Gość Kuanan

Wyciągnę aniołka lub przesłanie anielskie :) na dany dzień

trafnośc przesłań   4 głosy

  1. 1. Stopie? trafienia przes?ania

    • trafne w 100%
    • trafne w 75%
    • trafne w 50%
      0
    • trafne w 25%
    • nie trafione w ogóle
      0

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

244 postów w tym temacie

poproszę o Aniołki na sprawę,która mnie nurtuje? co powinnam zrobić w tej sytuacji?:D:):):) dane na pw :)...

...a swoją drogą co znaczy Kuanan? ;)

Edytowane przez sonia1
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znaczenie Kuanan, już znasz :D

Powinnaś zaczerpnąc świeżego powietrza, odnowic więź z naturą. Jeśli masz możliwośc to pojedź gdzieś, gdzie będziesz mogła poczuc kontakt z naturą, przebywaj więcej wśród drzew i roślin - może wyjazd na wieś? Złap troszkę słońca. Może jakieś, cwiczenia na świeżym powietrzu? ;)

Powiedz mi czy te aniołki nie są adekwatne :) :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry wieczór. Czy ja też bym mogła poprosić o pomoc anielską. Jak mi się rozwiążą moje problemy z przeszłością. Czy jest jakaś wskazówka. Dane na pw.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiedzią na rozwiązanie problemów z przeszłością, jest to, że powinnaś zmienic nastawienie i zacząc myślec pozytywnie, bo to co kreujesz to przyciągasz, a wiedz, że w twoim życiu pojawią się nowe wspaniałe okazje i związeki. Teraz rozpoczynasz nowy etap życia, w którym powstaje coś nowego. Jęśli jesteś w związku, to możliwa jest ciąża, lub narodziny.

To co jest nowego obecnie w twoim życiu, jest dla Ciebie dobre, i zabwienne, nawet jeśli obecnie czujesz i uważasz inaczej, i nic na to nie wskazuje.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znaczenie Kuanan, już znasz :D

Powinnaś zaczerpnąc świeżego powietrza, odnowic więź z naturą. Jeśli masz możliwośc to pojedź gdzieś, gdzie będziesz mogła poczuc kontakt z naturą, przebywaj więcej wśród drzew i roślin - może wyjazd na wieś? Złap troszkę słońca. Może jakieś, cwiczenia na świeżym powietrzu? ;)

Powiedz mi czy te aniołki nie są adekwatne :) :)

....mówisz na wieś...mhm,i ćwiczenia - a może i racja :) dziękuję aniołkom i Tobie za podpowiedź;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja równiez poprosze o Aniołka i przesłanie na dzień dzisiejszy. Dziś powinna się rozstrzygnac sprawa dotyczaca zwiazku. Co powinnam zrobić?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie nadszedł dla ciebie idealny termin , aby zacząc działac. Masz wsparcie aniołów.Czesm też jest jednak, ważne nasze podejście do pewnych kwestii. Kiedy zrobimy już pierwszy krok do celu, wszechświat będzie nam sprzyjał. Anioły przekazują: że powinnaś zacząc dzisąłac, wszystko powinno się dobrze ułozyc, pod warunkiem, że nie będziesz dłużej zwlekała.Podejmij konkretną decyzję, a to co było dotychcasz, może onzaczac, że wówczac nie nadszedł odpowiedni czas na realizację twojego celu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czy ja moge prosic o Aniołka na jutro?

przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam :thumbsup:

powinnaś wprowadzic zmiany do swojego życia, nim to zrobisz, przeanalizuj swoją przeszłośc, przypomnij sobie o więzach które łączą Cię z innymi, o sprawch, ktre rozpoczęłaś, a teraz powinnaś je definitywnie zakończyc, a także się od nich uwolnic. Anioły fioletowego pormienia, wzywają Cię do tego, abyś zmieniła swoją obecną życiową sytuacją. Zacznij zwracac uwagę na swoje sny, inspiracje i obrazy.

Przesłanie od aniołów:

Udaj się w światło przemiany i poszerzania świadomości. Rozbudzisz wówczas w sobie uśpione dotąd umiejętności.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę prosić o Aniołki do końca stycznia?

wg aniołków powinnaś zmienic sposób myślenia, powinnaś pójśc o krok do przodu, a nie tkwic w tym co stare i znane. Nie powinnaś sugerowac się zdaniem innych i czekac na ich aprobatę, powinnaś wyjśc poza normy narzucone przez innych/ Może to dotyczyc sfery: zawodowej- zmiana zawodu, rozstania z partnerem, podróże, zmiana miejsca zamieszkania itp.

Dzięki pomocy aniołów, możesz wykonac ów krok do przodu.

przesłanie:

tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja mogę aniołka? Na mój rozwój? Ten duchowy bo fizyczny już za mną:thumbsup:

Dziękuje z góry! :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Atheo

powinnaś skupic się na odkryciu pokory i wdzięczności, za to co już osiągnęłaś. Możesz czuc w sobie strach i lęk, a ponadto zbytnio koncentrujesz się na zdobyciu pozycji, możliwe że jesteś oziębła w stosunkach z innymi- i powinnaś z tego co materialne wyciągnąc nauke dla siebie, ponieważ dzięki temu się rozwiniesz i czegoś nauczysz, od Ciebie samej zależy czy wyciąfgniesz z tego naukę (z błedów i grzechów), masz teraz szansę bycia Mistrzem Życia i obudzenia się świadomie w Bogu.Ważne jest abyś się nie poddała teraz. Dwie siły toczą walkę o Cibie. Poprzez naukę wracasz do stanu swojej pierwotnej doskonałości,niekt nie może Cie zranic, chyba że sama na to pozwolisz. Powinnaś również zerwac karmiczne więzi poprzez przebaczenie (z kimś z rodziny)

jestes boską duszą, która zbiera doświadczenia na ziemi.

