypomnij sobie czasy naszych wspólnych zabaw, szczęścia i radości.Przypomnij sobie czasy, w których życie było lekkie i przyjemne. Obecna sytuacja jest wynikiem twojego działania. POkazuje ona dziedzinę życia, którą wybrałaś z różnych powodów. Przypatrz się uważnie tej sytuacji. Nie bój się. Wytrwaj w niej, zajmij się nią. W niej ukryte są sprawy twojej duszy. Nie uciekaj od niej, obarczając winą innego człowieka, okoliczności, warunki zewnętrzne lub to, co jest już przeszłością.W przeciwnym razie powróci ona na scenę twojego życia w innej formie.trudne tematy mają dużo czasu i możliwości, aby się pokazac.

Problemy są po to by je rozwiązywac i uwalniac się od nich. Najlepiej jesli czynimy to z myślą o wszystkich w nie zaangażowanych i o wspólnym dobru. A zatem ratuje Cię tylko odwaga. Jestem przy tobie, gdy łaskoczę cię po nosie, wówczas chcę Ci powiedziec że rozwiązanie jest blisko. Pamietaj że na wszystko jest odpowiedni czas- na śmiech i na płacz. Na zabawę i na poracę.W jakiejkolwiek niebyłabyś sytuacji, życie i tak przyjmie potem odwrotny do niej kierunek.Tak jak zmienia się noc z dniem. Podporządkuj sie temu rytmowi. Bądź pewna, że kiedy zostanie Ci dane zadanie do rzowiązania, np. pod postacią choroby, rozłąki czy kryzysu, istnieje w tobie siła, wiedza, odwaga, aby te trudności lub problemy pokonac".

Przesłanie

"Zawsze jest właściwy m moment, ponieważ to, czego masz sie nauczyc, zostało przewidziane w Bożym planie na długo wcześniej"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Madame, to i Ja bardzo ładnie Cię poproszę, o kart, karty dla mnie.

Aruś dla Ciebie wyszły mi trzy karty w następującej kolejności:

ANIOŁY ZIELONEGO PROMIENIA-ULECZANIE

znaczenie karty przywołaj anioły zielonego promienia, a oczyszczą twoje rany, uleczą ból twojej duszy, połaczą Cię ze Stworzeniem i światem materii.Pokazuja obfitośc tego świata.

Tój pierwotny stan jest doskonałością. Anioły tego promienia pomagają Ci w powrocie do swojego źródła. Zostaw za sobą stare braki, jak również wszelką zależnośc, nieumiejętnośc tworzenia czegoś nowego z tych lub innych powodów. ty jesteś twórcą swojego życia i warunków, w jakich żyjesz.Dlatego możesz je zmianiac. Zawsze kiedy twoje myśli, twój umysł, twoje odczucia odczuwają brak czegos lub kogoś, przywołaj anioły zielonego promienia. Anioły tego promienia ukierunkowują CIe na prawdę i cud jakim jest życie. Wspierają Cie w osiąganiu kontroli nad swoimi myślami i uczuciami, oraz powracaniu do prawdziwego sensu.

przesłanie

JESTEŚ BŁOGOSŁAWIONA.

AHRIMAN-ZAŚLEPIENIE, LENISTWO, MANIPULACJA

znaczenie kartyAhriman dąży do tego aby uwięzic twoją prawdziwą siłę i stopniowo Cię zniewolic.Chce Cię osłabic i postawic z góry na przegranej pozycji w świecie pełnym iluzji. Jego celem jest wywołanie w Tobie uczucia nudy i bezsensu i zaatakowanie Cię od środka.Nieustannie kieruj on twoja uwagę na świat zewnętrzny, aby wzbudzic w tobie poczucie zazdrości,niemocy, bezsensu, bycia ofiarą, niedostatku...

przesłanie

Nie łudźcie się: Bóg nie pozwoli z siebie szydzic. A co człowiek sieje, to i żąc będzie. Kto sieje w ciele swoim, jako plon ciała zbierze zagładę. Kto sieje w duchu, jako plon ducha zbierze życie wieczne.

ANIOŁY ŚWIATŁA-ZAUFANIE

znaczenie kartyAnioły światła przebywające u boskiego źródła są duchowymi reprezentantami ludzkich cnót. Każdej formie życia i wyrazu przyporządkowane są zastępy aniołów. I tak isrnieją anioły: radości, natury, przemiany, równowagi, entuzjazmu i zachwytu, siły, kwiatów, powietrza, Ziemi, uczuc, towarzyszenia komuś, wybaczania, uzdrawiania, inspiracji, wdzięczności, poświęcania, ufności, kolorów tęczy itp. Zaproś je do swojego życia, Anioły są nieustannie obecne przy nas, przy każdym z nas. Cieprliwie czekają na zaproszenie z naszej strony. Szanują naszą wolną wolę. Pomimo, że sytuacja, w której się znajdujesz, nie jest sprzyjająca dla Ciebie, dzięki współpracy z aniołami uda Ci się zachowac w niej spokój i pogdę ducha. Twoim zadaniem jest podjęcie koniecznych kroków.

przesłanie

Siła aniołów przepływa przez Ciebie- wraz z nią czujesz ich świętą obecnośc. Możesz byc pewien anielskiego przewodnictwa.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli coś na czasie.

