Vanilia22

Jakie symbole śnią sięTobie naczęściej?

36 postów w tym temacie

Bardzo często śni mi się, że wchodzę w ciemny las i widzę płomień, jestem coraz bliżej i bliżej i nagle płomyk znika, a pojawia się sarenka ze złamaną nogą. Jest to dosyć częsty sen przynajmniej dwa razy w tygodniu od około 15, miesiąca.

________________________________

dom nad jeziorem kaszuby poczuj magię lata

Edytowane przez daliak
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogień symbolizuje wężową energię "Kundalini "lub wewnętrzną moc zlokalizowaną w brzuchu ,ciemny las we śnie ,to metafora że jesteś coraz bliżej poznania siebie,swojego strachu,przebudzenia z materii ,jak zwał,tak zwał ,symbolika może się różnić ,a złamana noga u sarenki ,oznacza złamania na ciele ,w swoim duchowym samodoskonaleniu .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ostatnim czasie bardzo często śni mi się winda oraz zwierzęta,czy to koń czy osioł. Czasem pojawiają się też inne elementy,jednak powyższe symbole są najczęstsze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Winda we śnie to "Kundalini " - Energia Duchowa wspinająca się po kręgosłupie ,a osioł ,koń - to nasze dwie przeciwstawne strony osobowości - słabości i siła ,słabe strony nas i mocne strony nas ,lub dwie strony czakr (tak jak dwie stron ny monety ).

Osioł to nasze Słabości do pokonania - lęk,strach ,obawa ,zazdrość ,egoizm ,duma ,pożądanie ,pycha ,chciwość ,nadmierne przywiązanie (uzależnienia ,nałogi ),wątpliwości ,niepewność .

Koń to nasza Siła - odwaga ,radość ,wytrwałość ,siła woli ,Miłość ,pewność i silna wiara .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najczęściej śni mi się telefon i problemy z komunikacją , dodzwonieniem problem z wybraniem numeru lub ciągła zajętość lub widoczność na telefonie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Telefon we śnie ,to metafora uszu ,a problemy z komunikacją ,to niemożność przekazania wiedzy tajemnej ,duchowej ,wewnętrznej ,irracjonalnej ,jaką jest ezoteryka i nauki mistyczne i okultystyczne ,tylko język serca / uczuć - alegorie ,przypowieści ,symbole ,metafory ,itp .przekaże to co przeżywamy i przeżyliśmy ,to co irracjonalne, nielogiczne ,co znajduje się w prawej kreatywnej połowie mózgu

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.