Gość Kuanan

Wyciągnę aniołka lub przesłanie anielskie :) na dany dzień

trafnośc przesłań   4 głosy

  1. 1. Stopie? trafienia przes?ania

    • trafne w 100%
    • trafne w 75%
    • trafne w 50%
      0
    • trafne w 25%
    • nie trafione w ogóle
      0

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

244 postów w tym temacie

ech ja kompletnie nie zwaracam uwagi na kapsla tak samo ja na mnóstwo błedów lub literówek ,poprostu pisze co w głowie,ojoj :(

a wmojej klawiaturce jest wszystko :lol: chrupki czekalada itd,prawa dzieci nia rządzą i sama etez wyprawia mi psikusy ,pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
też poproszę Radosław 30.04.1992 ogólny ogół

ANIOŁ KOMUNIKACJI-LEKKOŚC

znaczenie karty

Kiedy Mały/Mała Cię łaskocze w czubek nosa, chce Ci przypomniec, że życie może byc lekkie i przyjemne. Anioł Komunikacji poucza Cie: "Nie podchodź z taką powagą do swej obecnej sytuacji życiowej. Jestem przy tobie. Przypomnij sobie czasy naszych wspólnych zabaw, szczęścia i radości.Przypomnij sobie czasy, w których życie było lekkie i przyjemne. Obecna sytuacja jest wynikiem twojego działania. Pokazuje ona dziedzinę życia, którą wybrałeś z różnych powodów. Przypatrz się uważnie tej sytuacji. Nie bój się. Wytrwaj w niej, zajmij się nią. W niej ukryte są sprawy twojej duszy. Nie uciekaj od niej, obarczając winą innego człowieka, okoliczności, warunki zewnętrzne lub to, co jest już przeszłością.W przeciwnym razie powróci ona na scenę twojego życia w innej formie. Trudne tematy mają dużo czasu i możliwości, aby się pokazac.

Problemy są po to by je rozwiązywac i uwalniac się od nich. Najlepiej jesli czynimy to z myślą o wszystkich w nie zaangażowanych i o wspólnym dobru. A zatem ratuje Cię tylko odwaga. Jestem przy tobie, gdy łaskoczę cię po nosie, wówczas chcę Ci powiedziec, że rozwiązanie jest blisko. Pamietaj że na wszystko jest odpowiedni czas- na śmiech i na płacz. Na zabawę i na pracę.W jakiejkolwiek nie byłbyś sytuacji, życie i tak przyjmie potem odwrotny do niej kierunek.Tak jak zmienia się noc z dniem. Podporządkuj sie temu rytmowi. Bądź pewny, że kiedy zostanie Ci dane zadanie do rzowiązania, np. pod postacią choroby, rozłąki czy kryzysu, istnieje w tobie siła, wiedza, odwaga, aby te trudności lub problemy pokonac".

Przesłanie

"Zawsze jest właściwy m moment, ponieważ to, czego masz sie nauczyc, zostało przewidziane w Bożym planie na długo wcześniej"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
proszę o Aniołki :):):) ....( Ruach co zrobilas z Madame ? :) )

;) pozdrawiam

Madame już nie ma, jest na emeryturze, a Ruach rządzi :lol: :twisted:

Archanioł Zadkiel- przemiana

znaczenie karty

Jeśli Zadkiel na ciebie spogląda swoim wszechwidzącym okiem, tzn. że wzywa cię do tego, byś spojrzała na swoje życie z wyższego punktu widzenia ( z szerszej perspektywy). Jeśli go poprosisz, aby zadziałał w twoim życiu, wówczas nauczy Cię nowego sposobu widzenia. Jeśli zaczniesz stosowac go w praktyce, otworzą się przed tobą nowe możliwości. Skupiając się na duchowym wymiarze swojego życia, poczujesz się tak jakby dodano ci skrzydeł. Prawdziwe życie duchowe, oznacza wolność, szczęście i niezależność oraz absolutną ufnośc we własną świetlistą siłę swego serc a i intuicji. Nie musisz przyłączac się do niczego i nikogo, chyba że takie jest twoje życzenie i wola i przez to czujesz się wzbogacona. Możesz urzeczywistniac w swoim życiu przesłania, które są dla Ciebie ważne i mają dla Ciebie znaczenie, które służą tobie i twojemu obecnemu rozwojowi.

