N_EM_O

Czwartkowe przekazy energetyczne

7 postów w tym temacie

Już od kilku lat co czwartek o godz. 20.00 przekazuję wszystkim chętnym energię Reiki różnych systemów.

Nie trzeba mi tego zgłaszać, wystarczy tylko intencja by przyjąć energię Reiki od NEMO.... i to wszystko.

Pozdrawiam i zachęcam do korzystania.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję bardzo, za powiadomienie, oraz za to, że dobrowolnie dzielisz się tą piękną energią.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 1.01.2011 o 21:00, N_EM_O napisał:

Już od kilku lat co czwartek o godz. 20.00 przekazuję wszystkim chętnym energię Reiki różnych systemów.

Nie trzeba mi tego zgłaszać, wystarczy tylko intencja by przyjąć energię Reiki od NEMO.... i to wszystko.

Pozdrawiam i zachęcam do korzystania.

Rei Ki to energia wszechświata /Boska /Miłości /Uzdrawiająca ,dostępna dla wszystkich na każdym zakątku ziemi, jak dbasz o ciało /organizm  (materię ) to i twój duch ,czy też  dusza (psychika /umysł ) = własna bioenergia wzrasta - biopole ,lub energia psycho-fizyczna ,zgodnie ze wzorem -E=MC2 .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 1.01.2011 o 21:00, N_EM_O napisał:

Już od kilku lat co czwartek o godz. 20.00 przekazuję wszystkim chętnym energię Reiki różnych systemów.

Nie trzeba mi tego zgłaszać, wystarczy tylko intencja by przyjąć energię Reiki od NEMO.... i to wszystko.

Pozdrawiam i zachęcam do korzystania.

Ja od killkunastu lat codziennie , przekazuję nawet na odległość Boską Energię Rei Ki  ,no i co z tego ? ,czuję tylko wyczerpanie psycho-energetyczne ,materialno-duchowe ,nic w zamian nie mam ,czasami ,ale ile ludzie ode mnie otrzymali materialnych rzeczy :wow: ,nawet bezinteresownie .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.