Vanilia22

Jakie symbole śnią sięTobie naczęściej?

36 postów w tym temacie

Witajcie

Jakie najczęściej symbole widzicie w snach?

Wtedy będziemy kolejno omawiać każdy symbol.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio

Seks i

Komunikacja (samochód, tramwaj, pociąg, autobus)...

Ostatnio nie miewam w ogóle snów więc wybrałem takie sprzed kilku miesięcy.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wojna, wojna i .... wojna, w przeróżnej odmianie. Od zwykłych bijatyk przez rozwalanie budynków na wysadzaniu czołgów kończąc. Oczywiście to ja zawsze zwyciężam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najczęściej śni mi się jak latam, ale jako ptak lub widzę coś lecącego. No i stosunkowo często zmarli :?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja często śnię że latam sobie lekko i swobodnie lecz chmury to granica której mi przekroczyć nie wolno lub woda (rzeki,baseny)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Wam bardzo

Niedługo symbolika snów pojawi sie na forum. Niestety mam ostatnio mniej czasu ale będzie sie dział rozwijał:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dziękuję Wam bardzo

Niedługo symbolika snów pojawi sie na forum. Niestety mam ostatnio mniej czasu ale będzie sie dział rozwijał:)

Ja dołączę do Ciebie - mam sporo wartościowych materiałów (nie senniki),będziemy się uzupełniać :) :roll:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuję:) przyda się dodatkowa osoba bo teraz mam mało czasu na pisanie;-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak byłam mała ciągle była to woda. zazwyczaj w formie deszczu, burzy, kałuży, teraz co raz rzadziej i raczej jako basen lub inny stały zbiornik wodny. Jednak nasiliło się zjawisko występowania schodów... dziwnych, czasem zbudowanych z mebli i innych rzeczy, trudnych do pokonania, najczęściej schodzę nimi w dół, okropnie bojąc się że spadnę i zwykle tym się kończy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twoja podświadomośc mówi ci że jestes zagubiona i szukasz wyjścia po omacku,nie wiesz czego chcesz,idziesz na oslep stąd ciągły brak drzwi którymi mozna wyjśc i zakończyć poszukiwania wink.gif

Mnie śni się wszystko.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twoja podświadomośc mówi ci że jestes zagubiona i szukasz wyjścia po omacku,nie wiesz czego chcesz,idziesz na oslep stąd ciągły brak drzwi którymi mozna wyjśc i zakończyć poszukiwania wink.gif

Mnie śni się wszystko.

Ten dział nie jest do interpretacjin snów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, że nie jest... Ale ciągle tę samą symbolikę pojawiającą się w moich snach, przecież jest tak prosto zinterpretować, że nie da się wprost tego uniknąć i pohamować od napisania :oklasky: ... Skok ze Skał ma oczywiście rację. A ja dalej biegam w snach po labiryntach korytarzy...

Edytowane przez Izabela
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeżeli chodzi o ciągłe symbole :oklasky:

To woda, najczęściej morze niezbyt wzburzone.

Mosty których panicznie się boje w snach i na żywo.

Dzieci.

Przyjaciele odwracający się ode mnie.

I jeszcze jedna rzecz będąca dość ciekawa. Otóż co uważacie o symbolice nieco innej. Przykłady. Sen o tym że ratują mnie delfiny przed rekinami, zajefajna rzecz bo włączam rano telewizor i leci program dokładnie o tej tematyce a ja diablo rzadko oglądam telewizje. Inne, to sen w którym ktoś mi życzliwy podarowuje mi medalion z zagadką, ale tego kogoś nie znam. Nazajutrz (albo dwa dni potem nie pamiętam) otrzymuje medalion od nieznajomego mi chłopaka, ale w jakiś sposób mi bliskiego (a dodam że działy się wtedy w moim życiu bardzo przykre rzeczy i potrzebowałam wiary którą on mi podarował) i wreszcie teraz, dziś dowiedziałam się że zalewa Australię a mi się śniło morze, z którym było coś nie w porządku a na dzień następny pozalewane miejsca w których woda nie powinna stać. Może świadomość zbiorowa?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najczęściej w moich snach jest woda rzeka morze wchodzenie do wody lub też stanie na brzegu.

A ostatnio w snach pojawiają się psy gryzące(labrador,który ma naturę bardzo przyjacielską)złe lub poszkodowane.

Jak byłam mała często miałam przepiękne sny o lataniu.....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie też często śni się woda, morze... Czasami, że utonęłam i żyję na dnie. Hehe :) O lataniu też kiedyś śniłam. I o czarnym koniu, który mnie ponosił - były to sny podobne do tych o lataniu, również tak samo przyjemne...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piękne morze-patrze na nie, pełno balkonow i drzwi-małych , duzych, otwartych zamnkietych.

A ostatnio juz ktoryś dzien z rzedu , ze mam włosy na nogach, długie czarne, jak na głowie i jestem wsciekła wstydze sie tego przez caly sen

Edytowane przez Kasica
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mnie snia sie czesto pociagi... pol zycia dojezdzalam :) to mi zostalo

zazwyczaj nie "zdążam" kupic albo skasowac biletu albo ucieka mi pociag, blee...

czesto tez - ide ulicami miasta

i nie mam koszmarow :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi często śnią się jakby postacie z "wyższych sfer" i nalegają, abym z nimi poszła.

Wyciągają rękę i proszą mnie, ale ja nigdy nie idę.

Jeśli jest to postać z ciemności, to kiedy nie chcę iść, chce mnie zabić (raz nożem, raz udusić), ale wtedy zawsze się budzę <z przerażeniem, jakby to nie było> ...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio raz na jakiś czas przychodzą do mnie sny o kartach Tarota. Śni mi się pojedyncza karta a potem się budzę...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i powtarzają się też u mnie motywy szmaragdu. Śni mi się szmaragd w pierścieniu i bransolecie na zmianę :)

Elwingo, takie sny o krwi i ranach... wrrr... ciarki aż przechodzą!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może nie będę opisywał swoich snów ale to jakaś ezoteryczna masakra i zagadka...

Moja przyjaciółka miała za dzieciaka sen, w którym ukazał się symbol, który zamieszczam w załączniku. Używała go potem do odstraszania niechcianych istot. Mówiła że działało. Ktoś może mi coś powiedzieć o tym symbolu? To jakiś typ krzyża? Co to jest?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

post-3496-0-84460200-1402697540_thumb.jp

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po mojemu to krzyż w pełni ,czyli Oświecenie Duchowe,lub Ukrzyżowanie Psychiczne, koło w środku krzyża to znak pełni - Oświecenia ,Chrystusowych Energii , Przebudzenia Duchowego ze snu Nieświadomości Materialnej ,Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa , natomiast te 4 - cztery ramiona po bokach to znak krzyża na którym Jezus Chrystus Umarł Za nasze Grzechy .

Edytowane przez karman
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.