Gość Kuanan

Julian

1 post w tym temacie

JULIAN

Pochodzenie: łacińskie

Znaczenie: związane z nazwiskiem rodu rzymskiego *gens Julia*

Liczba: 8

Znak zodiaku: Skorpion

Planeta: Mars i Wenus

Imieniny: 28 Stycznia, 27 Maja, 2 Lipca, 1 Sierpnia, 19 Sierpnia, 2 Września, 18 Października

Imię Julian wywodzi się od rzymskiego rodu Juliuszy, po łacinie *gens Julia*. Jednym z nich był największy wódz i zdobywca w dziejach Rzymu, Juliusz Cezar. Juliusze wywodzili swój ród od herosa Julusa, jednego z mitycznych założycieli Wiecznego Miasta. Ów Julus był synem Wenus, bogini miłości.

Liczba imienia Julian równa się osiem. Ósemka to liczba ludzi, którym wszystkiego jest za mało i którzy w imię swoich marzeń są zdolni do iście heroicznych czynów.

Losem Julianów rządzą wielkie namiętności. W swoje plany angażują się całym sercem i głęboko przeżywają wszystko, co się wokół nich dzieje. Gdy kochają, to bez umiaru - jakby pamiętali, że u początków ich imienia była bogini Wenus. A jeżeli kogoś nie cierpią, to też z całego serca. W swoich sądach, poglądach i ocenach zajmują zwykle skrajne stanowiska. Potrafią w życiu stawiać wszystko na jedną kartę, a jeśli nawet stracą, to z uporem zaczynają od nowa. Tego, co im łatwo im przychodzi, nie cenią sobie wysoko. Wolą życie ciekawe i pełne przygód od łatwego i wygodnego. Widzimy więc, że chociaż imię to ma brzmienie łagodne i melodyjne niby dźwięk fletu, to kryją się za nim ludzie, którzy tak naprawdę wcale nie pragną życia usianego różami.

Julian to imię, które najlepiej posłuży tym znakom zodiaku, którym nieobce są bohaterskie czyny i szczytne marzenia. W zodiaku kimś takim jest przede wszystkim Skorpion, a zaraz za nim Strzelec. Na niektóre znaki to imię działa energetyzująco, dodaje im sił i woli życia: na Raka, Ryby, Wodnika oraz na znaki Wenus, czyli Byka i Wagę. Lwy i Barany pod jego wpływem stają się osobami bardziej ludzkimi i łatwiej się z nimi żyje na co dzień. Za to w Koziorożcach i Pannach imię to wzbudza wielkie ambicje i wielkie oczekiwania w życiu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.