Prawdziwa siła twojego "ja" jest nieprzekupna. archanioł ten pomaga rozwijac twoją pierwotną siłę duchową. Uczy cię również zrywania więzów przeszłości siłą przebaczenia, dzięki czemu możesz wykorzystywac pełnię swojej energii Tutaj i Teraz.

przesłanie

zacznij doskonalic czujniki, którymi zostałaś obdarzona przez Boga, a będą Cię one prowadziły drogą światła. Bądź wolna, bądź wspaniała.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
proszę o Aniołki :):):) ....( Ruach co zrobilas z Madame ? :) )

;) pozdrawiam

Madame już nie ma, jest na emeryturze, a Ruach rządzi :lol: :twisted:

Archanioł Zadkiel- przemiana

znaczenie karty

Jeśli Zadkiel na ciebie spogląda swoim wszechwidzącym okiem, tzn. że wzywa cię do tego, byś spojrzała na swoje życie z wyższego punktu widzenia ( z szerszej perspektywy). Jeśli go poprosisz, aby zadziałał w twoim życiu, wówczas nauczy Cię nowego sposobu widzenia. Jeśli zaczniesz stosowac go w praktyce, otworzą się przed tobą nowe możliwości. Skupiając się na duchowym wymiarze swojego życia, poczujesz się tak jakby dodano ci skrzydeł. Prawdziwe życie duchowe, oznacza wolność, szczęście i niezależność oraz absolutną ufnośc we własną świetlistą siłę swego serc a i intuicji. Nie musisz przyłączac się do niczego i nikogo, chyba że takie jest twoje życzenie i wola i przez to czujesz się wzbogacona. Możesz urzeczywistniac w swoim życiu przesłania, które są dla Ciebie ważne i mają dla Ciebie znaczenie, które służą tobie i twojemu obecnemu rozwojowi.

Prawdziwa siła twojego "ja" jest nieprzekupna. archanioł ten pomaga rozwijac twoją pierwotną siłę duchową. Uczy cię również zrywania więzów przeszłości siłą przebaczenia, dzięki czemu możesz wykorzystywac pełnię swojej energii Tutaj i Teraz.

przesłanie

zacznij doskonalic czujniki, którymi zostałaś obdarzona przez Boga, a będą Cię one prowadziły drogą światła. Bądź wolna, bądź wspaniała.

pasuje jak ulał i do mojego aktualnego stanu ducha i sytuacji zyciowej :) dziękuję

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam nie mam konkretnego pytania do kart,chciałabym porosić o przesłanie anielskie(od pewnego czasu mam nieustające myśli o aniołach)

Prawdą jest też to ,że zwykły śmiertelnik czasami ma inne piorytety i nie zawsze potrafi ocenić co jest ważne a nasi skrzydlaci dbją o nasze dobro więc powierzam siebie pod ich skrzydła :lol:

Sylwia 13 11 74

Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam, karta na pazdziernik byla trafiona idelanie :lol:

caly miesiac ogladalam komedie i wyglupialam sie z kolezankami w pracy :) bylo mi to potrzebne :)

prosze o karte na listopad :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam na dniach planuje sobie sprawic talie , a poki co poprosze dobra wrozke o przeslanie na przyszly miesiac :) Tomasz, 05.01.1982. Dziekuje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam nie mam konkretnego pytania do kart,chciałabym porosić o przesłanie anielskie(od pewnego czasu mam nieustające myśli o aniołach)

Prawdą jest też to ,że zwykły śmiertelnik czasami ma inne piorytety i nie zawsze potrafi ocenić co jest ważne a nasi skrzydlaci dbją o nasze dobro więc powierzam siebie pod ich skrzydła :D

Sylwia 13 11 74

Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuje

RADOŚC

źródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radości. Poproś anioły, żeby podpowiedziały ci, co możesz zrobic, by wprowadzic więcej radości w życie własne i innych. Jeśli czujesz się w jakiś sposób uwięziony lub prześladowany,anioły mogą złagodzic twoje brzemię. Radosne spojrzenie na świat przyniesie ci upragnioną swobodę, a wszystkie obowiązki zostaną spełnione. Porzuc lub uzdrów tę częśc swojego życia gdzie brakuje radości. Skup się teraz na drodze pełnej radości, a realizując swoje cele skup się na owej radości, i zakładaj że twoje pragnienia już się spełniły.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witam, karta na pazdziernik byla trafiona idelanie :D

caly miesiac ogladalam komedie i wyglupialam sie z kolezankami w pracy :p bylo mi to potrzebne :)

prosze o karte na listopad :mrgreen:

