Gość

Anielskie symbole

11 postów w tym temacie

Przytaszczyłam swój temata z ezoforum tutaj :)

Zobaczcie co znalazłam

Karty Anielskich Symboli

Karty anielskich symboli będą służyć ci podpowiedzią w różnych życiowych sytuacjach. Kiedy nie wiesz, co zrobić, jak postąpić, jak zakończy się jakiś problem, zapytaj kart. Odpowiedź jest krótka i konkretna. Zainspiruje i podpowie, jak podejść do tematu.

Zanim przystąpisz do wróżby, zapal kadzidełko i zwróć się o pomoc do swojego Anioła Stróża. Skup się przez chwilę w krótkiej medytacji. Wyobraź sobie jak przestrzeń wokół ciebie wypełniają przyjazne duchowe istoty. Poczuj swojego opiekuna tuż obok ciebie, poczuj jak lekko kładzie ci dłoń na ramieniu. Teraz skoncentruj się na problemie

1. Kiedy już sformułujesz pytanie wybierz liczbę od 1 - 24.

Np. 7

2. Następnie dodaj do niej dzień swojego urodzenia. Np. jeśli urodziłeś się 11.03.1967, działanie wygląda tak:

Np. 7 + 11 = 18

3. Następnie dodaj liczbę dnia, w którym wróżysz. Jeśli dzisiaj jest 16.02.2000, to działanie wygląda tak:

Np. 18 + 16 = 34

4. Jeśli wynik jest większy niż 24, odejmij 24 od tej liczby (jeśli nadal jest większa, to odejmij 24 jeszcze raz):

Np. 34 - 24 = 10

Liczba której szukasz to 10.

Jest to numer karty, która da ci odpowiedź.

(5. Jeśli suma dat i twojej liczby jest mniejsza od 24 - np. 19 - odejmij tę liczbę od 24.

Np. 24 - 19 = 5

Liczba i numer karty, której szukasz to 5)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KARTY

1. DRZEWO

Zaufaj swoim podstawom, temu, co łączy cię z rodziną, wychowaniem, zasadami.Oparcie znajdziesz w tradycji. Pamiętaj, że masz w sobie siłę. Sytuacja, w której się znalazłeś wymaga jednak cierpliwości.

2. KRYSZTAŁ

Swoją sprawę musisz rozważyć na poziomie duchowym. Wykorzystaj swoje zdolności ponadzmysłowe, posłuchaj intuicji, zaufaj snom. Jeśli zagłębisz się w medytacji bez trudu znajdziesz odpowiedź.

3.SKRZYDŁA

Masz możliwość pełnego rozwinięcia skrzydeł. Możesz wznieść się wysoko w swoim rozwoju. Bądź lekki, pozbądź się ograniczeń. Zastanów się, co cię niepotrzebnie wiąże i odrzuć to.

4. GWIAZDY

Możesz śmiało realizować każde najodważniejsze plany. To okres twojej dobrej passy, bowiem opatrzność czuwa teraz nad tobą i wspiera twoje zamysły. Jeśli nie masz planów, to teraz je stwórz i realizuj.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5.JIN-JANG

Jedność i harmonia wypełniają twoje życie. Jesteś teraz na właściwej drodze i dobrze będzie, jeśli wytrwasz w swych nastawieniach jak najdłużej. Jeśli działanie jest krótkie, to teraz osiągniesz zamierzony efekt i spełnienie.

6.HARFA

Słuchaj swojego wewnętrznego głosu. On napełni cię muzyką, harmonią i radością. To okres uzdrowienia wszystkich chorób i problemów. To okres pokoju.

7.TĘCZA

Korzystaj z piękna przyrody, ciesz się światem, który cię otacza. Korzystaj ze wszystkiego, co niesie życie. Twoje sprawy zakończą się sukcesem. Możesz mieć nadzieję na pozytywny wynik i uzdrowienie duszy.

8. GÓRA

Stawiaj sobie ambitne cele. Teraz możesz je osiągnąć i zdobyć szczyty sławy. To dobry okres na zdobywanie wiedzy, rozwój i naukę. Przed tobą nowe perspektywy. Nawet jeśli wspinaczka będzie trudna, to cel zostanie osiągnięty.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9. SERCE

Otwórz swoje serce. Nie bój się miłości. Nie bój się współczucia. Naucz się brać i dawać, czerpiąc z tego radość. Pozbądź się lęków i posłuchaj głosu swoich uczuć. Zawierz im.

