Gość Kuanan

Chór Serafinów (archanioł Metarton)

8 postów w tym temacie

1. WEHUJASZ

Anioł Stróż urodzonych w dniach 21 ? 25 marca

Anioł ten reprezentuje i zarządza mocą Miłości i Mądrości*. Przyznaje sukces wszelkim nowym przedsięwzięciom. Gwarantuje powodzenie w egzaminach, konkursach i prośbach o nową posadę. Daje energię potrzebną, by pokonać chorobę lub depresję. Jest tak potężny, że jego podopieczni dokonają wszystkiego, czego się podejmą, a także będę kochani miłością pierwszą.

Modlitwa

Wehujaszu, spraw, by spłynęła na mnie Twa moc,

spraw, bym był tym, co niesie sztandar,

pierwszym, bohaterem, który dzięki Twej łasce wspomaga ludzkość.

Wypełnij mnie Twoją niewymierną energią, która czyni cuda.

Uwolnij mnie od niepokoju, od złości,

pozwól mi przybrać formę godną objawienia Twoich darów.

Spraw, bym słyszał Twój boski głos, bym widział i podziwiał wysublimowany blask Twego Obrazu.

O Wehujaszu, bądź kowalem, ja będę kowadłem, bądź tym, co wydmuchuje szkło, ja będę kryształem, bądź alchemikiem, ja będę tyglem. Chcę być ogniem Twego Ognia, światłem Twego Swiatła.

Amen

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2. JELIEL

Anioł Stróż urodzonych w dniach 26 ? 30 marca

Anioł ten reprezentuje i zarządza mocą trwałości i konkretyzacji każdej rzeczywistości*. Przyznaje stałość, niezakłócony spokój, płodność (roślinną, zwierzęcą i ludzką), wierność współmałżonka, posłuszeństwo dzieci. Pozwala wygrywać procesy, unieważnia wszelkie spory, waśnie. Przynosi powodzenie w zajęciach dotyczących budownictwa, nieruchomości, tkanin, rolnictwa; pomaga również awansować w policji, administracji lokalnej i dyplomacji.

Modlitwa

Jelielu, promieniujący Panie światła,

użycz mi pomocy i opieki, abym mógł rozjaśniać mrok.

Pomóź mi, Jelielu, mieć myśli czyste, prawe, światłe.

Chcę być tym, który dzięki Twojej mocy daje rady zawsze budujące, użyteczne i bezinteresowne.

Spraw,

by głos płynący z głębi mojej świadomości kierował moim życiem i panował nad nim jak jeździec panuje nad koniem,

aby mój rozsądek zapanował nad instynktami.

Udziel mi Twojego światła i Twojej łaski, bym o każdej porze i w każdym miejscu był pomocny innym i sobie.

Amen

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3. SITAEL

Anioł Stróż urodzonych w dniach 31 marca ? 4 kwietnia

Anioł ten, trzeci z rzędu w Chórze Serafinów, reprezentuje i zarządza mocą ekspansji, darem, który sprawia, że wszystko owocuje. Udziela on swoim podopiecznym doskonałości i zarazem bardzo użytecznego zmysłu praktycznego. Oznacza to, że wszystkie ich ideały (wszystkie ich wyobrażenia) mogą się zrealizować. Człowiek pozostający w pieczy tego Anioła nie powinien ograniczać się w wyrażaniu swych pomysłów, gdyż będzie mu dane to, co potrzebne do ich realizacji. Można prosić tego Anioła o pomoc, aby pokonać wszelkie trudności, przeciwności i by wszechmocni byli wspaniałomyślni i hojni wobec nas. Pewny sukces w działalności przemysłowej lub w budownictwie. Dane obietnice zostaną dotrzymane. Powodzenie również w dziedzinie prawa. Modlitwa do tego Anioła Stróża może uwolnić nas całkowicie od naszej karmy.

Modlitwa

Sitaelu, pozwól mi, Panie,

rozpoznać tych, którzy niegdyś byli moimi braćmi, przyjaciółmi, partnerami, przeciwnikami,

tych, których kochałem, tych, których nienawidziłem,

daj mi tworzyć razem z nimi nową nadzieje.

Umieść mnie, Sitaelu, w samym sercu sporów, w oku cyklonu,

by Twoja miłość płynąca we mnie rozpraszała silne wiatry, burze, huragany i walki.

Sitaelu, zrób ze mnie człowieka wiernego; wiernego tym, co na Górze, wiernego tym, co na Dole.Spraw, bym w stronniczych sporach mógł pozostać człowiekiem sprawiedliwym i zrównoważonym.

