Duch

Mandala forum.

31 postów w tym temacie

Opiszę wam tutaj czym jest mandala znajdująca się w logo naszego forum i u mnie na koncie jako awatar. Nie ma ten symbol konkretnej nazwy, jest to mandala mojego autorstwa, która koniec końców wg mnie jest naprawdę nadzwyczajna. Jej widok sprawia generalnie przywracanie harmonii w nas samych, uspokaja nas, daje nam odetchnąć. Kiedy tak popatrzeć się w nią dłużej i oddać się jej oczyszcza ona z negatywnych energii. ja osobiście przy niej medytuję kiedy jest potrzeba, co czyniły i inne osoby chcące tą mandalę w powiększeniu. Jej widok odstrasza negatywne byty (do pewnego stopnia) a na te silniejsze działa jak hmm... bardzo negatywna energia na niektórych z nas - sprawia ze jest nam źle przy niej i odstrasza. Najlepszą jej zaletą jest transformowanie energii negatywnych w pozytywne.

Wiele osób mi pisało że jak się na nią patrzy to czuć że ona "obserwuje" albo "grzebie" wewnątrz. owszem tak jest. Jej widok przeszywa na wylot, czy się tego chce czy nie, a na pewno do pewnego momentu. Tutaj też powstaje pytanie, czy ja nie wykorzystuję jej do robienia czegokolwiek innym, do śledzenia, czy nie wiem majstrowania w innych. ja twierdzę że nie, i dalej ją tylko dlatego że paręnaście osób mi potwierdziło jej działanie i jej używa na co dzień jako amulet czy talizman. Możecie mi jednak nie wierzyć - wasza sprawa. W razie kłopotów z nią pytania proszę kierować tutaj.

Do tych co chcą jej używać dla własnych celów lub używają np.: tej z forum, a przynajmniej tak myślą... nie da się. Ta mandala nie powstała "normalnie" że tak to określę, i zmienić się jej nie da. Próbowałem ja, i inne, naprawdę niesłabe i niegłupie osoby. Nie wychodziło. Nie można na nią wpływać, można jedynie ją przykręcać i odkręcać w swoim działaniu, co już zostawiam dla siebie.

UWAGA! (Thx Phoen) - nie jest powiedziane że mandala musi działać na każdego, tym bardziej pozytywnie, jest to zależne już od osoby.

Daję tutaj duży obrazek całej mandali wdzięcznie narysowanej cyrklem w zeszycie w kratkę ^^

Kkk%20wi%C4%99ksze.jpg

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi sie najbardziej w tym podoba ta... kratka :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda jak kwiat :) uspokaja mnie rytmiczność płatków i błękitny kolor, do tego wzbudza we mnie radość.

Czy też tak macie ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Mariko, też tak mamy, a do tego, daje poczucie bezpieczeństwa. Mnie sie tez kojarzy z ciszą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeczywiście muszę potwierdzić jej działanie- działa pozytywnie na mnie i odstrasza różne nieciekawe towarzystwo. Bardzo przydatna była w czasie oczyszczania mego mieszkania. wink.gifwink.gifwink.gifwink.gif

Faktem jest jednak, że ta Mandala jest specyficzna. Jest w niej coś co sprawia, że działa na mnie nie tyle co uspokajająco ale mobilizująco. Mam wenę do działania;-)

Ale jak Phoen słusznie zauważył każdy odbiera to inaczej

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Phoen ma rację. Na niektórych może nie działać w ogóle, a na niektórych wręcz negatywnie. Zależy od osoby.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż świat idzie do przodu, rysowanie kółeczek w zeszycie w kratkę czas zastąpić najnowocześniejszą techniką. Przed Wami nieco poprawiona manadala forum (verion 3.0) wykonana wdzięcznie w super nowoczesnym programie komputerowym zwanym potocznie - Paint (dla tych ,,mniej myślących'' zaznaczam, iż słowa te wypowiedziane były w tonacji nieco sarkastycznej).

mandalaniebover3.png

P.S. Proszę zwrócić uwagę na wynegocjowaną przez Szepta środkową kropeczkę. Ładnie się prezentuje.

