_Domi_

Ryby urodzone w roku Konia

1 post w tym temacie

Ryby urodzone w roku Konia

Pozorny spokój widoczny w związku Ryb i Konia to tylko skorupka chroniąca jego kruchość i mistycyzm. Urodzeni pod tym znakiem są jednocześnie przenikliwi i humanitarni. Wiele dają z siebie, w zamian oczekując tylko przyjacielskiego klepnięcia po plecach. W tym znaku Koń nie potrząsa tak egoistycznie chomątem jak zwykle, aby zdobyć niezależność. Ryby nie pozwalają mu złościć się zbytnio o byle głupstwo, uczą go ustępować i ukazują uroki trafnego przewidywania.

Ten, kto przyszedł na świat pod znakiem Ryb Konia, jest zazwyczaj zbyt miły. Dynamizm Konia eksponuje wiele dobrych cech Ryb - zdolności twórcze, umiejętność współżycia z ludźmi i wyrozumiałość. Nasz bohater niekiedy za dużo czasu poświęca innym, zapominając o sobie. Jest skłonny do zachowywania dystansu, lecz lubi popularność. Jeśli zaopiekuje się nim osoba solidna i godna szacunku, która zechce, aby osiągnął swe cele, może zajść wysoko. Wystarczy, że znajdzie właściwą ścieżkę i opuści ciemności. Wtedy jego nieprzeciętne zdolności i niewątpliwa oryginalność dokonają reszty i będzie mógł zdobyć wielkie zaszczyty.

Ta utalentowana Ryba w momencie urodzin została obdarzona blaskiem i zręcznością Konia. Potrafi być przekonywająca i może zdobyć wyjątkową popularność. Koń uczy ją pewnej surowości i pragmatyzmu. Ale zdarza się, że on - jednym wzruszeniem ramion - odrzuca te przesłanki sukcesu wybierając anonimowość zamiast sławy. Uważa, że droga prowadząca do powszechnego uznania lub nawet tylko do powodzenia w wybranej dziedzinie jest zbyt długa i kamienista. Człowiek urodzony pod tym znakiem ma dar widzenia przyszłości, co może dlań stanowić poważny problem. Chwila, którą właśnie przeżywa, blednie w oślepiającym świetle tego, co ma się zdarzyć. Potrafi przewidzieć trudności i przeszkody, więc często rezygnuje, zanim cokolwiek zacznie.

Życie i najróżniejsze szaleństwa, jakie ono ze sobą niesie, wydają mu się zaledwie błahostką. Ludzie oraz ich niezwykle skomplikowane losy rozśmieszają go i rozweselają. Fakt, że traktują siebie tak bardzo serio, bawi tego efemerycznego hipopotama, który się dziwi: "Czyż oni nie widzą, jakie mają głupie miny? Czy nie zdają sobie sprawy z tego, że są śmieszni? Dlaczego są wstrząśnięci? W końcu takie jest życie".

Koń ma zawsze nieco buntowniczą naturę. Ryba lubi spacerować bez celu, on jest zdolny nagle ruszyć galopem. Ten, kto urodził się pod znakiem Ryb Konia, będzie trochę cyganem hedonistą, którego jedynym pragnieniem jest spać pod gołym niebem. Jeśli ta beztroska postawa zdominuje jego osobowość, może wiele na tym stracić, stając się zrezygnowanym stoikiem. On nie jest specjalnie wojowniczy. W młodości ma wiele zapału: udaje rewolucjonistę lub stroi miny samochwały. Bliżej dwudziestki stara się rozwijać te zdolności, dzięki którym będzie zarabiał na życie, lub wyjeżdża do Katmandu w poszukiwaniu swej tożsamości. Jak najwcześniej powinien odkryć w sobie jakąś pasję i być jej wierny przez całe życie.

Miłość

Nasz bohater potrafi głęboko kochać i jest zdolny do wielu poświęceń. Umie pielęgnować innych i szczerze się przejmuje tym, czy zażyłaś aspirynę. Będzie nieśmiałym i raczej mało efektownym partnerem. Ale jeśli cię wybrał, możesz liczyć na trwały podziw i adorację.