Anioły białego promienia- Harmonia

znaczenie karty

Anioły obwieszczają początek czegoś nowego, jakąś zmianę, oddzielenie się od tego co stare. Każdy człowiek ma zdolność i możliwości do wyrażenia siły twórczej, którą nosi w sobie. Anioły te pomagają wykorzystywać ci twój boski potencjał, wcielać w życie boską zdolność tworzenia i postrzegać świat jako dar.Obejmuje to uwalnianie z więzów przeszłości i rozwijanie w sobie głębokiego przeświadczenia, że siłę tę posiadasz i potrafisz nią żyć. Czasami jest trudno porzucić stare wzorce zachowań i dotychczasowe poglądy.Anioły białego promienia chcą Cię uwolnić, wskazać drogę powrotu do twojej pierwotnej niewinności i czystości, dzięki czemu tworzysz fundament poprzez przyszłe zdarzenia.Tutaj odkryjesz swój sens życia, nawet jeśli twoje otoczenie sklasyfikuje go jako irracjonalny.Uwolnij się od presji i wydarzeń narzucanych Ci przez innych ludzi! Pokochaj swoje życie. Tańcz, maluj, śpiewaj, pisz.Oddaj się pięknu życia. Rozwijaj talenty, którymi zostałaś obdarzona- abyś mogła je przeżyć.

przesłanie

Przeżyj śmierć za życia, zanim umrzesz śmiercią fizyczną. Oddaj się odnowieniu, przemianie, poszerzaj swoją świadomość.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja poprosze o anioła na listopad (uczuciowo) Aleksandra 11.11.1978

hehe, mówisz i masz ... :D

AMOR

Anioły widzą twoje pragnienie zakochania się i kochania. Zamiast zajmowac się twoim życiem miłosnym w świecie zewnętrznym, swoją pomoc kierują wprost do twojego wnętrza. Anioły twierdzą, że bay doświadczac miłości z drugim człowiekiem, trzeba najpierw zakochac się w samym zyciu. Kiedy pozwolisz aniołom rozbudzic w sobie tę miłosc, będziesz w naturalny sposób przyciągała i doświadczała więcej miłosci w swoich związkach.

Zwróc uwagę na to czy otaczasz się pięknymi romantycznymi, rzeczami, roślinami (świece, róże), porzekaż swoje miłosne cierpienie aniołom. Poproś Archanioła Michała o pomoc w pozbyciu się bolesnych więzów z dawnymi lub obecnymi kochankami (obejmuje to również partnera). Jasno określ czego pragniesz w swoim życiu miłosnym. afirmuj: " Kocham i jestem kochana, a miłośc jest dla mnie bezpieczna".

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Proszę o aniołka na listopad; przesłanie :D Dziękuję z góry :p

TAJEMNA SIŁA NIEBIESKA-Możliwości i Tajemnica

znaczenie karty

Twoja osobista grupa anielska chce Ci przekazac, że istnieją jeszcze świetliste siły, które są przydzielone każdemu człowiekowi i działają tylko dla niego. Są to promieniujące, obdarzające siłą formy energii. Wspierają cie i są ci pomocne w twojej obecnej sytuacji, jakkolwiek by ona nie wyglądała. Chcą abyś sobie o nich przypomniała. One również szanują twoją wolną wolę i dla tego cierpliwie czekają na zaproszenie do twojego życia. Radują się gdy przesyłasz im swoje myśli. Obdarzają cię energią pełna miłości. Byc może intuicyjnie już wiesz o co chodzi. Połącz się z nią, ponieważ przesyła ci ona znak swojej miłości. Jej umacniające światło towarzyszy ci nieustannie. jeśli masz wątpliwości z rozpoznaniem jej to zapytaj: "Siło, która przysłałaś mi ten znak, przedstaw się!"W ciągu następnych trzech dni otrzymasz odpowiedź. Zwracaj uwagę na znaki wówczas, bądź czujna.

przesłanie

Tylko Ty sama możesz otrzymac ten bardzo osobisty znak swojej siły

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sam na dniach planuje sobie sprawic talie , a poki co poprosze dobra wrozke o przeslanie na przyszly miesiac :p Tomasz, 05.01.1982. Dziekuje.