10. LEW

Sytuacja wymaga odwagi i stanowczego działania. Masz w sobie siłę i moc. Potrafisz obronić siebie i swoje sprawy. Nie wolno ci się poddawać! Pamiętaj o potrzebach twego fizycznego ciała.

11. ORZEŁ

Posiadasz wyjątkowy zmysł obserwacji i odpowiednią wiedzę. Stać cię na więcej niż dajesz z siebie w tej chwili. Niech wiedza duchowa będzie twoim przewodnikiem. Bądź czujny, ostrożny i wierny swoim ideałom.

12. GOŁĘBICA

Poddaj się wydarzeniom i doświadczeniom, które spotykasz na swojej drodze. Życie wymaga od ciebie wyjątkowego spokoju i łagodności. Spełniaj własne obowiązki z miłością.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13. CHMURY

To, co się wydarza jest skutkiem twoich przeszłych działań. Przyjmij to wszystko z godnością. Jeśli chcesz cos zmienić, musisz zaprząc swoja wyobraźnię w sztuce wizualizacji. Pomocne mogą być wszystkie subtelne energie.

14. DZIECKO

W twoim życiu pojawia się coś nowego. Ten pierwszy krok wykonaj ze szczególną troską i ostrożnością, bowiem od niego zależy reszta przyszłych wydarzeń. Zmiana i odrodzenie w życiu.

15.TELESKOP

W tym przypadku przyszłość jest istotniejsza niż tu i teraz. Zainteresuj się tym, co przed tobą. Rozwiń swoje zdolności prognostyczne, zaufaj snom lub intuicji. Przygotuj się na to, co niesie jutro, bo to jest ważne.

16. BŁYSKAWICA

Jakaś szokująca wiadomość przewróci twoje życie do góry nogami. Ogromna energia, z którą się zetkniesz może być użyta w sposób konstruktywny lub niszczycielski. Od ciebie zależy, jak ją wykorzystasz. Działaj szybko.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17. LUSTRO

Potrzebna ci chwila spokojnej refleksji. Otaczający cię ludzie i sytuacje są twoim lustrem - odbiciem tego co drzemie w twoim wnętrzu. Przemyśl to i postaraj się najpierw zmienić siebie na lepsze.

18. STUDNIA

W twojej podświadomości są odpowiedzi na wszystkie twoje pytania. Zbadaj sprawę głębiej, poszukaj dobrej rady u innych mądrych ludzi. To, co wiesz dotąd, to tylko wierzchołek góry lodowej.

19. KIJ

Pierwszy ruch należy do ciebie. Musisz rozbudzić w sobie odwagę. Masz do tego wiele siły życiowej. Niemniej potrzebujesz wsparcia i ochrony bliskiej osoby. Rozejrzyj się wokół ciebie, ktoś przyjdzie z pomocą.

20. KWIAT PUSTYNNY

Przeżywasz ciężkie chwile, ale pamiętaj, ze po burzy zawsze świeci słońce. Nie poddawaj się, wkrótce kłopoty miną. Wykorzystaj siłę wewnętrzną, żeby przetrwać. Jest nadzieja na lepsze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

21. RÓŻDŻKA

Moc ducha jest z tobą. Rozwijaj w sobie swoje magiczne zdolności, zainteresuj się swoimi parapsychicznymi możliwościami. W tym zakresie możesz wiele osiągnąć. To symbol uzdrowienia i przemiany.

22. OGNISKO

Zwróć swoją uwagę na rodzinę i przyjaciół. Twoje życie w tym czasie powinno kręcić się w zbiorowości bliskich ci osób, których towarzystwo obdarza cię ciepłem, miłością i poczuciem bezpieczeństwa.

23. ŚWIECA

Wkrótce coś nowego pojawi się w twoim życiu. Zaufaj wewnętrznej mądrości, to pozwoli ci wyjść z cienia i doznać prawdziwej iluminacji. Boskie przewodnictwo zapewni ci pełne zrozumienie.

24. KSIĄŻKA

Przed tobą nowe możliwości nabywania wiedzy i okazja rozwoju. Wykorzystaj je jak najbardziej twórczo. wiele musisz się jeszcze nauczyć. Brak wiedzy utrudnia ci życie. Zmień to, otwórz się na nowe lekcje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.