Gość Sok ze skał

Chrześcijańskiej propagandy ciąg dalszy.

16 postów w tym temacie

Zobaczcie co znalazłem.

http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=6405

"Tego samego dnia został również oficjalnie druidem, wstępując tym samym w szeregi sług szatana."-Tak właśnie,wszystko co niechrześcijańskie jest złe i szatańskie,zapamiętajcie sobie.Sędziowie we własnej sprawie zawsze rację mają.

Dalej:"Druidyzm który wymagał składania ofiary z ludzi"-Chrześcijańskie krucjaty,mordowanie Druidów i innych niechrześcijan,inkwizycja,to wszystko było OK.Druidyzm wymagał składania ofiar,chrześcijaństwo zawsze było cacy nikogo nie mordując np rdzennych amerykanów,paląc ich żywcem na stosach.

To była...Hmmm,to była taka specjalna miłość po żydowsku.

Dlatego pamiętajcie:"Bracia, trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz, diabeł, krąży jak lew ryczący, szukając kogo by pożreć. (1 P 5. 8-9)"

Kpina.Szatan definiuje zło i dobro,prawdę i fałsz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednym z wielu wymienianych przez Kościół Katolicki grzechów jest czytanie jakichkolwiek materiałów sprzecznych z jego nauką, a właściwie sam kontakt z tekstami/filmami mogącymi podważyć ,,nieomylność” duchownych i obowiązujących dogmatów. KRK wmawia swym wiernym że jeśli coś jest nie zgodne z jego nauką to na pewno pochodzi od szatana i jest złem – nieważne z jak racjonalnym argumentami by się spotkali. Również krytyka jakichkolwiek dogmatów czy nawet postępowania kapłana niezależnie od tego co przeciętnemu katolikowi podpowiadałby rozum jest zakazana (wszystkie te grzechy zostały wymienione w polecanym przez księży ,,poradniku dobrej spowiedzi” Andrzeja Stanieckiego)

Jest to wyrafinowana forma cenzury mająca na celu wzbudzenie wyrzutów sumienia u wszystkich którzy będą chcieli sięgnąć po wiedzę inną niż ta przekazywana przez kaznodziejów, nawet jeśli będą chcieli jedynie sprawdzić czy to co im się mówi trzyma się w ogóle przysłowiowej ,,kupy” i ma wartość większą niż bajka o złym wilku. Dawniej rolę te pełnił Indeks Ksiąg Zakazanych lecz dziś KRK dzięki Bogom nie ma takiej władzy aby palić księgi więc pozostało mu nazwać grzesznym dziełem szatana wszystko co może podważyć jego naukę.

Dlaczego księża i Kościół tak bardzo obawiają się wiedzy przeciwnej do tego co nauczają że robią wszystko aby zakazać ludziom zbliżania się do niej (dla przypomnienia grzechem jest nie tylko zgadzanie się z nie-katolickimi teoriami ale nawet zapoznawanie się z nimi)? Odpowiedź jest bardzo prosta – otóż każdy kłamca czy ktoś kogo teorie opierają się na słabych argumentach boi się konstruktywnej krytyki gdyż wie że nie ma w starciu z nią szans. Jeśli ktoś zacznie się rzetelnie zastanawiać nad autentycznością Biblii lub sensem wielu dogmatów to istnieje duża szansa że uzna to za bzdury więc lepiej aby się nie zastanawiał… Stąd właśnie wzięły się propaganda i cenzura w państwach totalitarnych i stąd też kościelny ‘zakaz” dostępu do informacji.

http://blogosfera.pantheion.pl/viking/page/2/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Ksiądz Wiesław Skrabacz, proboszcz parafii w Żeleźnikowej Małej pod Nowym Sączem wzburzył się na wieść, że nauczyciele zrobili dzieciom zabawę z okazji Halloween. Na kazaniach mówił, że to pchanie dzieci w objęcia szatana. Ostrzegał, że obchodzenie "pogańskiego obrzędu" prowadzi do czczenia diabła."

..i niech mi teraz ktoś coś powie że to JA jestem zły bo nietolerancyjny i powinienem się zmienić

naśladując swych odwiecznych przyjaciół katolików ;)

no niech mi ktoś coś powie,błagam,Muten?Powiedz mi coś,no powiedz ,ale ja Cię proszę XD

Szept?Spytaj mnie czy ja bulgotam i czemu ja tak bulgotam znów :D

Oooo nie,tak to nie będzie,koniec.

Od dziś będę niereformowalnie tolerancyjny jak katolik,nie ma to tamto ;)

Dokładnie na wzór i podobieństwo tych z KK,identyczny.

http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj/proboszcz-znalazl-diabla-we-wsi-zeleznikowa-mala,1,4034320,kiosk-wiadomosc.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszę, tylko dlatego, że zobaczyłem swój nick :D

.i niech mi teraz ktoś coś powie że to JA jestem zły bo nietolerancyjny i powinienem się zmienić

Jesteś zły bo nietolerancyjny i powinieneś się zmienić.

naśladując swych odwiecznych przyjaciół katolików ;)

Niech Cię światowid od tego pomysłu odsunie ;o

A teraz poważnie według ich religii to tak właśnie jest z tym szatanem, że jest wszędzie tam gdzie pogaństwo. To tak samo jak ty sądzisz, że wszystko co niesłowiańskie jest złe i w ogóle, za przeproszeniem - katolickie. [ nie zaprzeczaj, nie mam siły :X ]

Kto ma racje? Każdy twierdzi inaczej, ja teraz wystawię swoje dolne plecy i będę udawał, że nic nie widzę bo mam dość =\

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To tak samo jak ty sądzisz, że wszystko co niesłowiańskie jest złe i w ogóle

OOO przepraszam bardzo,wszystko co nie Słowiańskie wcale nie jest złe,nigdy czegoś takiego nie napisałem

ani nawet nie pomyślałem.

