Gość Kuanan

Wyciągnę aniołka lub przesłanie anielskie :) na dany dzień

trafnośc przesłań   4 głosy

  1. 1. Stopie? trafienia przes?ania

    • trafne w 100%
    • trafne w 75%
    • trafne w 50%
      0
    • trafne w 25%
    • nie trafione w ogóle
      0

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

244 postów w tym temacie

To i ja poproszę, na październik :D Edyta 26.01.1977 :))))

Archanioł Jofiel-pokój

znaczenie karty:jeśli Jofiel wstąpi w twoje życie, potraktuj to jako wezwanie do przyjęcia mądrości wielkiego ducha. Archanioł ten jest promieniującą siłą, tak jak Słońce, które jest obecne zawsze- niezależnie, czy doceniasz jakim jest dobrodziejstwem, czy nie. Jofiel emanuje spokojem, cierpliwością, delikatnością, miłością, obdarza Cię ochroną.Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie, i zaprosisz go do swojego życia, wówczas poczujesz w swoim wnętrzu jego obecnośc i poprowadzi cię on ścieżką mądrości ku niwom bogatego życia. Jofiel czeka aż będziesz gotowa przyjąc taką wiedzę.

przesłanie

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.-Antoine Saint- Exupery "Mały książe"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A co mi tam :D :):lol:

Ciąsgnij kochanie Aniołki dla mnie na dzisiaj. :lol:

Aaaa zapomiałam kocham Cię :lol:

ja Ciebie też Słoneczko nasze ;) :lol:

Archaii łaski/ Dona Grazia-łaska

znaczenie karty:jeśli do twojego życia wkracza Dona Grazia to budzi on a w twoim sercu prawdziwe, obdarzające siły, które w nim mieszkają. Jeśli uzewnętrznisz swoją potrzebę miłosci, szczęścia i przyjaźni i poczucie bezpieczeństwa poprzez uzależnienie się od innych osób, wówczas narażasz się na ich humory i niespełnione potrzeby. Osoby te oczekują zaspokojenia własnych pragnień od Ciebie i innych. W ten sposób tworzy się wioeczne koło poczucia niespełnienia i rabunku energii, ponieważ nikt nie ma jej wystarczająco dużo, aby doznac zaspokojeia i satysfakcji. Każdy człowiek dąży do szczęścia w swoim życiu. Dona Grazia wzywa cię abyś zaczęła patrzec na świat z punktu widzenia twojej rzeczywistej wielkości. To w Tobie drzemią wszystkie siły, których daremnie szukasz na zewnątrz i stamtąd oczekujesz je otrzymac. Możesz tlko kiedy zechcesz, kochac każdego człowieka w każdym czasie, aKceptowac go i oferowac mu swoją przyjaźń, bezwarunkowo i spontanicznie. Zacznij testowac ukryte wew. siebie potężne siły- przekonaj się o ich obecności. Siły twojego wnętrza przynoszą Ci wolnośc. Skorzystaj z nich! Uwolnij się ze starych zależności, udaj się w nowy świat bogactwa i spełnienia. Dona Grazia jest twoim towarzyszem na tej drodze. Zastanów się jak rozumujesz słowo "łaska". Z punktu widzenia naszej wielkości, łaska jest wskazówką, przypomnieniem, że podążamy drogą boskiego światła. Jeśli idziemy drogą łaski, czujemy w sobie głęboką miłośc do życia i wdzięczności.

przesłanie

Piękno, miłosc i spokój, które przzyciagają Cię w innych ludziach, nosisz w sobie.

a trak od siebie, przecież Ty to wiesz ;) :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam czy i ja moglabym poprosic o wyciagniecie aniolka i jakies wskazowki co do osoby ktora darze uczuciem oraz apropo pracy?

bede wdzieczna:)

asia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witam czy i ja moglabym poprosic o wyciagniecie aniolka i jakies wskazowki co do osoby ktora darze uczuciem oraz apropo pracy?

bede wdzieczna:)

asia

poproszę o datę urodzenia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witam czy i ja moglabym poprosic o wyciagniecie aniolka i jakies wskazowki co do osoby ktora darze uczuciem oraz apropo pracy?

bede wdzieczna:)

asia

poproszę o datę urodzenia

moja data urodzenia to 19.07.1981 a jego to 16.09.1987.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witam czy i ja moglabym poprosic o wyciagniecie aniolka i jakies wskazowki co do osoby ktora darze uczuciem oraz apropo pracy?

bede wdzieczna:)

asia

poproszę o datę urodzenia

moja data urodzenia to 19.07.1981 a jego to 16.09.1987.

