Gość Sok ze skał

Stonehenge-Linie LEY

2 posty w tym temacie

"Dwa Tysiące lat przed Chrystusem odkryto linie sił magnetycznych, biegnących pod ziemią...Zwane są one prądami tellurycznymi lub jak wyżej napisano liniami ley . A tam gdzie się przecinają, znajdują się miejsca o niezwykłym oddziaływaniu psychokinetycznym. Cóż linie ley posiadają o wiele większą moc niż jest to w stanie zrozumieć współczesna nauka. A już szczególnie w pewnych porach roku.

Niebieskawy piaskowiec, z którego starożytni Brytowie zbudowali Stonehenge, pochodzi z gór Prescelly w hrabstwie Pembrokeshire, sto trzydzieści pięć mil od miejsca, w którym końcu postawiono te kamienie...Chociaż niektóre z nich ważą po 50 ton! W kategoriach współczesnej nauki nikt dotąd nie zdołał wyjaśnić, jak starożytni Brytowie mogli przesunąć 50 tonowy kamień nawet o jedną milę, a cóż dopiero o 135! Ale jak przeczytałam opowiadanie Druidyczne mówią, że te kamienie zostały po prostu wezwane i popełzły wzdłuż linii ley z Walii do Stonehenge, pod ziemią, samodzielnie. Na nieszczęście nikt nie potrafi tego udowodnić! Ale to wydarzyło się też w Ameryce. Na Mystery Hill w New Hampshire, a także w Arizonie. Indianie Pima mają legendę o Tcu-Wutu-Makai, Magu Twardej Ziemi, który potrafił spacerować poprzez ziemię. Istnieje też niemało spostrzeżeń o współczesnych Ziemiokrążcach..."

http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom=blog&blogid=1063&showentry=8181

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic podobnegpo  to nie był żaden satarożytny mag ,a startożytyne cywilizacje pozaziemskie ,bardziej zaawansowane technologicznie od ziemian ,polecam filmik na ten temat :

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.