Tomasz, Tomasz co mi dasz.... :D

BĄDŹ ZE SOBĄ SZCZERY

Potrzebujesz konfrontacji łagodnej, ponieważ anioły wiedzą, że uciekasz przed swoimi prawdziwymi uczuciami. Prawdopodobnie boisz się, ze jeśli szczerze przyznasz się do nich przed samym sobą to cię przytłoczą i zmuszą do wprowadzenia zmian, na które nie czujesz się jeszcze gotowy. Jednak anioły zapewniają Cię, że uczciwe zmierzenie się z tą sytuacją jest najzdrowsze. Pomogą Ci poradzic sobie z emocjami i związkami, a także udzielą wsparcia do wprowadzenia pozytywnych zmian.Przypominają jednak o konieczności skupienia całej uwagi na swoich pragnieniach, a nie na obawach, żebyś przyciągał do siebie tylko te pierwsze.

Pamiętaj, że;

- sytuacja ulegnie poprawie, jeśli się z nią zmierzysz.

-zasługujesz na coś lepszego.

- ufaj swoim uczuciom, nawet jeśli inni się z tobą nie zgodzą.

- nie oddawaj swej mocy innym.

- nie pozwalaj sobie utknąc w złudzeniu, że "tak to już jest".

MARZENIE

Bądź otwarty na nowe idee. Oddawanie się marzeniom jest bardzo ważne, bo stanowią one źródło inspiracji i wspaniałych pomysłów. Nie próbuj niczego wymuszac. Po porstu idź za naturalnym tokiem myślenia, który otworzy przed tobą nowe możliwości. Zapisuj swoje pomysły w specjalnym zeszycie i proś anioly, aby wskazały Ci co masz robic, żeby te marzenia zrealizowac, nie zwlekaj z działaniem. Nie bój się odprężyc i pozwól sobie na odrobinę luzu. Spróbuj czegoś nowego, co zawsze chciałeś zrobic.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ruach dziękuje Ci serdecznie.Napisze standardowo całkowicie Twoje przesłanie odzwierciedla stan mojego ducha i potrzeb.Codzienność zabija we mnie chęć choćby do małego grymasu uśmiechu i radości.Dziękuje Aniele i pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ruach dziękuje Ci serdecznie.Napisze standardowo całkowicie Twoje przesłanie odzwierciedla stan mojego ducha i potrzeb.Codzienność zabija we mnie chęć choćby do małego grymasu uśmiechu i radości.Dziękuje Aniele i pozdrawiam

:oops: :D nie ma za co, służę na przyszłość. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja poprosze o anioła na listopad (uczuciowo) Aleksandra 11.11.1978

hehe, mówisz i masz ... :D

AMOR

Anioły widzą twoje pragnienie zakochania się i kochania. Zamiast zajmowac się twoim życiem miłosnym w świecie zewnętrznym, swoją pomoc kierują wprost do twojego wnętrza. Anioły twierdzą, że bay doświadczac miłości z drugim człowiekiem, trzeba najpierw zakochac się w samym zyciu. Kiedy pozwolisz aniołom rozbudzic w sobie tę miłosc, będziesz w naturalny sposób przyciągała i doświadczała więcej miłosci w swoich związkach.

Zwróc uwagę na to czy otaczasz się pięknymi romantycznymi, rzeczami, roślinami (świece, róże), porzekaż swoje miłosne cierpienie aniołom. Poproś Archanioła Michała o pomoc w pozbyciu się bolesnych więzów z dawnymi lub obecnymi kochankami (obejmuje to również partnera). Jasno określ czego pragniesz w swoim życiu miłosnym. afirmuj: " Kocham i jestem kochana, a miłośc jest dla mnie bezpieczna".

Niesamowite tego mi teraz trzeba... dziekuję Ci bardzo

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
.Uwolnij się od presji i wydarzeń narzucanych Ci przez innych ludzi!

o tak! tego mi trzeba

bardzo dziekuje za przeslanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardzo proszę o przesłanie na listopad (praca, finanse i te sprawy, bo ciężki czas był) Agnieszka 19.08.1982

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bardzo proszę o przesłanie na listopad (praca, finanse i te sprawy, bo ciężki czas był) Agnieszka 19.08.1982

Dostrzegaj tylko miłośc

Spójrz na siebie, innych i każdą sytuację ich oczami. Kiedy koncentrujesz się na miłości, znika wszystko, co nią nie jest, tak jak włączenie światła powoduje rozproszenie ciemności. Poproś anioły, by pomogły ci spojrzec na świat z miłością. Staraj nie zwracac uwagi na osobowośc i ego innych ludzi, dostrzegaj anioł (jeśli wydaje ci się to trudne, anioły mogą pomóc ci). Przebacz, przekaż aniołom złośc, cierpienie i osądy. Afirmuj swoje pragnienia, a nie obawy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak po prostu mozna prosic o Aniolka? To ja tez, ja tez :D