Nie opuszczaj mnie, gdy zechcę stanąć po stronie jednych lub drugich. Wszędzie i w każdej chwili uczyń ze mnie, Panie, istotę niosącą nadzieję!

Amen

anioly_kabaly02.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4. ELEMIASZ

Anioł Stróż urodzonych w dniach 5 ? 9 kwietnia

Anioł ten ofiarowuje swoim podopiecznym moc naprawy, odnowienia rytmów i reguł funkcjonowania wszechrzeczy. Można go wezwać, aby zakończyć zły okres i rozpocząć szczęśliwy. Wszelkie niepokoje znikną. Wzywać go należy również, by uniknąć nadmiaru, zaniedbania lub braku uwagi przy prowadzeniu samochodu i ogólnie w podróżach. Dawni przeciwnicy mogą stać się przyjaciółmi. Możemy odkryć własną drogę do szczęścia, do dobrobytu; może do tego prowadzić otwarcie warsztatu samochodowego. Anioł ten zapewnia sukcesy w życiu zawodowym, nadaje odpowiedzialne i kierownicze stanowiska. Protegowani tego Anioła dzięki kierowanym do niego modlitwom staną się bogaci, a przede wszystkim potężni.

Modlitwa

Elemiaszu, Panie, który pochylasz się nad zawiłością ludzkich spraw,

jeśli Twój palec, palec potęgi wskazał mnie właśnie, bym kształtował Twoją glinę,

chroń mnie, pomóż mi, nie pozwól, bym poniżał się w oczach świata.

Pozwól mi odkryć wieczne źródło Twego światła i Twojej miłości.

Podążaj moimi śladami, Elemiaszu, Aniele mój i przewodniku.

Nie pozwól, by zawładnęła mną nadmierna ambicja, nie dopuść, by spadła na mnie karma ciężka niczym pokrywa z ołowiu.

Kiedy już będę wiedział, kiedy zrozumiem, kiedy Twe tajemne oblicze zostanie mi objawione, wtedy wielka moja miłość wzleci jak strzała ku Niemu, ku Niej, ku wszystkim, ku Tobie.

Amen

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5. MAHASJASZ

Anioł Stróż urodzonych w dniach 10 ? 14 kwietnia

Ten Anioł Stróż daje równowagę, ukojenie pomimo silnej chęci (wrodzonej) do rozkazywania, posiadania racji za wszelką cenę. Umożliwia pokój z całym światem, zgodę z ludźmi. Rozbudza chęć i zdolność do nauki na przykład w dziedzinie języków obcych czy w innej dziedzie mogącej polepszyć nasz byt. Dzięki modlitwie do tego Anioła Stróża możemy poprawić swój charakter i w wyniku tego wygląd zewnętrzny; zrozumieć przesłania zawarte w drobnych zdarzeniach codziennych i snach. Radość i przyjemność z rzeczy prostych, zdanie egzaminu, znalezienie pracy, odpowiedzialne stanowisko ? są to dary, które można od tego Anioła Stróża otrzymać.

Modlitwa

Mahasjaszu, nie pozwól, by zalety i moc mojej duszy stały się przeszkodą w moim rozwoju.

Spraw, bym zrozumiał, że zanim przyjdzie powodzenie, muszę pojednać się z tymi, którzy niegdyś byli moimi towarzyszami życia (przyjaciółmi czy wrogami).

Pomóż mi, Panie, zrozumieć sens prób, abym się nie zamartwiał.

I gdy Twoje Swiatlo oczysci mą duszę, przyjmij mnie, Panie, jako Twego sługę tutaj na ziemi;

jako nosiciela miłości, pokoju, bogactwa (moralnego i materialnego), które reprezentujesz i których mi udzielasz.

Amen

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6. LAELAHEL

Anioł Stróż urodzonych w dniach 15 ? 20 kwietnia

Anioł ten dysponuje wielowartościowymi i upiększającymi wszelkie rzeczy mocami planety Wenus. Jego podopieczny uzewnętrznia swoje naturalne piękno, jest zdrowy, szczęśliwy w miłości i w interesach, powiedzie mu się życie i kariera artystyczna lub naukowa. Twarz, ciało ma tak pociągające, że może stać się sławnym modelem lub modelką; wzbudzać wielką miłość u osób bogatych. Będzie bezsprzecznie faworyzowany, gdy skieruje modlitwę do tego potężnego Anioła Stróża z Chóru Cherubinów. Może być odkrywcą; sprzedawać sprzęt gospodarczy; wprowadzać unowocześnienia w lotnictwie i w kolei.