Haschmalim Zadkiel,Miłoscierdzie, łaska

znaczenie karty:

zatrzymaj sie na chwile w swoim życiu. Życie ma dla Ciebie w zanadrzu nieoczekiwane dary i możliwości. Czy jesteś gotowa? Masz teraaz możliwośc zakręcenia swoim kołem szczęścia. Możesz teraz uregulowac swoje stare sprawy i zrewac więzy przeszłości, uwolnic się od nich. Dotarłaś do pustki, i jesteś gotowa wstawic się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii świata zwenętrzengo. Kidey osiągnełaś tę płaszczyznę, rozwinęłaś w sobie świadomości i miłośc. POznałaś skarby swojego wnętrza. Jesteś gotowa wybaczyc samej sobie, ponieważ Bóg Ci już wybaczył. Nie skupiasz już dłużej uwagi na zachowaniach innych, lecz na sobie i swoim rozwoju. Światło w tobie jest coraz jaśniejsze i mocniejsze. Twoim ostatnim egzaminem jest teraz wiara w to światło, w tę boską siłę. Przeszkody i blokady związane z twoją przeszłością leżą teraz za toba i tam też je pozostaw.

Cwicz w byciu tutaj i teraz, dawaj się poniesc chwili. NIech nie kieruje toba rozum, lecz twoje wyższe Ja.Poprzez boską siłę możesz urzeczywistniac najgłębsze pragnienia swego serca. Idź na przód. Kiedy na swej drodze zrobisz błędny krok, dostrzeż ukrytą w nim mądrośc, przebacz sobie sama i nie zatrzymuj się w drodze dłużej, niż to konieczne. W ten sposób szczęście zwróci się ku tobie.

przesłanie:

Życie jest darem- ponosisz odpowiedzialnośc za to, jak go wykorzystasz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja poproszę o przekaz na październik Aleksandra 11.11.1978

ARCHANIOŁ JOFIELMADROŚC

znaczenie karty

jeśli Jofiel, wstąpił w twoje życie potraktuj to jako wezwanie do przyjęcia mądrości wielkiego ducha. Jesli zapukasz zostanie Ci otwarte, jeśli udasz się na poszukiwania, znajdziesz czego szukasz. Archanioł Jofiel jest promieniujący jak Słońce, które jest obecne zawsze, niezależnie czy doceniasz czy nie, jakim jest dobrodziejstwem. Jofiel emanuje spokojem, cierpliwością, delikatnością, miłością, obdarza Cię ochroną. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz do swego życia, wówczas głęboko poczujesz w swoim wnętrzu jego obecnośc i poprowadzi Cię on ścieżką mądrości ku niwom bogatego życia. Jofiel czeka aż będziesz gotowa przyjąc taką wiedzę.

przesłanie

dobrze widzi sie tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziekuje za odpowiedz i zycze milego dnia;)

zatrzymaj sie na chwile w swoim życiu. Życie ma dla Ciebie w zanadrzu nieoczekiwane dary i możliwości. Czy jesteś gotowa? Masz teraaz możliwośc zakręcenia swoim kołem szczęścia. Możesz teraz uregulowac swoje stare sprawy i zrewac więzy przeszłości, uwolnic się od nich. Dotarłaś do pustki, i jesteś gotowa wstawic się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii świata zwenętrzengo. Kidey osiągnełaś tę płaszczyznę, rozwinęłaś w sobie świadomości i miłośc. POznałaś skarby swojego wnętrza. Jesteś gotowa wybaczyc samej sobie, ponieważ Bóg Ci już wybaczył. Nie skupiasz już dłużej uwagi na zachowaniach innych, lecz na sobie i swoim rozwoju. Światło w tobie jest coraz jaśniejsze i mocniejsze. Twoim ostatnim egzaminem jest teraz wiara w to światło, w tę boską siłę. Przeszkody i blokady związane z twoją przeszłością leżą teraz za toba i tam też je pozostaw.

Cwicz w byciu tutaj i teraz, dawaj się poniesc chwili. NIech nie kieruje toba rozum, lecz twoje wyższe Ja.Poprzez boską siłę możesz urzeczywistniac najgłębsze pragnienia swego serca. Idź na przód. Kiedy na swej drodze zrobisz błędny krok, dostrzeż ukrytą w nim mądrośc, przebacz sobie sama i nie zatrzymuj się w drodze dłużej, niż to konieczne. W ten sposób szczęście zwróci się ku tobie.

przesłanie:

Życie jest darem- ponosisz odpowiedzialnośc za to, jak go wykorzystasz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bardzo proszę o aniołka lub przesłanie na październik-listopad Malgorzata 12.03.1989

Dziekuje z gory:)

Trib, sorki nie wyciągnę Ci aniołka na tę chwilę...proszę przypomnij się za jakiś czas.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ruach a jak znajdziesz wene da się i dla mnie? :lol:

Żaneta 12.11.1988

Dziękuje za to że jesteś :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja ślicznie prosze o radę na październik choć już połowa za nami :D To chociaż na tą drugą połowę. :)

co prawda zostało jeszcze parę dni do końca tego miesiąca, więc wyciągam na te kilka dni ;)

Nie ma się czym martwic

nie masz się czym zamartwiac. Zmartwienie jest formą modlitwy, która przyciąga do Ciebie to , czego nie chcesz. Powież swoje troski aniołom, bo naprawdę nie ma się czym martwic.Co więcej twoje troski mogłyby wytworzyc samospełniającą się przepowiednię. Wszystko ma się znacznie lepiej, niż Ci się wydaje. Poproś anioły żeby Cię uwolniły od zmartwień. Unikaj martwienia się, żeby nie pozwolic negatywnym emocjom zdominowac Ciebie i całej sytuacji. Anioły są przy tobie i wszytko jest w porządku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ruach a jak znajdziesz wene da się i dla mnie? :D