Edytowane przez Vayen
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja natomiast mam wrazenie, jakby rytmicznie oddychala , pulsowała, albo biła w rytm serca

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś niesamowita Vayen - przyznaj się ile nad tym pracowałaś ? na pewno długo .Ja nad ta obecną pracowałam około 2 godzin -prawdę mówiąc nie pamiętam dokładnie .

Właśnie jestem w trakcie zmiany logo z mandalą Twojej korekty ,znaczy pracuje nad tym po troszku -brak czasu :(

Ostatnio doszłam do pewnych wniosków a propos mandali ,całkiem przez przypadek zauważyłam pewne podobieństwo lub nawet jest to odzwierciedlenie mandali a pewnych praw zachodzących w przyrodzie. To znaczy nie obraz jej a struktura i schemat .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Program: Paint

Czas pracy: ok. 7 minut

Jak widzisz Domi, zbyt wiele czasu mi to nie zajęło.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Program: Paint

Czas pracy: ok. 7 minut

Jak widzisz Domi, zbyt wiele czasu mi to nie zajęło.

i pikselek po pikselku wypełniałaś,po jednym ??? bo ja tak robiłam , bo inaczej po wrzuceniu do programu "Photo Pos Pro" by uzyskać tło przeźroczyste rozmazywało mi niemiłosiernie - choć ja słyszałam że czas wykonania był inny ,ale mniejsza o to ,gratuluje dokładności :D, ja tak szybko myszka machać nie umiem :D

Edit: wzięłam ją pod lupę z załącznika maila - już widzę jak ją robiłaś ,to faktycznie robota na 7 minut . A ta mała jednak straciła barwy pikselkach , ta duża mniej.

Edytowane przez _Domi_
Dop.
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tylko Ty, ale nie tylko widać , nawet czuc energetykę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W mandali brakuje czegoś ,dopiero teraz zauważyłam, a ciągle mi coś nie pasowało . Kropki po lewej stronie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybaczcie ale dla mnie to po prostu jedna z wielu wersji tzw. kwiatu życia.

3984675656_bb5148ec32_z.jpg?zz=1

Być może spłycam ale to IMHO po prostu ta sama rodzina symboli.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szerszeniu tak, ale pojawiła się w ciekawy sposób i ciekawie działa. i to Nasz Kwiat Życia :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mandala wykonana przez greg639 :D

mand.jpg

Mandala troszkę zmodyfikowana przez zemnie :oczko:

Mandala3.jpg

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybaczcie ale dla mnie to po prostu jedna z wielu wersji tzw. kwiatu życia.

http://farm3.static....ec32_z.jpg?zz=1

Być może spłycam ale to IMHO po prostu ta sama rodzina symboli.

Hech... dla mnie po prostu tzw. rozeta cyrklowa... powszechny motyw zdobniczy wszędzie tam, gdzie dominuje drewniane budownictwo - u nas głównie na Podhalu ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze i tak, ważne, ze dziala tak jak powinna

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powstaje Ciekawe pytanie... czy Podhalańczycy byli Reikowcami... i z jakiej linii przekazu ;-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ta mandala nie ma nic z Reiki wspolnego :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Domi podoba mi sie druga opcja mandali :chytry:

czarny kolor jakos powoduje uczucie zlosci i agresji w tej mandali ;)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Domi podoba mi sie druga opcja mandali :chytry:

czarny kolor jakos powoduje uczucie zlosci i agresji w tej mandali ;)

jestem tego samego zdania.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie ta mandala przypomina rozetę.

Taką w stylu Słowian i ich symbolu solarnego z ornamentem w kształcie rozwijającego się kwiatu.

Owszem powszechnie stosowaną jako element architektoniczny z reguły w szczycie umiejscowionym nad portalem w kościołach ( nie tylko znany w Polsce).

O ile mnie wzrok nie myli ta tu przedstawiona ma efekt ( wyraźnie ) wirujący w prawo( nawet pulsuje ).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.