Gość Kuanan

Jarzębina

2 posty w tym temacie

  • JARZĘBINA

WRAŻLIWOŚĆjarzębina jest mocna, wytrwała i bardzo dzielnie przeciwstawia się burzom i złym podmuchom losu. Na jej twarzy często gości uśmiech, mimo że bardzo przeżywa każde swoje i bliskich zmartwienie. Jest urokliwa, pogodna, pozbawiona egoizmu, ale pragnie skupiac wokół siebie nie tylko spojrzenia, ale i sprawy oraz działanie. Niekiedy sama komplikuje swoje sprawy, przez zbytnie filozofowanie. Może zajmowac stanowiska w branży artystycznej, ale i w innych osiąga wysokie szczeble. W miłości nieprzewidywalna.Gwałtowna, namiętna i uczuciowa.Zmienia partnerów. Nie przebacza nigdy i ona najczęściej zrywa więzy małżeńskie. Jest towarzyska, mogłaby bawic się w jasnowidza, gdyby wierzyła że to prawda.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio próbowałam bardziej zrozumieć spam.gif i trafiłam na charakterystykę zadzwiwiająco zgodną z moją osobowością, wiec pomyślałam, że tutaj się nim podziele: "Osoby urodzone pod znakiem jarzębiny posiadają bardzo mocno rozwiniętą umiejętność wczuwania się w uczucia innych. Z powodu swwich umiejętności obchodzenia się z ludzmi różnego pokroju bardzo dobrze potrafi schodzic problemom z drogi. Dzięki temu zawsze potrafią wyjśc nawet z sutuacji kryzysowych. Poprzez swoje przystępne i towarzystkie uosobienie są bardzo lubianymi sąsiadami. Dlatego że osoby spod znaku jarzębiny są bardzo wrażliwe, tej samej cechy szukają u swojego partnera. Pozatym ważne dla niej są beypieczeństwo i szczerość. Osoby urodzone pod znakiem jarzębiny dbają we wszystkich sferach życia o harmonię."

Przyznam szczerze, że nigdy nie interesowałam się tym horoskopem, wydawało mi się, że jedyny znak zodiaku jaki mnie dotyczy to baran. Trafiłam na niego całkowicie przypadkowo i prosiłabym o dzielenie sie spstrzeżeniami na temat jażębinki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.