Przebacz, a będziesz wolna, aby zrobic kolejny krok.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla kogo ten aniołek??? moze to mój??

nie, nie dla Ciebie, przepraszam, nie zauważyłam twojej prośby. Ustosunkuje się później.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosiłam o aniołka , ale nie dostałam, moze jeszcze raz poprosze , tak w poniedzialek o aniołka na ten tydzien?usmiech.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosiłam o aniołka , ale nie dostałam, moze jeszcze raz poprosze , tak w poniedzialek o aniołka na ten tydzien?usmiech.gif

ANIOŁ KOMUNIKACJI-LEKKOŚC

Kiedy Mały/Mała Cię łaskocze w czubek nosa, chce Ci przypomniec, że życie może byc lekkie i przyjemne. Anioł Komunikacji poucza Cie: "Nie podchodź z taką powagą do swej obecnej sytuacji życiowej. Jestem przy tobie. Przypomnij sobie czasy naszych wspólnych zabaw, szczęścia i radości.Przypomnij sobie czasy, w których życie było lekkie i przyjemne. Obecna sytuacja jest wynikiem twojego działania. POkazuje ona dziedzinę życia, którą wybrałaś z różnych powodów. Przypatrz się uważnie tej sytuacji. Nie bój się. Wytrwaj w niej, zajmij się nią. W niej ukryte są sprawy twojej duszy. Nie uciekaj od niej, obarczając winą innego człowieka, okoliczności, warunki zewnętrzne lub to, co jest już przeszłością.W przeciwnym razie powróci ona na scenę twojego życia w innej formie.trudne tematy mają dużo czasu i możliwości, aby się pokazac.

Problemy są po to by je rozwiązywac i uwalniac się od nich. Najlepiej jesli czynimy to z myślą o wszystkich w nie zaangażowanych i o wspólnym dobru. A zatem ratuje Cię tylko odwaga. Jestem przy tobie, gdy łaskoczę cię po nosie, wówczas chcę Ci powiedziec że rozwiązanie jest blisko. Pamietaj że na wszystko jest odpowiedni czas- na śmiech i na płacz. Na zabawę i na poracę.W jakiejkolwiek niebyłabyś sytuacji, życie i tak przyjmie potem odwrotny do niej kierunek.Tak jak zmienia się noc z dniem. Podporządkuj sie temu rytmowi. Bądź pewna, że kiedy zostanie Ci dane zadanie do rzowiązania, np. pod postacią choroby, rozłąki czy kryzysu, istnieje w tobie siła, wiedza, odwaga, aby te trudności lub problemy pokonac".

Przesłanie

"Zawsze jest właściwy m moment, ponieważ to, czego masz sie nauczyc, zostało przewidziane w Bożym planie na długo wcześniej"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki za przesłanie

Przetrwam ten kryzys-znajde w sobe siłe

ANIOŁ KOMUNIKACJI-LEKKOŚC

thumbsup.gifbedzie oki-musi byc oki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym prosił o aniołka na czwartek :) Co mam zrobić w tym dniu z taka sprawą jedną

Edytowane przez macik889
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym prosiła na poniedziałek :) co mam zrobić w tym dniu ?

moja rada... może, skup się na swoim stróżu, a o wróżbie pogadamy na pw, jeśli chcesz to napisz do mnie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym prosił o aniołka na czwartek :) Co mam zrobić w tym dniu z taka sprawą jedną

hym... niestety, ale muszę odmówic wróżby, wyjaśnienie znajdziesz w regulaminie wróżb.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W niedziele nie tykasz kart :beczy:

A mnie potrzeba przeslania Mojej Anielicy na jutro...chlip...a moze innego Aniolka...

nic to, moze tak minutke po 24-00, jak nie bedziesz spac? :chytry:

:prosi::smurf:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

karty anielskie mówią, ż powinnaś wszelkie zmartwienia dotyczące finansów przekazac Bogu i aniołom, obecnie znajdujesz się na dobrej drodze, która zaprowadzi cię do celu życiowego. Powinnaś swoje cele realizować krok po kroku, a wszystkie obawy dotyczące przeszłości przekaz aniołom. To czym się zajmujesz obecnie stanowi, częśc twojego celu. Podążaj za swoimi pragnieniami, pasjami i talentami, koncentruj się na radości.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

karty anielskie mówią, ż powinnaś wszelkie zmartwienia dotyczące finansów przekazac Bogu i aniołom, obecnie znajdujesz się na dobrej drodze, która zaprowadzi cię do celu życiowego. Powinnaś swoje cele realizować krok po kroku, a wszystkie obawy dotyczące przeszłości przekaz aniołom. To czym się zajmujesz obecnie stanowi, częśc twojego celu. Podążaj za swoimi pragnieniami, pasjami i talentami, koncentruj się na radości.

Dziekowac :bukiet:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.