Kasia 31.03.1983

Czego pragniesz

czekasz na jakiś sygnał z zewnątrz, który podpowie Ci co masz teraz zrobić. Anioły mówią, że odpowiedź kryje się w tobie. Zanim zaistnieją jakiekolwiek zmiany, musisz najpierw określić, czego chcesz. Znajdź czas na medytację, nad swoimi prawdziwymi pragnieniami, i wiedz, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze, jak każdy człowiek.

stosuj afirmacje i pozytywne wizualizacje, żeby realizowac swoje pragnienia. Wyraźnie określ, czego pragniesz. Porzuc wszelkie poczucie winy i lęk przed proszeniem o to, czego chcesz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ruach prosze zobacz co mnie czeka na wyjeżdzie(sobota niedzela)

Sylwia 13 11 1974

Przepraszam temta już nie jest aktualny właśnie wyjeżdzam :)

Pozdrawiam serdecznie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
06 11(listopad) 1967 jacek

o co zapytac nie wiem chyba o wszystko

Cherubin Gabriel -podstawa

znaczenie karty potraktuj to jako wezwanie do zajęcia się siłami polarności i przeciwieństw. w jednej chwili jesteśmy w siódmym niebie, a następnie dopada nas smutek. Spotykamy różnych ludzi, co wpływa na nasz nastrój, raz jesteśmy bardzo zadowoleni, a drugim razem nastrój obniża się . Zycie uczuciowe staje się być zależne od warunków zewnętrznych. Powinnaś pamiętać ze twoje uczucia powstają w twoim wnętrzu, to Ty je generujesz. Nikt i nic nie ma nad tobą władzy. To Ty dajesz ludziom, okolicznościom, miejscom i rzeczom władzę i zabarwiasz je emocjami. Możesz próbować wprowadzać świadomie w swoich myślach różne stany uczuciowe, które wywołałyby twój uśmiech, zasmucałyby Cię lub rozczulały, wywoływałyby w tobie lęk... zaobserwuj sytuacje , które wytwarzasz i uczucia, które podczas nich powstają. Stwierdzisz, że możesz zmieniać swoje stany emocjonalne niemal jak przez naciśnięcie guzika, tak jakbyś oglądała różne filmy, zmieniając kanały w tv. Raz dobre, raz złe emocje , którym ulegamy powodują osłabienie sił psychicznych i dla tego powrót do siebie trwa dłużej. Dla tego powinnaś nauczyć się opanowywać swoje uczucia i panować nad nimi.

przesłanie

poznaj samego siebie i swoje zdolności

Anioł nauki

znaczenie karty ten anioł chce Ci przekazać: "Jestem przy tobie cały czas. Towarzyszę Ci i prowadzę Cię, pomagam Ci na drodze twojego życia. Szanuję twoją wolną wolę w podejmowaniu decyzji i nie ingeruję w to, co się dzieje, kiedy sobie tego nie życzysz. Wiedz jednak, że zawsze jestem przy tobie! Jestem świetlistą inspiracją w trudnych chwilach. Odpowiadam CI na pytania, które Cię męczą. Prowadzę Cię krok po kroku, drogą twojego życia i objawiam CI kolejne aspekty poznania.Poprzez moje przewodnictwo, pełne miłości,przebudzisz się w świetle boskiej mądrości. Poznasz, ujrzysz, poczujesz wieczną prawdziwość Boga i zostaniesz w niej na zawsze...Poszukaj mnie. Opromieniam Cię boskim światłem mądrości do czasu, w którym wyciągniesz odpowiednie wnioski ze swojej obecnej sytuacji. Gdy opanujesz już lekcję, której udziela CI życie, problem znika. W ten sposób posuwasz się kartka po kartce w twojej księdze życia.Czasami przez długie odcinki, tej drogi, jestem cicho i nie daję się rozpoznać. Kiedy jednak wzywa mnie twoje serce, stawiam się niezwłocznie...Znam plan wg którego podążasz. Kiedy chciałabyś zacząć uczyć się czegoś nowego, wówczas łączę Cię z odpowiednim Nauczycielemprzywołuję go, a wówczas nowa wiedza napływa do Ciebie w sposób łatwy i bez większego wysiłku..."

przesłanie

Kolejne aspekty poznania są przesłaniami twojej duszy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.