Gdy już jesteś tą adorowaną partnerką, nie nadużywaj jego grzeczności. On cię uwielbia. Masz zapewnioną jego wierność i lojalność. A twoja rola? Z pomocą pełnych rozmachu i pomysłowych przygotowań spraw, aby ta nieśmiała dusza wyjrzała ze swego kokonu. Należy ją uwieść i do tego są potrzebne: światło księżyca, kwiaty oraz kolacja przy świecach. Dania mają drugorzędne znaczenie.

Związki z innymi znakami

Masz wiele wspólnego z Rakami, Wagami, Skorpionami i Koziorożcami Tygrysami. Długotrwałe i szczęśliwe małżeństwo z nimi masz zapewnione. Podziwiają cię także Byki, Skorpiony i Koziorożce Psy. Łatwo porozumiesz się z Bykami i Koziorożcami Owcami. Potrafisz docenić względy Szczurów, zwłaszcza tych urodzonych pod znakiem Bliźniąt, Strzelca lub Panny. Bliźnięta lub Strzelcy Małpy nie będą po twojej stronie. Nie zbliżaj się do nich.

Dom i rodzina

Ulubionym miejscem zamieszkania Ryby Konia okaże się zapewne to, które wybrał partner. Nie zależy mu na gromadzeniu pieniędzy ani na imponowaniu innym. Oczywiście nie lubi zimna czy deszczu i woli być syty niż głodny. Jednak dla tak eterycznej osoby komfort nie oznacza koniecznie posiadania mebli robionych na zamówienie czy włoskich tapet. Jej środowisko naturalne .znajduje się w chmurach. Mycie ubikacji za bardzo sprowadza ją na ziemię.

Rodzic spod tego znaku doskonale opiekuje się swoimi dziećmi. Pociąga go ich spontaniczność i stara się je zrozumieć. A jednak nie widzę go w roli kapitana, pierwszego po Bogu. O, nie! Jego dom będzie miał wygląd raczej cygański. Staranność i porządek to tylko trywialne pęta. A on pragnie wychowywać rodzinę w otoczeniu wolnym od kardanów. I bez zamków, proszę.

Dziecko spod znaku Ryb Konia będzie z pewnością posłuszne i uległe - pod warunkiem, że dostanie dobrze jeść i będzie zadowolone. Co wcale nie znaczy, że zapragnie pozostać w rodzinnym domu aż do końca swoich dni. Zanim dojdzie do pełnoletności, będzie dzieckiem spokojnym i uczynnym, szczególnie zainteresowanym zjawiskami nadprzyrodzonymi. Ponieważ wykazuje rzeczywiste skłonności do jasnowidzenia, będzie przeżywać wstrząsające sny i nagłe olśnienia. Naucz je, by tę umiejętność przewidywania traktowało jako prawdziwie pomocny atut. Nie bój się. Człowiek spod znaku Ryb Konia może przewidzieć przyszłość i jest w kontakcie z siłami, które nas przerastają.

Zawód

Nasz bohater nie jest orłem w pracy ani w interesach. Unika zasadzek, jakie kryją w sobie rynki zbytu i kontrakty, oraz wyśmiewa się z każdego, kto odpowiada na cztery telefony jednocześnie. Dla jego oderwanej od świata duszy życie niewiele ma wspólnego z pogonią za bogactwem czy władzą. A jednak, ponieważ jest niezmiennie artystą i wizjonerem, często zdobywa powodzenie w zawodach artystycznych mimo skłonności do obojętności i roztargnienia. Jeśli zdobędzie upragniony cel, traktuje sławę z godnością.

Człowiek spod znaku Ryb Konia szefem? No cóż, w najlepszym razie zatrudni maszynistkę, aby przepisywała jego rękopisy, lub kopistę, aby transkrybował kompozycje na papier nutowy. Zapewne nie będzie bardzo wymagający. Za to jako pracownik - pod warunkiem że to, co robi, jest interesujące - będzie znosił rutynę bez mrugnięcia okiem. Zadowolenie z pracy traci zazwyczaj w momencie, gdy przestaje podziwiać swojego zwierzchnika lub kiedy jego zdolności twórcze są źle wykorzystane. Aby dobrze pracować potrzebuje zachęty, a nawet dyskretnych oklasków.

Zajęcia odpowiadające osobom urodzonym pod znakiem Ryb Koni: kwiaciarka, ogrodnik, księgarz, astrolog, psycholog, psychiatra, guślarz, muzyk, pisarz, realizator filmowy, artysta, poeta.

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.