Dharma

Dzień Dobry :D

8 postów w tym temacie

Witam wszystkich :lol: to ja Dharma pewnie kilka osób mnie kojarzy z innego forum... Mam na imie Kamila, lat 19 :) Znalazłam to forum kompletnym przypadkiem przed chwilą :) Właściwie nie zostałam zaproszona czy coś także mam nadzieję, że nie jestem nieproszonym gościem :) ogólnie ciesze się ze znalazłam odpowiedz gdzie wszystkich wywiało z ezofrorum.

Przegladam forum i muszę stwierdzić, że jestem pozytywnie szczerze zaskoczona :lol: Mam nadzieję, że się czegoś tutaj naucze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam wszystkich :) to ja Dharma pewnie kilka osób mnie kojarzy z innego forum... Mam na imie Kamila, lat 19 :) Znalazłam to forum kompletnym przypadkiem przed chwilą :)

- Hehe? a można wiedzieć jak miał na imię ten ?przypadek?? bo jeśli nie miał imienia to proszę o bliższe zdefiniowanie? gdyż bardzo interesują mnie TAKIE ?niby przypadki?? ;)

- Hmm? szczerze mówiąc, to miałem ciągoty by dać Tobie cynk? ale pomyślałem, że jeśli masz tu być to ?życie? i tak Ciebie tu doprowadzi? podobnie zresztą jak doprowadziło Cię do Twojej (mojej) Pieczęci?:p;)

- właściwie nie zostałam zaproszona czy coś także mam nadzieję, że nie jestem nieproszonym gościem :lol:

- ogólnie ciesze się ze znalazłam odpowiedz gdzie wszystkich wywiało z ezofrorum.

- nooo... właściwie to jesteś "nieproszonym"... ale przez to właśnie, bardzo "pożądanym"... gdyż przywiodła Cie TU intuicja... a TO już jest wyższa półka poznania... :roll: ;)

- wiec właściwie można powiedzieć... że zdałaś egzamin na niebieską 7 :mrgreen:

- Przegladam forum i muszę stwierdzić, że jestem pozytywnie szczerze zaskoczona :D

- Mam nadzieję, że się czegoś tutaj nauczę.

- Hmm? znając Ciebie? to raczej my będziemy uczyć się od Ciebie? :p

- nooo? dobra powiedzmy, ze będziemy się uczyć od siebie nawzajem? ;) :roll: :geek:

- w każdym bądź razie miło mi (Nam) będzie mieć w Tobie niezależny punkt widzenia? który jest tylko dowodem na to, ze jesteś Naszą szczerą przyjaciółka? :)

--- miło że do nas trafiłaś... infe7... :o 8-) :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam wszystkich :D to ja Dharma pewnie kilka osób mnie kojarzy z innego forum... Mam na imie Kamila, lat 19 :) Znalazłam to forum kompletnym przypadkiem przed chwilą :) Właściwie nie zostałam zaproszona czy coś także mam nadzieję, że nie jestem nieproszonym gościem :lol: ogólnie ciesze się ze znalazłam odpowiedz gdzie wszystkich wywiało z ezofrorum.

Przegladam forum i muszę stwierdzić, że jestem pozytywnie szczerze zaskoczona :D Mam nadzieję, że się czegoś tutaj naucze.

Witaj, miło Cię u nas widzieć. Zaprosiłabym Cię osobiscie ale gg nie miałam a na tamtym forum nie mam konta. Ale czy trzeba zapraszać osobście? :) Ważne, że z nami jesteś Ty i inne osoby. Pozdrawiam i życzę owocnej i miłej współpracy z naszym forum

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- aaaa... TU się ukrywasz... ;)P)

- ciekawe... kto tam tylko zagląda...??? nonono... :lol:;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.