Właśnie przystąpiłam do "uśmiercania" cząski siebie, wiem, że mi się uda ale zwątpienia są wpisane w nasze życie.

Od nas tylko zależy czy pozwolimy wątpliwościąś wygrać z nami.

3majcie kciuki za moje poczynania.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy moge prosic o aniolka? Jana 29.11.1984

Watek... sama nie wiem :) za duzo sie teraz dzieje i jestem ciekawa czy wszystko bedzie ok :) dziekuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Droga Madame....

zy ja też moge sie usmiechnąc o aniołka na wrzesień?

Justyna 10.11.1977

buziak

pewnie, że możesz :)

SŁUCHAJAnioły proszą, abyś miej mówiła, a więcej słuchała. Przekaż swoje troski aniołom i ufaj, że twoje modlitwy zostały wysłuchane. Jeśli wydaje Ci sie, że pozostają bez odpowiedzi, prawdopodobnie nie słuchasz odpowiedzi aniołów. Udaj się więc jakieś spokojne miejsce z intencją usłyszenia tego, co mają do powiedzenia. Zamknij oczy, oddychaj głęboko i słuchaj. Dodatkowo powinnaś unikac hałaśliwych miejsc. Wyłącz tv i radio. wyostrza Ci się słuch, ponieważ dostrajasz się do aniołów.

IDŹ NA PRZÓD

Anioły zapewniają, że możesz liczyc na pomyślny wynik, swoich planów, o ile będziesz postępowała z miłoscią, poddając się boskiemu przewodnictwu. Nie powinnaś się wahac, teraz jest odpowiednia chwila. Jesteś na właściwej drodsze. Twoje pomysły sa wynikiem boskiego natchnienia.

OCZYSZCZAJ I ODTRUWAJ

oczyść swoje ciało z substancji chemicznych i toksyn. Wzrosła twoja wrażliwość na narkotyki, dodatki do żywności (włącznie z cukrem), alkohol, kofeinę i nikotynę. Substancje te zakłócają odbiór anielskich przekazów, więc anioły proszą abyś ich unikała. Z radością pomogą Ci poradzić sobie ze stresem i głodem nałogowym, jeśli tylko je o to poprosisz. stosuj preparaty z ziół oczyszczających. Przywołaj Archanioła Rafaela i poproś go o zmniejszenie lub wyeliminowanie głodu nałogowego. unikaj toksycznych relacji i sytuacji. poproś Archanioła Michała o oczyszczenie ciała i domu z wszelkich niższych energii.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czy moge prosic o aniolka? Jana 29.11.1984

Watek... sama nie wiem :) za duzo sie teraz dzieje i jestem ciekawa czy wszystko bedzie ok :) dziekuje

ARCHAII DOBROCZYNNOŚCI- Wszechobejmujące współczucie

znaczenie karty

zajmij się swoimi emocjami i siłą swojego serca. Zwróć uwagę na relacje z ludźmi z swojego otoczenia. Przejdź odważnie przez drzwi niespełnionych i zranionych uczuć i uwolnij siłę, która tam mieszka. Odnów swoją energie życiową, oczyść ją ze starych ran, urazów, negatywnych emocji. wraz z różową energią archaii przeanalizuj te uczucia, aby móc je zmienić. Archaii dobroczynności radzi: "Poznaj swoje słabości, torując sobie drogę moją miłością, a odkryjesz, w czym jesteś silny". pod ranami i uczuciem bólu z przeszłości, znajdziesz chęć do życia i radość.Pod uczuciem bezsilności znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie.Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod nienawiścią -zdolność do miłości.Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy Ci brakowało w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

przesłanie

W ludzkim cercu nie ma takiego uczucia, które byłoby tylko w nim jednym i którego nie można byłby znaleźć w jakiejkolwiek formie w sercu każdego człowiek

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SŁUCHAJAnioły proszą, abyś miej mówiła, a więcej słuchała. Przekaż swoje troski aniołom i ufaj, że twoje modlitwy zostały wysłuchane. Jeśli wydaje Ci sie, że pozostają bez odpowiedzi, prawdopodobnie nie słuchasz odpowiedzi aniołów. Udaj się więc jakieś spokojne miejsce z intencją usłyszenia tego, co mają do powiedzenia. Zamknij oczy, oddychaj głęboko i słuchaj. Dodatkowo powinnaś unikac hałaśliwych miejsc. Wyłącz tv i radio. wyostrza Ci się słuch, ponieważ dostrajasz się do aniołów.