Żaneta 12.11.1988

Dziękuje za to że jesteś :)

dla Ciebie wyszedł archanioł Gabiel, który reprezentuje z Promień kryształowobiały

działająca siła: odrodzenie, nadzieja, harmonia

znaczenie karty:

Gabriel objawia Ci, ze nadszedł czas zrzucenia z siebie brzemienia przeszłości. Wzywa do odnowienia swojego światła w jasności i czystości, aby móc w pełni promieniować swoją mocą i pięknem. Pozwól ponieść się ku nowym doświadczeniom swego bytu. Pokonaj przepaść miedzy siłą rozumu, która jest z zewnątrz a wrodzoną siła Bożą, która tkwi w tobie. Archanioł Gabriel wspiera Cię niezliczoną rzeszą aniołów, kiedy zdecydujesz się na tę siłę otworzyc.

przesłanie archanioła Gabriela:

każdy nowy dzień jest nowym początkiem. Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w takim razie i ja poproszę o przesłanie Aniołów.

Adrian Samuel, 23.01.1990

w kwestii...

oczyszczenia.

z góry dziękuję :D

Phoen, nie wyciągnę Ci aniołka na tę chwilę...proszę przypomnij się za jakiś czas.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ą JAK ANIOŁKI USTOSUNKUJĄ SIĘ DO MNIE W TEJ CHWILI :) tak nie nagadamy się :)

hehe, normalnie zyc nie możemy bez siebie :)

->Deszcz obfitości

twoje modlitwy dot. sfery finansów zostały wysłuchane. Im bardziej będziesz się posługiwała swoją intuicją, tym szybciej poprawi się twoja sytuacja. Nastąpi nieoczekiwany przypływ gotówki. Przekaż swe zmartwienia finansowe aniołom. Skorzystaj ze wskazówek, które otrzymasz, bo mogą one stanowic odpowiedź na twoje modlitwy dot. finansów.Obfitośc może przejawiac się w wielu fomrmach, np. więc ej niż zwykle czasu, sposobności czy pomysły.

Pozwól przeszłości odejść

Twoje myśli lub uczucia związane z przeszłością powstrzymują Cię przed ruszeniem naprzód. Jakieś niedokończone w przeszłości problemy z emocjami sprawiają, że wciąż powtarzasz ten sam schemat. Powinnaś przebaczyć i zrobić krok do przodu, żeby wyrwać się z tych bolesnych schematów. Nie znaczy to, że musisz być z osobą, której przebaczyłaś. Po prostu pozwoliłaś odejść toksycznym emocjom, zyskując w ten sposób wew. spokój. W nowy związek lub sytuację wejdź z pozytywnym nastawieniem. Unikaj rutyny. Przebacz osobom, które Cię zraniły. Przebacz sobie. Najgorsze masz już za sobą. Myśl pozytywnie o tej sytuacji.

normalnie odpowiedź w 100 % dla Ciebie ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje Ci ,dziekuje że jesteście dziękuje zaq gwiazdki dające jasność za deszcz ciepłych emocji oaze spokoju ,jaskinie wyzwań i wielkie serce!!!!!!!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rauch wracam do prośby o aniołka ;)

szybko ten czas Ci leci ;) no ok, postaram się 8-)

Archaii dobroczynności- Wszechobejmujące współczucie

znaczenie karty

zajmij się swoimi emocjami i siłą swojego serca. Zwróć uwagę na relacje z ludźmi ze swojego otoczenia. Przejdź odważnie przez drzwi niespełnionych i zranionych uczuć i uwolnij siłę, która tam mieszka. Odnów swoją energie życiową, oczyść ją ze starych ran, urazów, negatywnych emocji. Wraz z różową energią archaii przeanalizuj te uczucia, aby móc je zmienić. Archaii dobroczynności radzi: "Poznaj swoje słabości, torując sobie drogę moją miłością, a odkryjesz, w czym jesteś silny". Pod ranami i uczuciem bólu z przeszłości, znajdziesz chęć do życia i radość.Pod uczuciem bezsilności znajdziesz prawdziwą nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie.Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod nienawiścią -zdolność do miłości.Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy Ci brakowało w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

przesłanie

W ludzkim cercu nie ma takiego uczucia, które byłoby tylko w nim jednym i którego nie można byłby znaleźć w jakiejkolwiek formie w sercu każdego człowiek

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
DZIEKUJĘ CI,DZIEKUJĘ ZE JESTEŚCIE DZIEKUJĘ ZA GWIAZDKI DAJACE JASNOŚĆ ZA DESZCZ CIEPŁYCH EMOCJI OAZE SPOKOJU ,JASKINIE WYZNAŃ I WIELKIE SERCE!!!!!!!

Ponieważ wiele jest postów Twojego autorstwa pisane Caps Lockiem proszę Cie o edycje wszystkich postów na bez Caps Locka

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.