macik889

Dziwny sen

3 posty w tym temacie

Ech no więc tak śniło mi się że spałem w domu, widziałem wiele rzeczy w domu których nie wiem czy były czy nie , pokazywał mi się chyba jak był stary, różne obrazy, okna i dziwna czarna postać. Czułem wokoło siebie kogoś, coś czego się bałem, niby się obudziłem lecz sen w śnie nadal trwał, coś nie pozwalało mi otworzyć oczu, były strasznie ciężkie więc odczekałem chwile i włączyłem po omacku telewizor. Nagle przyszło mi do głowy żeby zadzwonić, komórka moja leżała obok mnie, zadzwoniłem do kogoś nawet nie wybierając numeru i usłyszałem głos jakiś taki mroczny, straszny, bałem się go, Odłożyłem telefon i chciałem się obudzić lecz znów mi nie pozwalało, przypomniałem sobie że to sen i mówiłem budź się lecz nie mogłem bo strach mnie ogarnął nagle. Znów zacząłem czuć jakoś postać której się tak bałem i krzyczałem : "Odejdź diable, wcale się ciebie nie boję", lecz nie chciał odejść, cały czas tak krzyczałem i próbowałem otworzyć oczy nagle Krzyknąłem żeby mi anioł pomógł i się obudziłem w realu. Całą noc już nie spałem... .

Edit : przypomniało mi się jeszcze że ta postać podeszła i czułem ją strasznie blisko siebie.

Edytowane przez macik889
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.