Wszystko jest dobre i prawdziwe,i potrzebne i w ogóle jak największa różnorodność...

poza KK islamem i judaizmem ;) Dlaczego?Ktoś spyta dlaczego?

Ano DLATEGO,że te trzy wynalazki,nie uznają niczego poza sobą.

Więc ja uznaję wszystko poza nimi :D Specjalnie,po ichjemu w stosunku do nich.

Już raz poganie zapłacili za bycie tolerancyjnymi,drugi raz tego samego błędu popełniać NIEWOLNO.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc co teraz poganie powinni zrobić, Twoim zdaniem?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm,jest wiele możliwości.

Przede wszystkim żadnych układów i tzw "dialogów porozumienia"

z tymi którzy od wieków życzą im śmierci.

Gdybym był prezydentem ;) tego kraju to mój program wyborczy wyglądał by tak :D

Dbać o swoje,nie odpuszczać i...nie ulegać faszystowskiej propagandzie i naciskom ze strony sług diabła.

Upominać się o zwrot zagarniętej ziemi,odebrać obcemu państwu to co nasze...

Zwrócić Polską ziemie rdzennym Polakom,tzn tym propagującym rodzimą kulturę.

Wypłacić odszkodowania państwu Polskiemu za lata wyzysku.

Cały watykański skarbiec powinien być nasz,przecież ta ziemia

na której stoją ICH kościoły,jest nasza i należy za dzierżawę płacić

gdy się nie jest na swoim,co nie?

Dialog i porozumienie owszem,ze wszystkimi w koło,tylko nie z "nimi".

"TYMI" najwspanialszymi i cudownie "tolerancyjnymi" ;>

Eh...głosujcie na mnie :) Wybory niebawem XD

Zrobię porządek w miesiąc,góra tydzień :)

wybierz_wieksze_zlo.jpg

Edytowane przez Sok ze skał
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wtedy "faceci w czerni" Cię uciszają i Soku przestaje istnieć.

Ale na Cthulhu to bym zagłosował ;o

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakbyśmy mu pomogli ,kto jeszcze odrobinę myśli samodzielnie ,to zajdą zmiaany,przecież ja od dawna w ten spoisób pomagam i proszę was o wsparcie ,a słyszeliście żeby obecnie urodził się ktoś kto sam wszystkim dogodzi (Ja już postawiłem na ciebie Soku ,rządź i walcz jak i ja robiłem ),i jeszcze ,zawsze traktowaliście mnew jak człowieka z ludzkimi ,ograniczonymi poglądami,to zacytuję :

"Zaden Prorok Nie Jest Mile i Powarznie Traktowaany , We Własnym Kraju".

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk ja nazwałabym Przekaźnikiemjest bardziej bezpieczne, ponieważ

Prorocy
byli na ogół narażeni na picie z Źródła próżności ponieważ, dodatkowo zakładali własne religie co nie jest dobre i wszechstronne , a naraża takiego Przekaźnika na ryzyko popadania w stan ekstatycznego zatracenia się w siebie, jeśli nie jego to jego następców, którzy błędnie interpretują jego przesłanie na swój własny model.

PRZEKAŹNIK ma być do zamiany sygnału o małej mocy na taki sam sygnał o większej mocy celem przesłania go dalej, ale nie gromadzenia jej przy sobie.

Edytowane przez peyotl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Soku... ale ty jesteś bardzo katolicki. Po prostu 100% katolika, z jedynie zmienionym imieniem Boga Jedynego na ustach. Nie, nie zmieniaj się... jesteś świetnym przykładem drogi, którą pogaństwo iść nie powinno. Drogi religii, przez negację innej religii a nie religii dla piękna swojej religii.

Edytowane przez Szerszen
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Drogi religii, przez negację innej religii a nie religii dla piękna swojej religii.

Pieknie to napisaleś. dzieki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spokojnie każde istnienie jest potrzebne w tej grze świateł, nawet te co ryją kanaliki to toruja drogę innym istnieniom, gdy już sa bliżej powierzchni zacznie inaczej docierać energia :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Soku... ale ty jesteś bardzo katolicki
.

ależ oczywiście ;) z tym że mój katolicyzm to taka postawa

którą przyjmuję tylko i wyłącznie wobec katolicyzmu.

Ja nie jestem nietolerancyjny w ogóle

jestem katolicki wobec katolicyzmu

i pogański wobec pogaństwa :)

nazistowski wobec nazizmu,rasistowski dla rasistów itd itp,wiesz o co mi chodzi?

Szanuję tych którzy szanują mnie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem, jestem w stanie stolerować, choć nie do końca zaakceptować. Oddajesz co dostajesz. Twój wybór i prawo.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ jest to kolejny temat, który niemal słowo w słowo porusza sprawe jak to ktoś lubi czy nie lubi i za co KK i chrześcijan, a nie jest ani zwiazany z tematyka forum ezoterycznego, ani nie jest niczym nowym związanym z działem chrześciajńskim, zamykam go.

Ponadto pod tym adresem: znajduje sie temat strworzony do podobnych dyskusji, nie widzę sensu w powielaniu go pod innym tytułem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.