Vanilia22

Wyjście z ciała, podróż, pokój i lekki ból

6 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc nie wiem czy to był zwykły sen...

śniłam że jestem z jakimś mężczyzną, dochodzi miedzy nami do seksu i w kulminacyjnym momencie on wnika w moje ciało. Stał na na moment szary i wniknął we mnie. Jak to zrobił poczułam jak moja dusza sie wyrywa, opuszczałam swoje ciało, nie było to zbyt przyjemne. Zaczęłam latać po pokoju. Przez moment wpadłam w panikę ale usłyszałam swego opiekuna "Spokojnie, Jestem" zobaczyłam okno, światła miasta. Miałam przed oczami plamy światła złotego, pomarańczu i trochę niebieskiego.

Znalazłam się w jakimś pokoju. Były ściany pomalowane ogółem na biało ale w centralnym jego miejscu był malunek anioła z e skrzydłami. Ręce były rozłożone tak delikatnie i to były kule energii. Ja chciałam ich dotknąć w ten sam sposób i poczułam jak moje ręce przenikają tą ścianę. Wiedziałam nie wiem skąd, że ja mogę wniknąć a nią. Poczułam lekki ból i kiedy wyjmowałam ręce czułam jakby opór jakbym wyjmowała z budyniu ręce.

W pokoju był jeden stoik dwa krzesła i jakaś dziewczyna. To moja znajoma. Mówiła, że umarła, i teraz czeka nie wie na co. Nie sprawowała się dobrze więc pewnie będzie decydować za nią ktoś co dalej z nią.

Nie wiem co było dalej.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na mój gust to spontaniczne OOBE.

OOBE zwykle jest wlasnie rodzajem snu, tyle, ze nie śnisz a jesteś w różnych miejscach. I tym sie różni od świadomych podóży czy projekcji astralnych, bo to różnie zwą.

Tu w OOBE masz cialo fizyczne w stanie wlasnie takiego uśpienia.

Czasem OOBE zdarza się przed przebudzeniem, lub po zasnięciu, wiec tu moglas mieć rodzaj snu, który pzreszedł w OOBE

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm czyli w sumie w każdym momencie lub fazie snu się to może zdarzyć?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Az tak nie znam się na OOBE, ale wiem, ze bywaja tzw spontaniczne OOBE i może i tak być. Ale tu penie lepiej to wyjasnia specjaliści od eksterioryzacji

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.