IDŹ NA PRZÓD

Anioły zapewniają, że możesz liczyc na pomyślny wynik, swoich planów, o ile będziesz postępowała z miłoscią, poddając się boskiemu przewodnictwu. Nie powinnaś się wahac, teraz jest odpowiednia chwila. Jesteś na właściwej drodsze. Twoje pomysły sa wynikiem boskiego natchnienia.

OCZYSZCZAJ I ODTRUWAJ

oczyść swoje ciało z substancji chemicznych i toksyn. Wzrosła twoja wrażliwość na narkotyki, dodatki do żywności (włącznie z cukrem), alkohol, kofeinę i nikotynę. Substancje te zakłócają odbiór anielskich przekazów, więc anioły proszą abyś ich unikała. Z radością pomogą Ci poradzić sobie ze stresem i głodem nałogowym, jeśli tylko je o to poprosisz. stosuj preparaty z ziół oczyszczających. Przywołaj Archanioła Rafaela i poproś go o zmniejszenie lub wyeliminowanie głodu nałogowego. unikaj toksycznych relacji i sytuacji. poproś Archanioła Michała o oczyszczenie ciała i domu z wszelkich niższych energii.

Bardzo dziekuje. Poniekąd potwierdza się to co czuję a jednoczesnie utwierdza mnie to w przekonaniu, że Sizi miała racje. Nie slucham....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dziekuje :) czy moge rowniez prosic o karte dla Mariusz 16.5.1984 ? :)

wiesz fajnie by było gdyby poprosił sam. Może niech założy konto u nas, co Wy na to? ;)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja bardzo prosze o przeslanie dla mnie na najbliższy czas :)Aleksandra 11.11.1978

Archaii pociechy-Matka Maryja

znaczenie karty:poprzez tą kartę łączysz się z jedną z najsilniejszych kobiecych sił anielskich. Maryja, królowa aniołów, mówi Ci:"Znam twoją ziemską drogę,twoje bóle, smutki i cierpienia. Towarzyszą CI one na twojej drodze tylko przejściowo i stanowią jednocześnie największe egzaminy w twoim życiu. Nie jesteś sama. Podaję Ci rękę i wzywam do tego, abyś przyjrzała się z całą swoją odwagą bólowi, który mieszka w twoim sercu. Ręka w rękę idę z tobą przez najcięższe czasy, spoglądam w najgłębsze zakamarki twojego serca i proszę Cię, abyś rozpoznała siłę która tkwi w tobie, i uczyń ją częścią swojej istoty.Po każdym mrocznym odcinku drogi przychodzi taki, który przebywamy w blasku Słońca- zmieniają się one jak dzień i noc...Gdy mnie poprosisz będę twoją towarzyszką w czasach ciemności, zdejmę z barków twój ciężar, otrę łzy z policzków i otoczę Cię płaszczem współczucia i głębokiej miłości. Pozwól tej miłości wniknąć głęboko w twoje serce. Tylko miłość jest wieczna. Skup się na tej sile- bez względu na to, co było, jest i jeszcze nadejdzie, wiedz, że zawsze obdarzam Cię moim błogosławieństwem"

Maryja Matka mówi

Zmierzaj do królestwa bożego. Wszystko, co jest Ci do tego potrzebne, posiadasz już od dawna.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a ja zostalam pominieta :cry: :cry:
witam, ja poprosze slicznie o aniolka na wrzesien,moze na uczucia :oops: ewa 28091982... :D

bardzo przepraszam, za pominięcie, i co prawda nie wrzesień, ale na październik będzie :)

Zabawa

Anioły widzą, że potrzebujesz zabawy. Ostatnio zapracowujesz się i zamartwiasz, a w głębi duszy pragniesz się bawic. Zmęczenie, poirytowanie albo depresja potwierdzają, że długo zwlekałaś z zabawą. Nie musisz czekac na jakaś wolną chwilę, b o już dziś możesz wprowadzic w swoje życie trochę zabawy. Proste przyjemności, krótkie wygłupy, chwila śmiechu z przyjacielem albo obejrzyjcie zabawny film, to kilka sposobów, dzięki którym możesz się odprężyc, nie wydając pieniędzy ani nie tracąc zbyt wiele czasu. Zabawa stanowi nieodzowną częsc życia, niezależnie od wieku. Dzięki niej możesz życ zdrowiej i szybciej realizowac swoje pragnienia. Pomaga osiągnąc równowagę w życiu.

Dadtkowo:

-Przerwij to, co w tej chwili robisz i oddaj się zabawie.

-Wszelkie poczucie winy wywołane zabawą powierz aniołom.

-Zasługujesz na szczęście, przyjemnośc i zadowolenie.

-Zadbaj o to, żeby twoje zajęcia rekreacyjne były czystą zabawą, pozbawianą elementów rywalizacji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.