Gość Kasandra

Jaki będzie ten tydzień?

11 postów w tym temacie

Rozkład na ten tydzień. Proszę o spojrzenie obiektywnym okiem :)

8 pucharów odwrócone, Pustelnik odwrócony, As kielichów, Świat, Kapłanka, Rycerz kielichów, Gwiazda odwrócona.

Początek tygodnia kiepski, ale już od środy zacznie się coś dziać. Widać zmiany na lepsze, może w pracy, ale też coś w uczuciach się zacznie dziać pozytywnego. Rycerz kielichów hmmm, może jakiś pan dla mnie ? Sam koniec tygodnia taki pechowy. A może się zauroczę nieszczęśliwie?

Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Kasandra
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wybierasz sie gdzies w tym tygodniu..?

pierwsze dni to jak wycofanie sie z jakiegos pomyslu/wyjscia

potem - jednak jakbys poszla :D

duzo przyjemnosci z tego (byc moze) powodu, ale i zawiedzione nadzieje

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Bagheerko, mam nadzieję, ze się wybieram ;p bo coś planuje, a co wyjdzie zobaczę ;p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczatek tygodnia cos kiepskawy,problemy emocjonalne i jakby potrzeba wycofania..Ale kolejne dni to juz piknie:) moze jakis wyjazd,zakochanie a bynajmniej miłe spotkanie.. koniec tygodnia troszkew moze nie taki jakbys chciała a;e ok:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na kolejny tydzień.

Cesarz odwrócony, królowa kielichów odwrócona, diabeł odwrócony, 2 mieczy, 7 kielichów, 8 monet odwrócona i kochankowie = siła

o rety, jakaś walka mi się szykuje, chyba sama ze sobą będę się bić; koniec tygodnie chyba dobry, hmmm tylko ci kochankowie, 2 drogi czy podjecie decyzji?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na kolejny tydzień.

Cesarz odwrócony, królowa kielichów odwrócona, diabeł odwrócony, 2 mieczy, 7 kielichów, 8 monet odwrócona i kochankowie = siła

o rety, jakaś walka mi się szykuje, chyba sama ze sobą będę się bić; koniec tygodnie chyba dobry, hmmm tylko ci kochankowie, 2 drogi czy podjecie decyzji?

Ja bym powiedziała ze tydzien..marzeniowy..w ktorym trzeba dokonac pewnych wyborow,kobieta i mezczyzna uzaleznieni od siebie,nie chowac sie nie uciekac,dac z siebie wszystko i zawalczyc o swoje.. tydzien skomplikowany.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym powiedziała ze tydzien..marzeniowy..w ktorym trzeba dokonac pewnych wyborow,kobieta i mezczyzna uzaleznieni od siebie,nie chowac sie nie uciekac,dac z siebie wszystko i zawalczyc o swoje.. tydzien skomplikowany.

Ciekawe co to z facet hmmmmm

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na kolejny tydzień.

Cesarz odwrócony, królowa kielichów odwrócona, diabeł odwrócony, 2 mieczy, 7 kielichów, 8 monet odwrócona i kochankowie = siła

o rety, jakaś walka mi się szykuje, chyba sama ze sobą będę się bić; koniec tygodnie chyba dobry, hmmm tylko ci kochankowie, 2 drogi czy podjecie decyzji?

cos ostatnio masz paskudny nastroj - takie "rozłażące sie" te karty

nei dogadasz sie z kims, bedzie niesmak i utracone nadzieje tam, gdzie an cos liczylas

odpuscisz sobie to - bo moze, jak bys "podlubala" kolo sprawy, to cos by to dalo - ale za pozostaniesz przy swoim zdaniu, nie ustapisz - i nie da sie tego ugrac/zlatwic/przeprowadzic, co chcialas-mialas w zamyśle...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cos ostatnio masz paskudny nastroj - takie "rozłażące sie" te karty

nei dogadasz sie z kims, bedzie niesmak i utracone nadzieje tam, gdzie an cos liczylas

odpuscisz sobie to - bo moze, jak bys "podlubala" kolo sprawy, to cos by to dalo - ale za pozostaniesz przy swoim zdaniu, nie ustapisz - i nie da sie tego ugrac/zlatwic/przeprowadzic, co chcialas-mialas w zamyśle...

Masz rację, już mnie wk********* ten tydzień, a dziś dopiero poniedziałek ;/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.