Modlitwa

Lelahelu,

oddaję Ci cześć, Panie, za ten postój w drodze, który mi ofiarowujesz. Pragnę, Lelahelu, podzielić się z moimi braćmi obfitością dóbr, którymi mnie otaczasz.

Natchnij mnie, Panie, powołaniem uzdrawiania chorych, pragnieniem przywracania równowagi upadłym duszom.

Jeżeli wspomnienie o mnie ma pozostać w tym świecie, proszę, by wspominano tylko moją dobroć, szczodrość i wielką życzliwość.

Bym miłość, którą Ty wzniecasz, i ja mógł wzbudzać i by moją ambicją było niesienie szczęśliwych rozwiązań dla wszystkich i dla Dzieła boskiego w świecie!

Amen

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7. AHAIASZ

Anioł Stróż urodzonych w dniach 21 ? 25 kwietnia

Anioł ten zarządza mocą inteligencji i zrozumienia ? energiami Merkurego (dodatkowo do uranowych energii miłości, które należą do jego Chóru rządzonego przez archanioła Raziela). Anioł ten przyznaje duży zmysł praktyczny, inteligencję żywą i bystrą, zdolną rozwiązać każdy problem, każdy kłopot, każdą trudną sytuację. Jego podopieczny odkryje prawdę ukrytą w przedmiotach. Może też dzięki temu aniołowi działać z powodzeniem w zawodach związanych z komunikacją (telewizja, radio, wydawnictwo, prasa). W miłości wybierze osoby o zainteresowniach intelektualnych lub religijnych.

MODLITWA

Ahaiaszu,

jeżeli zostałem przez Ciebie wybrany, by w mozole odkrywać prawdę zawartą w małości rzeczy,

spraw, Panie, bym nie zabłąkał się w labiryncie sytuacji materialnych.

Spraw, by mój umysł był zawsze spójny z odwiecznym źródłem światła,

bym umiał rozróżnić, co jest zasadnicze, mimo że ukryte lub przebrane w formy przemijające.

Spraw, by posłannictwo, które mam przekazać moim braciom, było drogą do zjednoczenia,

by w ten sposób, dzięki moim wysiłkom i cierpliwości, ludzie mogli dostrzec czyste światło górnych światów.

Aniele, stróżu mój i przewodniku, daj śmiałość mojej inteligencji iść naprzód, wciąż dalej i dalej!

Amen

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8. KAHETEL

Anioł Stróż urodzonych w dniach 26 ? 30 kwietnia

Anioł Stróż rozporządzający energiami księżycowymi (dodatkowo do uranowych, które należą do jego Chóru). Jest aniołem wód, jego podopieczny może z powodzeniem wykonywać zawody związane z wodą, na przykład produkcja czy handel wodą mineralną lub wodą pitną, żegluga morska i rzeczna, połów, handel produktami morskimi? Kahetel jest też aniołem ogniska rodzinnego, służy dobru rodziny i jej udoskonalaniu. Przyznaje swoim podopiecznym energię, która użyźnia i przyczynia się do wzrostu wszystkiego, czego się podejmą. Każde przedsięwzięcie cudownie się powiedzie dzięki potężnemu błogosławieństwu tego Anioła, który chętnie słucha modlitwy człowieka! Jego podopieczny będzie zarabiać dużo pieniędzy, pracując w rolnictwie lub w wielkim sklepie (obie te dziedziny księżycowe podlegają kompetencji Kahetela), będzie też mógł posiadać ziemię, pola, mieć obfite zbiory.

MODLITWA

Kahetelu, otrzymałem od Ciebie, Panie, nieskończoność darów i mocy.

Moje usta z łatwością wyrażają świat, który stworzyłeś, a moje dłonie kształtują Twoją pierwotną materię.

Dzięki Tobie mi się powiodło, o Kahetelu!

Wprawdzie postawiłeś między Tobą a mną mury i ostrokoły, ogrody i pola ? przeszkody, które oddalają mnie od Twojej boskiej obecności,

lecz obdarowałeś mnie jednocześnie zapałem, by je pokonywać.

Spraw, Panie, by ów zapał był we mnie tym, co najsilniejsze, i bym mógł przebyć bariery, zwyciężyć przeszkody, oderwać się od piękna pól i ogrodów, ominąć pochlebstwa sławy,

by biec do twojego źródła życia. Uwolnij mnie, Panie, od próżności, a będę sam potrafił uwolnić się spod jarzma pychy.

Amen

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.