Szept

Konkurs, na nazwy

60 postów w tym temacie

Kochani,

Ogłaszam maly konkurs na nazwe dla shoutboxa. dziś juz sie kilka na sb pojawiło więc aby nie pzrepadły prosze wpisac tutaj.

Nazwa ma się wiązac tematycznie z naszym forum i dotyczyć tego czym jest shoutbox.

Nagrodą będzie ogloszenie zwycięzcy honorowym shoutboksiarzem :lol:

Czekam niecierpliwie na Wasze propozycje, a w planach mamy jeszcze jeden konkurs.

A Domi, w piątym poście tutj mówi:

Osoby które wygrają konkurs będą mogły znaleźć się w grupie "kreatywni "obok Administrators | Global Moderators | Members | Moderators

Grupa o nazwie "kreatywni" bedzie w kolorze fioletowym .Oczywiście nie jest to przymusem by do niej należeć po wygranym konkursie .

Grupa ta powstała z myślą o tych co będą wygrywać konkursy czyli pomagać nam swoimi pomysłami kreować forum.

Sami widzicie, że jest o co konkurować :D

A Konkurujemy do środy (5 stycznia 2011) do godziny 20:00 wink.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osoby które wygrają konkurs będą mogły znaleźć się w grupie "kreatywni "obok Administrators | Global Moderators | Members | Moderators

Grupa o nazwie "kreatywni" bedzie w kolorze fioletowym .Oczywiście nie jest to przymusem by do niej należeć po wygranym konkursie .

Grupa ta powstała z myślą o tych co będą wygrywać konkursy czyli pomagać nam swoimi pomysłami kreować forum.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

VanBox

opcjonalnie może być

RammsteinBox - wiem, nikomu się nie podoba :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie sie podobały EzoGadki i Pogaduszki Ezomaniaków.

Swoją drogą możemy zrezygnowac chyba z Boxów tongue.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. pogwarki ezodarków

2. poszeptuchy

3. hydepark for light & dark

albo

4. hajdpark

tongue.gif

a z wspomnianych juz bardzo podoba mi sie

"ale o sso chozzi..."

"ezobox"

i "ezogadki"

Edytowane przez Bagheera
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow, coraz lepsze, podoba mi sie :lol:

Bardziej jak to Krzyczące pudełko, tak w wolnym tłumaczeniu wink.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szmerowisko,Wyżal Box,Konfesjonał,Spowiednik,Ezo Pepla,Krzyk-Pudło,Rozmowy Kontrolowane,Nudzi Misie i Niedźwiadki,Gadki Szmatki,Głos Z Ciemności,Jarmark Ezouropa :lol: Dziękuję za uwagę.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajery Szmery,Szmerowisko,Wyżal Box,Gorzkie Żale,Czara Goryczy,Kipiel Goryczy, :lol: Konfesjonał,Spowiednik,Ezo Pepla,Krzyk-Pudło,Rozmowy Ezorolowane,Nudzi Misie i Niedźwiadki,Gadki Szmatki,Głos Z Ciemności,Jarmark Ezouropa...Eko Ezo Azarak?Ezodór Z Ust?Różowa Landrynka?Z Języczkiem Czy Bez?:D Dziękuję za uwagę.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajery Szmery,Szmerowisko,Wyżal Box,Gorzkie Żale,Czara Goryczy,Kipiel Goryczy, :D Konfesjonał,Spowiednik,Ezo Pepla,Krzyk-Pudło,Rozmowy Ezorolowane,Nudzi Misie i Niedźwiadki,Gadki Szmatki,Głos Z Ciemności,Jarmark Ezouropa...Eko Ezo Azarak?Ezodór Z Ust?Różowa Landrynka?Z Języczkiem Czy Bez?:D Dziękuję za uwagę.

Masz plusika za kreatywność -istna burza mózgów :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krótka Piłka,Ezowisko,Usta-Usta,Cyberek,Ludzie Listy Piszą,Odgłos Żywiołaczy,Jęki Z Paszczęki,Studnia Dusz

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak sobie pomyslalem czy koniecznie musi byc w czastce nazwy "ezo"? przeciez to juz jest ezoforum to wiadomo co i jak xd wiec ja proponuje poki co dwie podobne wersje a potem jeszcze pomysle. Pomyslalem o tych babciach pod bloakmi bo to one przeciez sa mistrzyniami pogaduszek :

-Moherowe gadki (Gdy sie to czyta brzmi troszke dwuznacznie wiem xD)

-Babcine pogaduchy

-Moherowe plotki

no i oczywiscie rozne odmiany tego, zdrobnienia itp. itd. mozna ciekawie pomieszac ;D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- Wieża Babel

- tuba

- megafon

- babelonia

- hajfajf (high five)

- hajlajf :PPP (hifg life)

- plotkarnia (chyba nie bylo jeszcze ?)

- kafejka

Edytowane przez Bagheera
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.