Szept

Sposoby na klątwy i uroki

69 postów w tym temacie

W ten sposób rozumując trzeba tylko mieć nadzieję, bo każde działanie kosztuje.

Tyle że są ludzie, którym się po prostu w życiu nie układa... za co oni płacą? Za długi karmiczne?

Ja rozumiem, że najlepiej wziąć się za własne życie a nie zdawać na uroki i amulety...

Czy w takim razie istnieje jakiś "bezpieczny" amulet ochronny, albo taki, który był ochronny od zawsze?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyste serce i wiara :D

I chęć do akceptacji i pracy nad sobą.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm wiara i czynienie dobra? Dobro ponoć powraca... tylko gdzie podziało się moje- notabene altruistki i idealistki- dobro?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie musisz czynic, ważne że zyjesz w zgodzie ze sobą i naturą :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz Zirayo... skalat maðr rúnar rista, nema ráða vel kunni...

Wykuj to na blachę... i zastosuj w życiu (oczywiście uprzednio spróbuj przetłumaczyć).

Nikt nie mówi, że każde cierpienie, czy niedostatek jest karą za coś, czy zapłatą, natomiast za stosowanie niektórych symboli się płaci. Bywa iż można zapłacić w inny sposób niż sobą - ale po pierwsze trzeba być na to gotowym, po drugie wiedzieć. O samej znajomości symboli, których się używa nie wspomnę - to powinna być podstawa ale przed a nie po.

Dobrym symbolem, swoistym życzeniem szczęścia, była kiedyś swastyka... dziś ma sporo konotacji negatywnych, więc raczej bym polecił symbol z tej samej rodziny - triskel. Osobiście bardzo lubię "horned triskel" ale i on jest obarczony pewną ceną - związaną z kulturą i wierzeniami germańskimi. Nie polecałbym dla odmiany (z tej samej rodziny w sumie) Valknuta...

http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/triplehorn.jpg

http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/svalknut.jpg

Można też pomyśleć nad "shield knotem" - czyli kolejną wersją swastyki:

http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/shieldknot2.jpg

A czy jest to bezpieczne... cóż, zależy co rozumiesz jako bezpieczeństwo... raczej jest to życzenie powodzenia niż ochrona - tym samym zdana na własne siły masz "lekki dopalacz" w postaci szczęścia (co umożliwia jego pokonanie czasami), co nie znaczy że jesteś chroniona przed nieszczęściem.

Tyle, że znowu... to wszystko wymaga osadzenia w pewnej kulturze, mitologii, pewnego światopoglądu... chrześcijanin ma swój krzyż, heathen ma mjollnir i tak powinno być - co dobre w jednej kulturze, to nie musi dobrze działać w połączeniu z inną.

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech... jak ja dawno whisky nie piłem... ale wiesz czemu Szkoci ją piją bez lodu?

- Bo jakby whisky się piło z lodem, to tak by ją sprzedawali.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha, ha ha...

Niektórzy profanują ten trunek nawet colą ;)

Dobra panowie Alfa, umówcie sie do baru i kończymu offtop. A za wasze zdrowie :szampan:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:54, Gość Jurema napisał:

Nie interesuje sie joginami i ich praktykami.Pisalam przeciez, ze swoimi myslami czesto sciagamy na siebie to ,co rodzi sie w naszej wyobrazni i wcale nie znaczy to ze ciazy na nas klatwa.

A Szkoda ,że się nie interesujesz tak wzniosłą wiedzą jak joga -połączenie z Bogiem ,ja od wielu lat żyję z klątwą ,to chyba nawet coś więcej ,ale uprawiając jogę i medytację /modlitwę /kontemplację ,sprawiam że wzmacnia się moja energia życiowa i polepsza   samopoczucie ,a klątwa  ,urok ,czy podobnie ,wraca do właścicieli , odbija się od mojej  naturalnej tarczy ochronnej -aury ,i niszczy właścicieli energetycznie - duchowo  / zdrowotnie -materialnie  takiej klątwy , kimkolwiek by nie byli .

czl.png

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.